Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

7 hours ago, bebaguza said:

Za sta se igra onda bilo sta u Evropi, ako je sve neprofitabilno sipanje para u rupu bez dna sem za razvoj igraca za reprezentaciju.


Ne znam za šta se igra, ali za novac sigurno nije. U tom sportu jednostavno nema love u Evropi.

Link to comment

Super je Jović tip, svašta je prošao sa ovom reprezentacijom, jedno 10 puta se povredio, igrao i prozore, evo i sad igra pod nekim specifičnim okolnostima, al brate više nije pitanje može li turnir da odigra bez da se povredi, nego poluvreme. 

 

Nije fer naravno da izvisi, al ja bih zvao Topa pre njega. Krpićemo se na pleju - Aleksa, Bogdan, Jare, Gudura, Nedović i Top za garbidž. 

  • +1 2
Link to comment

Biće ovo jedna slatka verzija reprezentacije. Sviđa mi se što prvi put posle Saloa nema pritiska u javnosti da eto moraju uzeti zlato ili barem finale ako igraju Ameri. Samo nek igraju opušteno bez preše da se ne ukanale i biće sve dobro.

  • +1 1
Link to comment

Što bi rekao moj bivši direktor - simpatična ekipica.

To je ono kad nemaš velika očekivanja, pa se ni ne razočaraš kad ispadneš u nekom frtaljfinalu.

Link to comment
On 26. 7. 2023. at 0:47, kud u maglu Simoviću said:

aleksa avramović

stefan jović

bogdan bogdanović

vanja marinković

nemanja nedović

ognjen dobrić

nikola milutinov

filip petrušev

nemanja gudurić

alen smailagić

dejan davidovac

uroš trifunović

 

Nedovic da radja, Trifa da brani

  • Wub 1
Link to comment
57 minutes ago, Filozof manijak said:

Što bi rekao moj bivši direktor - simpatična ekipica.

To je ono kad nemaš velika očekivanja, pa se ni ne razočaraš kad ispadneš u nekom frtaljfinalu.


Idemo u polufinale. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Micko8 said:

Pa svi nabrojani igraci  su od pionira pa na dalje bili plejevi u svojim klubovima, forsiraju ih u reprezentaciji i zbog toga "dobro"  prolazimo i na ovim prvenstvima mladjih kategorija. Nije samo da je pozicija pleja  lose selektirana kod nas, manje vise  sve pozicije su nam takve. Skraceni centri, kratkoruki spori bekovi i krila itd. Uzasne selekcije se vrse u vecini klubova, a Zvezda u tome najvise prednjaci.

 

Kadetska ekipa zvezde bukvalno nema ni jednog igraca u njoj koji je u Zvezdi duze od jedne sezone.Kroz tu ekipu vremenom je proslo pa sigurno 50 igraca dovedenih od negde i na kraju nista.Ove sezone ni krstenog centra ne bi imali nego su imali srece sto se mega odlucila da svercuje Sibija pa je Vlajic zadnji dan prelaznog roka pobegao u Zvezdu.

 

Sa druge strane partizan je imao cetri odlicna centra i jako perspektivna a i sa te strane ne mozes da ih razumes jer nije realno da svu cetvoricu mogu da forsiraju u isto vreme.

Link to comment

U tabeli koju je pbg podjelio, Markovic ljudina! Jedan od potcjenjenijih igraca. Odazvao se svako ljeto do 30-te i onda ljudski rekao dosta je... On, Teo i Bjelica naravno sa najvise kampanja u poslednjih 15 godina.... 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...