Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Hoćemo li doživeti da se promeni komentatorski trio Denda, Šarenac, Kovačić za naših života? Ne dao bog da stave nekog klinca koji još ima duše u sebi ili neku žensku osobu ili nekog harizmatičnog umesto Sedlačekovog duha. Sigurni su samo smrt, takse i naši košarkaški komentatori. 
 

 

 

Edited by Mos
  • +1 3
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Marko Vlahović i Darko Plavšić mislim da bi bili odličan paket komentatora za repku. Ali obavezno zajedno, nikako jedan od njih.

Edited by Milošica
Link to comment

talenat, cinjenica da igra na nama deficitarnoj poziciji, koja je jos problematicnija zbog otkaza

 

 

ne igra u fmp, igrac je zvezde na pozajmici u megi, proslu sezonu je igrao u okk (drugi deo)

 

ako je ovo sa fmpom pokusaj nekakve patkometrije, ajd nemoj molim te, da nam ostane makar neki iole citljiv topik

  • +1 6
Link to comment

ma odavno smo se slozili da je sportski komentator, a narocito kosarkaski na drzavnoj televiziji mozda i posao sa najmanje odgovornosti u drzavi

nivo znanja, posvecenosti, usavrsavanja tezi 0

 

ubedjen sam da bi slucajno izabrani forumas sa topika taj posao radio kvalitetnije

Link to comment

Komentatore mogu i preziveti i niko mi nije toliko strasan, na primer kao fudbalski kakve je RTS imao.

 

Sramota je sto RTS ne prenosi SP, nevidjena sramota, ali me raduje pun program na Sport klubu, ukljucenja mnogo pre i ostajanje u studiju mnogo posle utakmice.

 

Sto naravno ne iskljucuje da je mogao ici prenos na obe televizije, gde bih ja izabrao SK, ali bi ljudi koji nemaju mogli da gledaju na miru na nasem pravu da znamo sve.

Edited by Hele
Link to comment
32 minutes ago, NevenMan said:

Sta kvalifikuje Topica za reprezentaciju osim sto navijaci FMPa zele da ga vide tamo?

Kakve veze Topic ima sa FMP-om??? Spominje se zato sto je nas najperspektivniji plejmejker, recimo da je i u ovom trenutku bolji organizator igre od indijanca Avramovica i pomenutog Nedovica:)

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment

Dobro je ovo, obzirom da je pripremna.

Plus smo, tradicionalno, nakantali tupave grke, što je uvek talija. :fantom:

Obavezno da idu Topic, Jovic Jr i Smailagic.

 

E sad, Dobric je bio prilično beskoristan na terenu, plus je napravio par debilnih grešaka. Naravno, to je manje od usranog Nedovica koji je čak veća štetočina u repki od Ristića.

Nedovic može da ide samo kao sedmi osmi igrač, al da ne uzima mesto ovim klincima - ako treba da ostavi nekog od klinaca da bi vodio ovog usranka, onda neka fala.

 

PS ne vredi moramo da vodimo uvek neku maskotu - nekad bio Štime, sad je Ristić :D

Link to comment

Topić od seniorske košarke ima jednu KLS polusezonu, a u seniorskoj reprezentaciji se ne razvijaju igrači. Može nekome da posluži na prelazu sa dokazanog seniora na vrhunski nivo, a ne da uvode klinca u seniorsku košarku. Bolje mu je da odmori malo i onda se spremi da pokida ABA nego da sedi na klupi na svetskom prvenstvu. Naravno da su Nedović i Avramović danas značajno bolji igrači od njega, 2-3 klase bolji. Da, znam da su pre četrdeset godina vodili juniore na seniorska reprezentativna takmičenja. 

  • +1 7
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Topić od seniorske košarke ima jednu KLS polusezonu, a u seniorskoj reprezentaciji se ne razvijaju igrači. Može nekome da posluži na prelazu sa dokazanog seniora na vrhunski nivo, a ne da uvode klinca u seniorsku košarku. Bolje mu je da odmori malo i onda se spremi da pokida ABA nego da sedi na klupi na svetskom prvenstvu. Naravno da su Nedović i Avramović danas značajno bolji igrači od njega, 2-3 klase bolji. Da, znam da su pre četrdeset godina vodili juniore na seniorska reprezentativna takmičenja. 

ja mislim da je jako dobro sto je deo tima na pripremama

na prvenstvo skoro sigurno nece ici ako ne bude vise otkaza, ali ako dodjemo u situaciju da nemamo nijednog "cistog pleja" ja bih ga poveo

istina je da ima samo jednu polusezonu seniorske kosarke iza sebe, ali isto tako je istina da je on vec sad bolji od pota, pena i svih onih likova sto sam ih nabrojao na onom zajebantskom topiku

ti jesi delom u pravu, ali isto tako je sumanuto na prvenstvo ici bez pleja ili voditi neke 30 godisnjake koji i evrokup mogu videti samo na tv

  • +1 1
Link to comment

Pesić će čekati do poslednjeg časa da odabere 12, a to je dan ili dva pre početka prvenstva.

 

Videli smo koliko je već ova jedna utakmica pokazala po pitanju nekih igrača, ne može toliko o timskoj igri, ali o igračima može. Sa tim da šut nije merilo i nije bitan sad i to se ne može uzimati sada kao merilo, ali mnoge druge stvari mogu.

 

Kao kod malog Jovića.

 

Tako da, nastavljamo pripreme, idu dalje utakmice pa će se videti šta i koliko ko može.

 

Topić se još nije ni priključio koliko znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...