Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

1 hour ago, garmonbozia said:

Guduriću...

 

Rile je mnogo spor. Nadam se da će Smajli da se oporavi da ide na prvenstvo. 

Kari je iz nekog razloga uvek bio fasciniran Risticem. Ako i ja nisam izlapeo, hvalio ga je ne znam kako i kao juniora kada je bio u CZ u drugom mandatu. Sve je to lepo sto ina mekanu ruku za centra, ali je defanzivni krater ranga Stimare.

Link to comment
1 hour ago, Djolle said:


Jeste, ali imao je dovoljno vremena da se vrati, bilo je 3-4 pasa posle tog of skoka, nebitno... Valjda će Stefan Jović moći da odigra nešto na prvenstvu, spori smo dosta sa Gudurićem na pleju.

nije tu problem samo Guduric. u napadu neamo nikakvu kretnju bez lopte.

  • +1 1
Link to comment

Jović je baš napredovao, svuda ga ima, zadovoljstvo za gledati.

 

Nedović je uvek bio sramotan, ne postoji dovoljno duboka rupa za njega. Bogdan u najboljem maniru NBA zvezde čašćava svojim prisustvom.

  • +1 1
Link to comment

Svaka utakmica sa zabarima ista.Mozes komotno da ne gledas prve tri cetvrtine i da gledas samo zadnju u kojoj ce mo da izgubimo.

Bio sam siguran da Bogdanov sut ulazi ali jebiga,nema veze uci ce kada bude bilo bitno.

Link to comment

Ja bih bio zadovoljan da se plasiramo na OI i da Jovara pokida. Za nešto više, potrebno nam je da neki ključni igrači, do bola skloni oscilacijama, odigraju dobro u kontinuitetu. 

 

Naravno Vasa je klasa, Joka goat, al ovom timu bih najradije dodao Kalinu, pa da se šibamo. Doduše, u ovom timu, Kalina teško da bi prihvatio ulogu glue guy-a, pre bi istripovao da je Kobi. 

  • +1 1
Link to comment

Odgledao sinoc od 2/4 i malo je reci da sam iznenadjen kreacijom u napadu, koji se skoro uvek svodio na sut za 3. Poneka lopta na centra, ali i suvise ocigledna. Jasno, pripremna utakmica i sve to, ali... Ne bih pojedinacno da kritikujem, zbog toga mogu samo da pohvalim Jovica....

Link to comment

Da ne ispada kako branim selektora i reprezentaciju, jer me savrseno nije briga za istu još od onomad kad je gospodin selektor precrtao bivšeg nam kapitena, ali prijateljske utakmice uopšte nisu merilo, to mislim još od onih prijateljskih 2002. godine kad smo u punom Pioniru izgubili tri zaredom, otišli u Ameriku i svi znamo šta je tamo bilo.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Isto jedan od problema koji smo imali proslog leta, morali smo pre prvenstva da budemo u dovoljno dobroj formi da tucemo Grcku i Tursku.

 

Dva najveca uspeha u poslednjih 20 godina smo ostvarili kad smo bili 4 u grupi i (skoro pa) jedva se plasirali u eliminacionu fazu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...