Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Pa dobro, to je ok, samo on to ne smatra za nas.

U sustini je rekao - ako ovi propaliteti nemaju nikog svog i numeju da naprave igraca, nek im bar igra neko ko je bar jednom krocio u tu zemlju i malo ziveo i bar zna malo nesto o njoj.

Link to comment

Reprezentacija Srbije je skup najboljih kosarkasa sa srpskim drzavljanstvom.

 

Po mom misljenju, svako ko moze da ode i uzme drzavljanstvo, znaci da ode i sam da ga uzme bez da mu savez i drzava nesto sredjuju i poklanjaju, dobrodosao je.

 

Naravno mogu da mu pomognu da ide preko reda i takve stvari 😁

 

Panter na primer ako ima tri godine prijavljenog boravka uopste, za mene je legitiman izbor za reprezentaciju.

 

Medjutim, pozicija dva nam je prepuna, on ne prica nas jezik i komplikuje stvari sa time i problematican je igrac koji je presao iz jednog blizanca u drugi i pokazuje srednji prst navijacima bivseg kluba itd. Tako da, njega licno ne bih zvao jer nam sustinski ni ne treba toliko na toj poziciji i potencijalan je rizik za svlacionicu u koji se po mom misljenju ne isplati upustati.

 

I tako ici od slucaja do slucaja. Ali ja ni ne vidim nijednog drugog kandidata. Dajte kandidata pa cemo da diskutujemo. Eventualno Koncar i Kaminski. 

 

Apsolutno sam protiv da ako sad na primer nemamo plejmejkera uzmemo nekog random Amerikanca.

 

Tako da o kojoj naturalizaciji uopste pricamo i o kome konkretno?

Link to comment
1 minute ago, Hele said:

 

 

...Medjutim, pozicija dva nam je prepuna,

ali je zato pozicija 1 kritična, pa će se krpiti nekim s pozicije  2

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

ali je zato pozicija 1 kritična, pa će se krpiti nekim s pozicije  2

Kazem, Panter konkretno mi je nja, niti je kvalitet neki ekstra, a problematican je malo i nije mi vredan rizika i svega sto bi donelo to da stranac igra za Srbiju.

 

Panter je neko ko ne moze ni da prismrdi NBA-u recimo, a nije ni kao da ima ljudske kvalitete jednog Dzenkinsa.

 

Ne isplati se.

 

 

Link to comment

Punter je bombona za FIBA nivo košarke, plodi u EL, koji je rang više od većine reprezentacija sa kojima treba da se mačujemo. Mike Tobey, Jalen Smith i Dee Bost tu prave razliku, kamoli Tyrese Rice ili Bo. Mogao bi lagano u 12-15 kod većine NBA timova. Drugi je par patika što je dvojka najmanje problematična pozicija.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Nije neki kvalitet :isuse: 

 

Panter ti je problem za svlačionicu, ali imati u istoj Trifu, Smailagu, Petruševa i Dobrića nije?

Ne znam otkud Petrusev i pogotovo Dobric u toj prici. 

Petrusev je valjda kriv sto ga je Lesor udario a Dobric sto je previse dobar lik? 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Hele said:

Kazem, Panter konkretno mi je nja, niti je kvalitet neki ekstra, a problematican je malo i nije mi vredan rizika i svega sto bi donelo to da stranac igra za Srbiju.

 

Panter je neko ko ne moze ni da prismrdi NBA-u recimo, a nije ni kao da ima ljudske kvalitete jednog Dzenkinsa.

 

Ne isplati se.

 

 

ovo iz tebe govori klasičan navijački bias

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

predlažem ban za svako patkometrisanje i klubaštvo ovde.

Ban kao kuća, dokle više sa proseravanjima jebote.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...