Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Bio je onaj jedan prozor kad je Nedara odjavio jer random razlozi, a mogao je da igra. Cenim da je matori zlopamtilo.

 

Nije to presudni razlog, naravno, ali je verovatno doprinelo. Jbmliga, u krnjoj situaciji u kakvoj jesmo treba nam svaki igrač koji može bilo šta da ponudi. Bolje on nego klinac koji će da maše peškirom.

Link to comment

Dan nakon utakmice sa Portorikom (igra se u sredu, 16.08), nasi lete za Kinu gde ih cekaju jos 2 pripremne tekme, pa se posle "spustaju" do Manile. U Kinu ce leteti samo 12 odbranih koji ce igrati na SP, naknadnih izmena pred prvenstvo ce biti samo u slucaju neke (nedajbobe) povrede. DakleM, posle utakmice sa Portorikom, znace se spisak 12 putnika. S.Jovic ima manje probleme s preponom (nije Nedovic-style bol), ali to bi trebalo da se sredi, veruju da ce biti tako i da ce putovati na SP.

Link to comment
Quote

Pred sebe sam uvek postavljao najviše ciljeve, ali kako su pripreme koje sam dočekao kao i uvek sa radošću odmicale, uvideo sam da sam daleko od željenog nivoa forme, potrebnog za ovakvo takmičenje i za naš tim. Uz sve to, nažalost se nisam snašao u ulozi koja mi je dodeljena i samim tim nisam mogao da dam maksimalan doprinos nacionalnom timu. Pošto je interes reprezentacije i većine ispred bilo kakvog interesa pojedinca, svoje razmišljanje sam iskreno saopštio i selektoru Svetislavu Pešiću kome sam vrlo zahvalan na ukazanom poverenju. Momcima i selektoru želim svu sreću i mnogo uspeha na Svetskom prvenstvu i verujem da će nas obradovati", rekao je Nedović.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Nemanju i Minu znam privatno, i super su osobe. Prosto očigledno se ne uklapa ovde, i verujem da bi tako bilo kod svakog trenera.

 

Na njegovu igru ne gledam kao bezobrazluk, već želju da se dokaže, dok odbranu prosto ne ume. Nije išlo i to je to.

Edited by Milošica
Link to comment

Po meni je trenerski fejl ako na ovakav roster ne uspeš da uklopiš Nedovića i ne mislim da bi tako bilo kod svakog trenera.

 

To ako je stvarno on dao sve od sebe i nije izigravao superststara i ako nije došlo do nekog sukoba. Mada i to je delimično do trenera kome se Nedović stavio na raspolaganje. 

  • +1 1
Link to comment

Ako je povređen i nije u formi, što spominje da se nije snašao sa dodeljenom ulogom... Jel to znači da bi bio u boljoj formi, da mu je dodeljena druga uloga? 

 

Nikad nećemo saznati...

Link to comment

Pa ne pominje nigde nikakvu povredu nego neadekvatnu ulogu. A to da igrač nakon što je skratio odmor da bi igrao SP sam sebe izbaci iz tima zbog loše forme je smehotres. Cenim da je to samo da bi saopštenje bilo pomirljivije.

  • +1 4
Link to comment

Nedović je i pre nekih 10+ godina imao trzavice s Pešićem u Zvezdi, ali mislim da to nije (glavni) razlog. 

 

Kod Ivanovića je u prvom delu prošle sezone bio dosta dobar, a onda su došli Vildoza pa Kampaco i on se pogubio u ulozi rezerve. Videlo se a i čulo da mu to ne prija. Čak je bilo glasina da će da ode ako Rep ostane trener... 

 

Cenim da je i ovde ista priča, da mu je bilo namenjeno 5-10 minuta po meču i trčanje između blokova, nije se tu video i bolje za sve da ide. Da bude specijalac za odbranu znamo da ne može.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...