Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Pa ne bi ovakve stvari trebalo da budu do selektora. Ima direktor reprezentacije i još n zaposlenih u savezu da brinu o tome kad će ko da se pojavi i ostalim logističkim stvarima. Kapiram da je zato i Kokoškov zapalio glavom bez obzira.

 

A Pešić definitivno nije onaj stari, a deluje i da deo posla radi preko one stvari. Moguće da i dalje uživa u treninzima i utakmicama, ali ovo što se vidi u javnosti je uvek nadrkan, loše komunicira, lupa ponekad gluposti itd. 

 

A nivo je nikakav, mnogo loš odnos sa igračima ima savez. Sramota baš.

ja ne komentarisem probleme tehnicke prirode, nego sve ove otkaze, pesiceve izjave povodom toga, ponasanje na konferenciji onoj kad se spisak saopstavao itd

 

41 minutes ago, J.R. Cash said:

Sin bivseg reprezentativca, osvajaca medalja, sa 18 godina odjavljuje A reprezentaciju da bi sta? Igrao mesec dana preuranjene pripremne utakmica protiv koledza? 

I posle je problem stranac. Svako ko zeli da igra, dobrodosao je.

stranac nista ne bi resio u ovoj situaciji

mi imamo mnogo dublje propbelem koje treba resiti, pa tek onda eventualno raznislajti o strancu

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Just now, pbg12345 said:

 

stranac nista ne bi resio u ovoj situaciji

mi imamo mnogo dublje propbelem koje treba resiti, pa tek onda eventualno raznislajti o strancu


Resio bi utoliko sto bismo dodali kvalitetnog igraca u sportu u kom se na terenu nalazi njih pet.
 

4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

objavio onaj flouter sto smara po kzs


Uh, pitanje je koliko je to ozbiljan izvor. Bolje da sacekamo, mislio sam da je objavio neko ozbiljniji.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

A Pešić definitivno nije onaj stari, a deluje i da deo posla radi preko one stvari. Moguće da i dalje uživa u treninzima i utakmicama, ali ovo što se vidi u javnosti je uvek nadrkan, loše komunicira, lupa ponekad gluposti itd. 


Čovek je započeo svoj mandat izjavom u kameru da je “čekao da vidi šta će reći narod pre nego donese odluku”. 
Trebalo je već tada da posumnjamo, no jbg, veliko je trenersko ime i pamtimo ga po uspesima.

  • +1 1
Link to comment

ja sam ubedjen da sam pre sat, dva procitao na nekom od ovih "vidjenijih" portala pod naslovom "srbija ostala bez jos jednog pleja" ili tako nesto, medjutim sad to ne nalazim (samo na opskurnim sajtovima)

@J.R. Cash i onda 2 dana pred prvenstvo saznamo da taj stranac ne ide na prvenstvo, jer...

Link to comment

Priključiće se za koji dan. Mislio sam da neće da ga vucaraju za džabe dok ekipa igra turnir, ali ako su pomerili da bi se pokazao Amerima protiv USC, onda stvarno Svetislave, Svetislave... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...