Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

4 hours ago, omiljeni said:

dobro pa nisi išo u vojsku jer bi nam pričao da si bio u profesionalnoj vojsci zato što se dobijalo 1500 dinara mesečno da vojska ima za duvan.

 

Zato prepuštam tebi da nas npr podučavaš NFL-u i menadžmentu u sportu :fantom:

Vidi se da se razumeš  u sport.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
12 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Vredi citirati Vujosevica uvek, sto ga vise nema vise fali


Dok pridržava vrata ili blajva za “stipendijicu”?

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Vredi citirati Vujosevica uvek, sto ga vise nema vise fali. 
 

Doduse, ovde se ne slazem u potpunosti, mislim da igraci pre svega imaju dunost prema kosarkaskom sistemu koji ih je stvorio i generacijama koje dolaze. 

 

Ma daj, probao sam da ga slušam, ono je toliko isprazno i bez ikakvog smisla - na tragu recentnih nastupa stranačkog mu lidera. 

 

Čovek je ogrezao u teorije i tračeve, a dolazi da govori o najboljem košarkašu sveta kojeg je po sopstvenom priznanju, pogledao jednom ove sezone. Bukvalno kao da je pao sa marsa. Onog Đuru je jednako vreme pregazilo al bar je šarmantan i gleda utakmice. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

haha sad video klip pa kari je bukvalno izgovorio ovo za sta sam mislio da je klikbejt, tj da hrvat i musliman ne mogu da zaigraju za cigane, al zato ameri mogu, kakav jebeni idiot

pa ja kačio taj video pre dva dana

Link to comment

Ama ima on svoje kvalitete, neka ga u Partizanu kao koordinatora mladjih selekcija, nek sedi i na treninzima koliko može, nemam ništa protiv, al za ove priče je potpuno nekompetentan. Zovu ga isključivo na Novu i to zato što je protiv Vučića, pa se muči, češe i improvizuje na najelementarnije teme i najprostija pitanja. 

 

Deo sa Mirotićem i Porfirijem je bio i neprijatan. 

Edited by kralj
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Zato sto je dobio poziv, drzava i srpski narod zovu. Markkanen direktno sa sluzenja vojnog roka uskace u reprezentativni dres Finske . A ova nasa debela somina ne moze da odvoji mesec dana u godini za reprezentaciju.

Ali igranje za Finsku je patriotizam. 

Igranje za Srbiju je šabanizam jer PSD.

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

"Kada su dan pre saopštavanja spiska po raznih sajtova ko neće da se odazove, mislim da je to bio poslednji pokušaj da se Jokić, Micić i Kalinić preokrenu i igraju za reprezentaciju. Svako ko bi na silu došao tu da nas časti prisustvom, pa i Jokić, da dođe ne iz toga što ima unutrašnji motiv, ne nego što želi. Njegovi uspesi su me naterali da ustanem i gledam NBA utakmicu. Navijao sam za njega svim srcem, negde sam stekao simpatiju prema njemu. Familijaran je čovek, voli životinje, međutim ne mogu da shvatim nešto. Čovek ima obavezu prema zemlji i prema otadžbini gde je rođen. Makar njegov put bio krajnje neobičan, ali uspeh i obavezuje, slava je teška“, rekao je Vujošević.

"Manje je vezan za reprezentaciju jer ona u njegovim ranijim godinama nije bila u njegovom životu, cela zemlja se ‘uspalila’ zbog njegovog uspeha koji je ostvario tamo. Promenila su se vremena, igrači se eksploatišu velikim brojem utakmica, ali nema izgovora, pogotovo za najboljeg. Kada se najbolji ne pojavi, ne znam koliko bi drugi imali obraza da se ne pojave", poručio je Vujošević.

 

General :ziga:

 

 

 

Dolazi ovde samo da pljuje Danilovića, ne zanima ga ništa drugo.

General, jasno i koncizno.

Potpis.

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment

Koji je fazon sa ovom temom?

 

Oni koji smatraju da su nacije/države prevaziđene i da svako kome se digne treba odjebati selektora jer je glupavo da se povrijedi na radnicko-sportskim igrama su najaktivniji na temi.

 

Ako je sve to nebitno, čemu tolika aktivnost?

 

 

  • +1 4
Link to comment

tu si u pravu, stoji da je zanimljivije čitati ove "treba da se odazove pozivu otadžbine u kojoj je rođen" i "svi treba da znaju šta drugarstvo znači, zajedno smo lepši, zajedno smo jači" komunističke pričice :D

 

treba neko da mu ode ispod prozora i da mu pušta Slobine govore i Marš na Drinu :D 

Edited by James Marshall
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

tu si u pravu, stoji da je zanimljivije čitati ove "treba da se odazove pozivu otadžbine u kojoj je rođen" i "svi treba da znaju šta drugarstvo znači, zajedno smo lepši, zajedno smo jači" komunističke pričice :D

 

treba neko da mu ode ispod prozora i da mu pušta Slobine govore i Marš na Drinu :D 

:isuse:

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

:isuse:

a brt vidiš da ga zajebavam na račun "radničko sportskih igara", stvarno ne kapiram ovo "odjebao selektora", kao da mu je prvi put i kao da je šteta što ne ide neko kome se očigledno ne ide na to prvenstvo, ako će igrati preko kurca, bolje da ne ide. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

tu si u pravu, stoji da je zanimljivije čitati ove "treba da se odazove pozivu otadžbine u kojoj je rođen" i "svi treba da znaju šta drugarstvo znači, zajedno smo lepši, zajedno smo jači" komunističke pričice :D

 

treba neko da mu ode ispod prozora i da mu pušta Slobine govore i Marš na Drinu :D 

Šta znam, ja sam se radovao kad je Đorđević pogodio protiv Hrvata a Teo protiv Španaca.

 

Ti?

 

Edited by BWA
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...