Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

6 minutes ago, Heaviside said:

Pa ne pominje nigde nikakvu povredu nego neadekvatnu ulogu. A to da igrač nakon što je skratio odmor da bi igrao SP sam sebe izbaci iz tima zbog loše forme je smehotres. Cenim da je to samo da bi saopštenje bilo pomirljivije.

 

Ne znam ni sam što sam ubacio povredu, mislio sam na deo u kome kaže da nije na potrebnom nivou za ovakvo takmičenje. 

 

I meni smrdi, zato i kažem. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

20 minutes ago, Malvo said:

Cenim da je i ovde ista priča, da mu je bilo namenjeno 5-10 minuta po meču i trčanje između blokova, nije se tu video i bolje za sve da ide. Da bude specijalac za odbranu znamo da ne može.

To je to.

 

Nedoviću prija potpuna sloboda u igri a nije taj kalibar da je ima u ekipi koja (ipak) cilja medalju na SP i tu se cela priča završava.

Edited by Milošica
Link to comment
23 minutes ago, Milošica said:

Nedoviću prija potpuna sloboda u igri a nije taj kalibar da je ima u ekipi koja (ipak) cilja medalju na SP i tu se cela priča završava.

 

I meni prija pool bar na Arubi ali nisam kalibar da imam toliko para. Jebiga, pozdravi momčinu i kaži mu da je dobro prošao za kopiranje Debelog :) 

 

 

 

Edited by Mos
Link to comment
17 minutes ago, garmonbozia said:

Bolje da odjavi ovako pre prvenstva nego da ode na prvenstvo i igra preko kurca kao Jokić kod ćelavog u poslednjoj godini. 

mozda bolje da ne otvaramo tu temu :) 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Ne znam samo kako je prošle godine sa sve Micićem i Jokićem u sastavu dobio punu slobodu pa je išao na prvenstvo na kome se povredio. 

 

Pitanje kakvu bi karijeru imao da nije ni u Golden State-u dobio potpunu slobodu. 

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, lord_s said:

Idemo da razigravamo za buducnost, nadam se da ce se Smailagic oporaviti pa da gledamo njega i Jovica

Šta je sad pa s njim, od čega se on oporavlja???

 

18 hours ago, Heaviside said:

Malo je reći da nisam fan Nedare ali ko zna šta je ovde bilo. Odigrao je loše ali do sukoba je verovatno došlo ranije...na primer matori se iživaljavao, a na lika kao što je nedović će to da utiče negativno pa će i da igra loše. Ružno je u svakom slučaju.

 

Cenim da mu je sugerisao da kada smo u odbrani ne treba da stoji za koša, a ovaj je to teško primio.

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

jel topic prikljucen?

negde videh komentar da je na pripremama sa megom

 

Ne bi trebalo, valjda je samo dobio duži odmor.

Link to comment
19 minutes ago, Heaviside said:

Ne znam samo kako je prošle godine sa sve Micićem i Jokićem u sastavu dobio punu slobodu pa je išao na prvenstvo na kome se povredio. 

 

12 minutes ago, kralj said:

 

Pitanje kakvu bi karijeru imao da nije ni u Golden State-u dobio potpunu slobodu. 

Kakvi bukvalisti i smarači.

 

Jasno je da mu to ne prija, sad nekad je to okidač za otkazivanje, nekad nije. Kao da u životu niste probali nešto što vam ne odgovara potpuno. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, kralj said:

A okidač je samo sada. 

Da. Dokurči ljudima jednom. I dobro za sve što je tako. Ne zameram ništa ni Nedoviću ni Kariju. Jeste dve nedelje pred prvenstvo, ali nije se koncept(kakav-takav) poremetio zbog toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...