Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Bogdan je tu suštinu lepo juče obesmislio. On je tu da igra zato što uživa u tome i sasvim jasno je stavio do znanja da to osećanje ne može da mu ugrozi 10 Jokića. 

 

Bilo bi lepo da je Jokić sazvao konferenciju i objasnio. Sa jedne strane, suzio bi prostor lešinarima koji sad pišu to što pišu, ali sa druge, kome da se pravda. 

 

I baš me zanima koliko ovih što sad vitlaju uvredama radi po dva meseca svoj posao pro bono umesto da ide na svadbe i na more. 

  • +1 3
Link to comment

On skoro i da nema nikakav odnos sa većinom tih saigrača, jer skoro nikada to nije ni bio njima. 
10 meseci je pod lupom, igrao non stop. Neće sada, neka ga da odmori. Ima naravno i do saveza mnogo. Zašto da se cima za narkosa i izlapelog Karija?

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Bogdan je tu suštinu lepo juče obesmislio. On je tu da igra zato što uživa u tome i sasvim jasno je stavio do znanja da to osećanje ne može da mu ugrozi 10 Jokića. 

 

Bilo bi lepo da je Jokić sazvao konferenciju i objasnio. Sa jedne strane, suzio bi prostor lešinarima koji sad pišu to što pišu, ali sa druge, kome da se pravda. 

 

I baš me zanima koliko ovih što sad vitlaju uvredama radi po dva meseca svoj posao pro bono umesto da ide na svadbe i na more. 

upoređivanje vrhunskog sporta i nečijeg posla je totalni promašaj.

Postoji tu nešto i što se zove dinamike grupe, tima, odnos sa saigračima, menschkeit (Iz filma City Hall). 

I reprezentacija odavno nije pro bono, ne znam odakle vam to

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

upoređivanje vrhunskog sporta i nečijeg posla je totalni promašaj.

Postoji tu nešto i što se zove dinamike grupe, tima, odnos sa saigračima, menschkeit (Iz filma City Hall). 

I reprezentacija odavno nije pro bono, ne znam odakle vam to


Ne znam odakle tebi da nije?
Ako si cuo Bogdana juce, sam je rekao da je mozda vreme da igraci pocnu da budu placeni, od FIBA ili nekog drugog. Sto znaci da trenutno nisu.

  • +1 1
Link to comment

Plaćeni od FIBA za šta? Ostvaren uspeh, dnevnice?

Plaća ih naš Savez

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Imam sopstveno iskustvo igranja za juniorsku rukometnu reprezentaciju

Niko od igrača nije u minusu kad nastupa za reprezentaciju, u to budi siguran. E sad, ne dobijaju se  cifre kao u klubovima, jbg

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment

Odavno se placaju dnevnice za igranje za repku u svakom sportu. 

 

Ima 10 godina kako sam slusao Petra Kapisodu da mu se Dejo zalio da ga prvo sto ga reprezentativci pitaju je kad ce pare...

Link to comment

Ja se bojim da ćemo poradjati koševe, što znači da moramo da kidamo odbranu, a ne znam kolko je to moguće bez Kaline i Lučića, pride i pod ovim Karijem nikad nismo igrali skroz čvrstu odbranu. I kad jesmo naidje nam period od 5 žutih minuta kad postanemo Crnokosa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...