Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, zorglub said:

 

Aha, kao Pionir što je cenio i divio se Đorđeviću kad je došao s Barselonom? Mani me poštovanja prosečnog navijača.

običan čovek>>>>>>>>>prosečan navijač

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

11 hours ago, Heaviside said:

@Filozof manijak

Nisu neodazivanja nikakav revolt zbog lošeg rada saveza, ali jesu pokazatelj da savez loše radi. Igrače zabole za rad saveza kao takav i za slavu srpske košarke. Njih zanima šta oni imaju od akcijanja leti. 

 

Ljudi iz saveza još uvek nisu shvatili da je danas deo posla saveza da privoli igrače da igraju za reprezentaciju. Kao što mnoge druge šire trendove konstatujemo sa 20 godina zakašnjenja tako i ovaj još uvek nismo shvatili. Nama selektor započinje prvo veliko takmičenje u mandatu tako što otera kapitena sa priprema, a predsednik saveza godinama javno nipodaštava našeg najboljeg igrača. Pomnoži to sa milion jer samo jedan delić iscuri u javnost.To više ne prolazi među vrhunskim igračima, kao što više ne prolazi da šef drka mlade programere i nema šanse da je atmosfera bila prijatna tokom prošlog leta. Neće klinci da igraju pod takvim uslovima. Mora da bude dobro zezanje pre svega i da im se proda priča da će biti poštovani, neka žvaka o legasiju i tako dalje. To se više ne podrazumeva nego se na tome radi. Mora da se radi i na simbolici, da na primer prošlog leta na oči svih njih Teu organizuješ velelepni oproštaj u kome će i oni da učestvuju. Mislim, niko nema ovoliko problema sa otkazima i potpuno je očilgeno da radimo pogrešno.

 

 

Savez ne da lose radi nego svaki dan zatrpava nasu kosarku sve dublje i dublje.

 

Problema je mnogo savez ne resava ni jedan i to je najveci problem.Evo da pitam na forumu ko nam je sadasnji selektror za mladje kategorije nisam siguran da bi 10% foruma znalo odgvor,a kamoli ko je bio pre njega.Veliki broj igraca bas u mladjim kategorijama namerno ne zovu da bi bilo mesta za menadzerske kombinacije i posle kada se ti igraci zovu u A selekciju onda se cudimo zasto nece.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Štefan Jović, da ostane zabeleženo, Štefan. Mi, igrači..., reče Piroćanac, takođe. 

Edited by Facundo Orellana
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Facundo Orellana said:

Štefan Jović, da ostane zabeleženo, Štefan. Mi, igrači..., reče Piroćanac, takođe. 

 

Povukao ga nemacki...

  • +1 1
Link to comment

Ja apsolutno verujem u Jokicev razlog neigranja, to da nije spreman za ulogu koja se od njega ocekuje. U NBA igra kao i svi ostali na bazi kurca, svi se bore za licne statistike i ugovore pa usput eto neko mora i da osvoji, ove sezone se zalomilo njegovim Nagetsima ali on tu osim na papiru nije nikakav jasan lider, prosto nije taj tip. Tamo ima Mareja ludaka, ima Gordona koji je strasno koristan i racionalan igrac, plus na svakom mecu podivlja neko tipa Brus Braun i izvuce ekipu kad su ostali u kanalu. Da je igrao npr. u Dalasu umesto Doncica ili u 20/30 ostalih timova umesto glavne zvezde, poduvali bi karinu samo takvu i ostala bi samo neka statistika, sigurno slabija nego u Denveru. 

 

Covek je skontao da ovamo na SP ne moze proci ta njegova slow motion kretnja iz vise razloga, pre svega jer to nisu likovi koji se bore za brojke i ugovore i kojima seva paja sto ce primiti 158 poena nego dodje neka Letonija gde se igra odbrana i lomi se na rezultat 71:69 a posto nema Gordona i Mareja i ostalih nego ocekuju od njega da manje vise sam resi, moze lako da bude i 69:71 jer nije supermen i nije lider, plus nema ni para i otprilike cak i da osvoji to srebro koje je maksimum, ne radi ga nesto jer mu seva paja da bude heroj napacene nacije i legenda poput mnogih ranije.

 

Ukratko, covek je kao nacrtan za ovaj lagani NBA i obicna mlitava karina za FIBA basket osim ako ne stvorimo jos nekoga osim Bogdanovica (koji bi svakako bio prvi igrac i da je Jokic tu jer je decko lozana i ima to u sebi) i dok se svi najbolji ne odazovu pa da mu glume Mareja i Gordona i Brusa Brauna, da moze covek da se opusti. 

Edited by Zli Gli
  • +1 3
  • Haha 5
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...