Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ma koji su ti fazoni uvređene mlade? Ne sviđa mu se minutaža, uloga pa će na sred priprema da se pakuje kući :isuse:

 

Jedino ako je opet dokazao svoju staklenost, ali mi je i to nelogično da se za manje od dana utvrdi da je takvo stanje da ne može da se oporavi za 2 nedelje

Link to comment

Jbga, Očigledno nije mogao Kari da ga smiri (Nedovica) - ako je planirao da igra kao protiv Grčke, bolje da ne ide.

 

Ne znam, meni se svidja ono što igramo - da budem više mi se svidjaju ovi napadi, nego oni od prošle godine gde se sve svodilo da se u 15 sekundi napada traži Jokic i onda opšta bežanija da ovaj uradi šta može.

Mislim i da smo bolji u odbrani, tj da se više krećemo i bolje preuzimamo.

 

Al sve to ne znači ništa - ovo su pripremne utakmice. VIdećemo kad krene turnir

  • +1 2
Link to comment

Meni ovo ne deluje kao big deal. Mislim da postoji nešto loše u odnosu njih dvojice odavno, ali mnogo više mi je ona situacija sa Teom zasmetala(ko god da je tu bio u pravu).

  • +1 2
Link to comment

Videlo se da se nije uklopio i nema ulogu. Nije imao loptu koliko verovatno smatra da treba da ima, trckarao je nebitan po terenu, silio u pokusajima da se nametne. 

 

Moguce da se pobunio zbog navedenog i da je doslo do razlaza. Ruku na srce, u odsustvu ijednog pleja u ekipi imao je legitimno pravo da ocekuje da ce imati vecu ulogu. 

  • +1 1
Link to comment

A i taj princip napravim spisak od 50 igrača pa ga trimujem na 20, pa ih drkam djuture 2-3 nedelje u prvoj fazi priprema, pa otpadne ovaj pa otpadne onaj, ja ne znam da l ima još neka reprezentacija da kreće sa 20+ igrača u pripreme za neko veće takmičenje. Šta je problem u startu odrediti 12, eventualno pozvati 2-3 preko tog broja za ne daj bože i dovidjenja. Pustiti momke na koje se realno ne računa da odmore, zaleče povrede, a ne da malo idu na pripreme, pa otpadnu pa ajde na odmor, pa opet pripreme s klubom, pa teorije zavere, novinski naslovi kad neko otpadne, itd…(nevezano za Nedovića)

Edited by ducca
  • +1 9
Link to comment
9 minutes ago, samo_opusteno said:

Ruku na srce, u odsustvu ijednog pleja u ekipi imao je legitimno pravo da ocekuje da ce imati vecu ulogu. 


Aleksa i Guduric su plejmejkeri. Koja bi to uloga bila koja bi zadovoljila Nedovica, i zasto nije pokusao da se nametne umesto sto je bio najgori na terenu?

  • +1 5
Link to comment

Malo je reći da nisam fan Nedare ali ko zna šta je ovde bilo. Odigrao je loše ali do sukoba je verovatno došlo ranije...na primer matori se iživaljavao, a na lika kao što je nedović će to da utiče negativno pa će i da igra loše. Ružno je u svakom slučaju.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...