Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Možda je i bolje što igramo odmah sa Španijom, oni su tad i najranjiviji, znali smo da ih pobedimo u prvom kolu kad su bili i veći favoriti nego sad, 2009. je tako bilo, čini mi se.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Svi biraju kako da zarade nešto. Hrvatima da dođu Slovenci,Letoncima Litvanci a Nemcima Turci. Samo Francuze boli patka i biraju Fince jer je to sportski najpametnije. A mi u suštini znamo da ćemo u grupu ili sa Litvancima ili sa Špancima.

 

Evo grupe u najavi. Francuska,Finska,Bosna,Belgija,Češka,Estonija

 

Ili Španija,Srbija,Turska,Nemačka,Italija,Rusija

 

Morao sam da nađem ovaj post  :fantom:

Link to comment

djordjevic mora da nadje nacin da privoli ercega da igra za reprezentaciju. covek apsolutno sabija ove sezone. bio je dobar i prosle i pretprosle, ali ove godine je to potpuno druga prica. sa njim imamo 3 igraca vrhunske klase (teo, bjelica, erceg) + bogdanovic koji ako nastavi da napreduje nije daleko od te klase + totalno nestandardan kvalitet u obliku bobija marjanovica... najednom smo opet jaki ko zemlja :)

Edited by ikar
Link to comment

Ono sto je bogdanovic odigrao na prethodnom sp erceg nece moci za 3 zivota. Nadam se da ce ipak mitrovic biti rezervna cetvirka.

Link to comment

mislim da je mitrovic druga najbolja cetvorka, bolji i od macvana i od ercega.

 

trenutno jako teško da je mitrović bolji i od mačvana i od ercega. e sad, šta đorđević želi od četvorke, to je već drugo pitanje a i opšte je poznato da mačvan nije do sad imao neku preteranu želju da igra za reprezentaciju. ako ćemo po trenutnoj formi i ako je erceg zaista bio povređen pa zato nije igrao na SP a ne zbog nekog drugog razloga onda bi erceg trebao imati priličnu prednost kao rezerva bjelici. 

Link to comment

ok, to je vase misljenje, ja ne vidim zbog cega bi imali prednost u odnosu na mitrovica, mislim da vec sada moze da pruzi vise od obojice.

Link to comment

ok, ali onda da se upute javna izvinjenja radmanovicu, rakocevicu i milicicu (okretnijem) zbog svih onih godina preskakanja.

+1

Bjelica + Mitrovic ostali :smoris:

edit:

Mitrovica neka nateraju da igra odbranu, on je jos mlad pa moze.

Edited by djeneralche
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...