Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Enihau...

 

Na koliko godina je Sveth Curry potpisao ugovor? Nešto mi je u glavi bilo da završava svoje nakon SPa, ali vidim sad da priča o prozorima za kvalifikacije za EP. Ostaje nada za opak rezultat na SPu, ali generalni utisak mi je da je odrađen loš posao (i na i van terena) i da je promašen izbor.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

ovo iz tebe govori klasičan navijački bias

Bas ne. Panter je igrao i za Zvezdu. Isto bih rekao. 

 

U svakom slucaju, napokon su smirile MVP drame i napokon mi se cini da momci mogu da rade na miru i imaju punu podrsku.

 

Nema drame, skandala... nicega.

 

Tako da svakako nije vreme za stranca, narocito ne za Pantera. Samo bi se o tome pricalo.

 

Uzivajmo u kosarci ovog leta i samo kosarci, nadam se sto kvalitetnijoj.

 

 

Link to comment
Quote

Skariolo za Mundobasket "lansira" tinejdžera umesto Rubija

Tako to rade spanjolci. A mi necemo da povedemo najtalentovanijeg pleja od Teodosica, kao da imamo deset izvanrednih opcija na kecu a u stvarnom zivotu nemamo nijednu:)

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Hele said:

Isto bih rekao. 


I u tom slucaju bi sve sto si napisao bilo netacno.

Odluka je da se stranci ne zovu, to je ok, ali nek stoji jos jednom:
 

Panter nije problem za svlacionicu, nije ni blizu taj karakter. Jedino bi njegovo pozivanje moglo da zasmeta jednom delu navijaca, ali bi mu i ti oprostili ruznu proslost cim bi vezao tri trojke. Ono sto se videlo juce je da ekipa nije tanka na odredjenim pozicijama, vec da generalno nedostaje ekstra kvaliteta, klase. Panter bi to to doneo, a gomilanje na beku nije problem u situaciji kad su vecinu utakmice na parketu Gudura i Bogdan uz Vanju ili Dobrica.
 

Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:


I u tom slucaju bi sve sto si napisao bilo netacno.

Odluka je da se stranci ne zovu, to je ok, ali nek stoji jos jednom:
 

Panter nije problem za svlacionicu, nije ni blizu taj karakter. Jedino bi njegovo pozivanje moglo da zasmeta jednom delu navijaca, ali bi mu i ti oprostili ruznu proslost cim bi vezao tri trojke. Ono sto se videlo juce je da ekipa nije tanka na odredjenim pozicijama, vec da generalno nedostaje ekstra kvaliteta, klase. Panter bi to to doneo, a gomilanje na beku nije problem u situaciji kad su vecinu utakmice na parketu Gudura i Bogdan uz Vanju ili Dobrica.
 

istini za volju ima i onih navijaca reprezentacije kojima se jebe za ruznu proslost kog god igraca, ali prosto ne zelimo strance u ekipi

  • +1 3
Link to comment

Naravno da ne bismo prestali da navijamo, samo smo generalno protiv stranaca u reprezentacijama, a naročito u reprezentaciji Srbije.

A samo igrački gledano, Panter bi podigao kvalitet svake reprezentacije na svetu, osim USA.

Link to comment
35 minutes ago, J.R. Cash said:


I u tom slucaju bi sve sto si napisao bilo netacno.

Odluka je da se stranci ne zovu, to je ok, ali nek stoji jos jednom:
 

Panter nije problem za svlacionicu, nije ni blizu taj karakter. Jedino bi njegovo pozivanje moglo da zasmeta jednom delu navijaca, ali bi mu i ti oprostili ruznu proslost cim bi vezao tri trojke. Ono sto se videlo juce je da ekipa nije tanka na odredjenim pozicijama, vec da generalno nedostaje ekstra kvaliteta, klase. Panter bi to to doneo, a gomilanje na beku nije problem u situaciji kad su vecinu utakmice na parketu Gudura i Bogdan uz Vanju ili Dobrica.
 

To onaj sto je pokrenuo sranje i poceo tucu i izbacio svoj tim iz F4? Pokazivao srednji prst?

 

Mislim ok, da, rade i drugi, ali stranac, narocito onaj koji bi probio led kod nas, bi bas morao da bude za primer, bez mrlje u karijeri plus ekstra kvalitet na poziciji gde nam skripi.

 

Imas ljude koji generalno nece stranca, imas igrace koji nece stranca, imas struku koja nece stranca, imas navijace Zvezde koji ga bas ne simpatisu, imas problem u svlacionici gde mora da se prica engleski jezik...

 

Previse je to za nekoga ko u sustini ne bi ni igrao prvu petorku.

Link to comment

Da, bas taj sto je sve zakuvao u Madridu i svojerucno izbacio tim iz F4..

 

Imali smo kapitena sto stolicom nasrce na protivnickog igraca, ali ne daj boze da u timu imamo igraca koji ce se posibati pesnicom ako je napadnut..

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Pa ok, to je moj stav, svako iznosi svoj. Generalno sam protiv stranca, a ako cemo da uzimamo stranca, ima da cepidlacim za sve pare.

 

Pitanje je bilo da ste za stranca u reprezentaciji.

 

Moj odgovor je da nisam, ali nisam bas sto posto iskljuciv. Cim se mi raspravljamo nesto oko Pantera, odgovor je ne. Moj stav je da ako uzimamo stranca da mora da bude savrsen inace sam u potpunosti protiv.

 

Opcija jedan je da je neko kakvog takvog srpskog porekla ili porekla iz Srbije poput Koncara i Kaminskog.

 

Opcija dva je da je neko poput Veselog, da je ovde dobio drzavljanstvo legalno, kao i svaki drugi stranac, a ne preko veze, da prica ili se bar trudi da prica srpski i da je nekako nas, da ga smatramo posle toliko godina kao jednog od nas. I da donosi kvalitet tamo gde fali. I da je tu sad, da je nas reprezentativac, da ga nismo uzeli za jedno prvenstvo pa cemo na sledecem drugog stranca.

 

Panter je i mator i vec ima to da je presao iz Zvezde u Partizan, tako da nije bas neko na koga mozemo da racunamo u narednom periodu, sto zbog godina, sto zbog znaka pitanja oko vernosti. Mozda bi me demantovao, ali postoji to mozda i cim postoji mozda, vise nisam za stranca.

 

Ako je stranac, da se trazi vise od njega i toeto. Nasem gledamo kroz prste, strancu ne.

Edited by Hele
Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Da, bas taj sto je sve zakuvao u Madridu i svojerucno izbacio tim iz F4..

 

Imali smo kapitena sto stolicom nasrce na protivnickog igraca, ali ne daj boze da u timu imamo igraca koji ce se posibati pesnicom ako je napadnut..

 

De nadje Krleta za simbol problematičnog igrača :D To je više bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo. :)

Link to comment
9 minutes ago, Mos said:

 

De nadje Krleta za simbol problematičnog igrača :D To je više bio izuzetak koji potvrdjuje pravilo. :)

 

Nisam ga ni okarakterisao kao problematicnog. Nasao sam ga da bih ukazao da ako je Punter problematican jer nije dao na sebe kada je napadnut, sta je onda Krle sa stolicom? Ono, i Jokic je tom logikom problematican. Pokacio se Morrisom, pa sa vlasnikom Sunsa. Besmisleno..

 

Da postoji mogucnost da uzmemo Moranta, pa da covek kaze "ej, nemoj njega, problematican je". Ali za Puntera to prosto ne stoji.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Zato navijaci nigde ne odlucuju ko ce igrati za reprezentaciju. Njihovo misljenje je irelevantno..

kao sto ne odlucuju ni o bilo cemu drugom u vezi sa reprezentacijom, pa se ipak na diskusionom forumu usudjujemo da komentarisemo i iznosimo svoje misljenje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...