Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Davidovac ne moze ovo ni u igrici da izvede. Jos je pet centimetara nizi.

 

 

 

Jos je ovo pre godinu dana, a sam kaze da je neverovatno napredovao i trenira ga najbolji trener sveta i drzi ga u rotaciji sa 19.godina cak i u plejofu posle povrede. Iako minimalno, ali ne bi ni Kari vise igrao sa 19.

 

Ne vidim koliki je to rizik sa nekim kao sto je Jovic, ima 210 i vec razvijeno telo za seniorsku kosarku u potpunosti, za razliku od Pokua npr. koji je macka u dzaku totalna.

 

Kada imas 210 skoro i ovako se kreces i vodis loptu i sutiras... nema tu puno nauke i nije neki rizik da ce ti takav odraditi ulogu koju od njega ocekujes, a to nije uloga nosioca.

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

15 minutes ago, Hele said:

Davidovac ne moze ovo ni u igrici da izvede. Jos je pet centimetara nizi.

 

 

Sta ne moze da izvede, da zakuca 1 na 0?

  • Haha 2
Link to comment

Ма Јовић је много талентованији од Давидовца то нико не спори али Светислав ће се вероватно пре одлучити за искусније опције са евролигашким искуством и бити у фазону да су му Смајли и Петрушев из млађе гарде довољни.


То је нека моја претпоставка наравно можда сам и у криву, биће ту и неких тренинга, пријатељских текми и прилика за доказивање.

 

Ја бих свакако волео да води Јовића јер мислим да већ може озбиљно да допринесе плус га треба уводити у тај чувени репрезентативни систем, није више ни толики клинац са 20 година.

Link to comment
On 13. 7. 2023. at 15:56, Ros said:

'ladno sam u atini 10. avgusta poslednjeg dana akropolis kupa

'ladno ce taj dan igrati grcka protiv italije zato sto je srbija igrala 8-8 i 9.8

 

mmw 

 

jebo me ja :frust:

Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

 

Sta ne moze da izvede, da zakuca 1 na 0?

Tebra, stavi ljude na ignore, valjda će da odustanu kada skapiraju da im niko ne odgovara i da ih pola foruma ima na ignore.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
18 hours ago, johan nagel said:

Премало је то високих, 

 

Konačno da gledamo malo lepršavu košarku za razliku od Salove zadnje sezone i svega što je nakon toga nastupilo sva sreća većinu se i ne sećam jer imam crne rupe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...