Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

29 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

PSD izgleda starije od Pesica za bar 10 godina :ohmy:

ne izgledao, sta je sve proterao kroz nosinu ...

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Pa naravno da su ga gledali ljudi odavle s nadom da će najzad zaigrati za reprezentaciju kako treba i pokazati malo te magije i u plavom dresu. No su ga gledali što odjednom svi vole Denver :D

I naravno da on nikom nije dužan i da mora igrati za reprezentaciju.

Ko mu jebe sulke, nek igraju klinci na čelu s Bogdanom, valjda će raja prestati da se loži više.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Jeste, gledaš Denver i čarolije trougla Jokić-Marej-Gordon da bi se pripremio za ljeto gdje to isto Jokić radi sa Davidovcem i Avramovićem, NBA je samo zagrijavanje :lolol:

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Pa dobro, to je normalno da pratimo naše više, mada meni jeste bio zanimljiv i dio priče da se Denver usere u život sklepanim supertimovima, ne bi mi bilo mrsko ni da je Majami uzeo, ili recimo Boston. Opet, to nema nikakve direktne veze sa očekivanjima glede reprezentacije, nije ovo prvi put da nas je odjavio ovako, on nas češće odjavljuje nego što se odazove. Eno već krenuli natpisi u medijima "najbolji na svijetu, a mi nemamo ništa od toga", isto kao da je bilo ko dužan da igra za reprezentaciju. 

 

 

Ne kažem da je dužan, nego da nema osećaj kakav su imali gotovo svi drugi nači igrači i kao da nije svestan koliko bi nam značio i koliko radosti bi mogao da donese. Čovek se bavi masovno popularnim sportom, i to onim u kojem smo imali najveće uspehe, ali izgleda da ga to ne tangira ni najmanje. Legitimno, ali je isto tako legitimno da trpi i kritike zbog takvog stava. Nije činovnik ili advokat, pa da javnost zabole da li će da radi svoj posao ili ne.

  • +1 4
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

 

Ne kažem da je dužan, nego da nema osećaj kakav su imali gotovo svi drugi nači igrači i kao da nije svestan koliko bi nam značio i koliko radosti bi mogao da donese. Čovek se bavi masovno popularnim sportom, i to onim u kojem smo imali najveće uspehe, ali izgleda da ga to ne tangira ni najmanje. Legitimno, ali je isto tako legitimno da trpi i kritike zbog takvog stava. Nije činovnik ili advokat, pa da javnost zabole da li će da radi svoj posao ili ne.

 

Ma ne kažem da si ti rekao da je dužan, ali očigledno čova ima drugačije presložene prioritete u glavi, jebat ga, takav je kakav je, uzmi ili ostavi, a u našem slučaju je ostavi. Kritike mogu do nivoa "ko ga jebe što neće da se cima", sve preko toga je bezobrazluk, kao što sam rekao, ljudi kojima je jedini napor glede utakmice da odu do frižidera i da otvore pivo tokom iste, ali sebi uzimaju i previše prava. Bukvalno nikom ništa neću da spočitam u vezi sa tim kako ko hoće da provodi svoje slobodno vrijeme. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, goofs said:

Evo ja sam Denver pratio kroz prizmu potencijalnog reprezentativnog uspeha. I sad nakon ove kulijane me apsolutno zabole za Nuggetse, ne moraju uci u plejof nikada vise sto se mene tice. 

 

Nije duzan ni obavezan da igra za reprezentaciju, tacno, ali nisam ni ja duzan i obavezan da ga gotivim samo jer je nas.

 

pa plus 1000 na ovo, meni je on zanimljiv zato što je atipičan igrač, što čini košarku zanimljivijom, iskreno jebe mi se što je naš. Zanimljiv mi je i Morant, i žao mi je što je dileja u glavu. Zanimljiv mi je i Batler jer je lud i mudovit. A ima naših koji su mi antipatični. 

  • +1 1
Link to comment

Ja mu ne zameram baš ništa i gledaću opet Denver sa zadovoljstvom jer gledam zbog njegove košarke a ne zato što je on neki vajni Srbin. Jedino što mi smeta je to kad on i ona dva balvana krenu da srbuju, neki silni kvazipatriotizam i posrane izjave a na kraju se to svede na otkup hipodroma i kuliranje reprezentacije. Za to zaslužuju svaki napuš i od svakog dilkana koji ide u gaćama po pivo i to svaki put kad usta otvore. 

  • +1 7
Link to comment

to njegovo snsiziranje je uvijek za kofu govana, serem mu se u pehar. a valjda smo do sad oguglali na sva ta srbovanja i pravoslavlje i veselisesrpskirode i nemapredaje sranja, da znamo da se iza toga vazda kriju neki teški interesi, nekad manji nekad veći. Slabo ko ovdje srbuje iz nekih čisto patriotskih razloga

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

Ja mu ne zameram baš ništa i gledaću opet Denver sa zadovoljstvom jer gledam zbog njegove košarke a ne zato što je on neki vajni Srbin. Jedino što mi smeta je to kad on i ona dva balvana krenu da srbuju, neki silni kvazipatriotizam i posrane izjave a na kraju se to svede na otkup hipodroma i kuliranje reprezentacije. Za to zaslužuju svaki napuš i od svakog dilkana koji ide u gaćama po pivo i to svaki put kad usta otvore. 

O kome je rec?¿

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...