Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

Just now, Micko8 said:

Ali za cega se Micic piprema, kao da ce u NBA igrati vaznu ulogu, prodje gore nego sto je prosao Kampaco tamo.

Moze samo gore da prodje, zelim mu sa uspe. Ali...

On nije ustanju Spisua da cuva, niti bilo koje brze igrace, a NBA je tri iznad, na to dodati i siri teren sto stvara jos veci problem.

Ne vidim kako on moze tamo, ali neka proba.

On je inace imao sukob sa Pesicem jos u Bajernu.

Link to comment

Ja samo navijam da Topic i Nikola Jovic udju u prvih 12,  i to da dobiju neke minute na utakmicama. Ali znajuci nas ,od toga verovatno nece biti nista.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sve osim Bogdana je krindz, od mikrofona do atmosfere. Ko da im srpski nije maternji jezik.

pa to,kakav lik. odskace od cele atmosfere

  • +1 2
Link to comment

Pešić bio kod njega, Bogdan bio u Majamiju na trećoj ili četvrtoj utakmici finala, narod bdio dva meseca, išao na poslove za srpske plate mrtav umoran, klanja mu se gde god ga vidi... A on bi na svadbu svastike.

 

Pu bem ti čoveka.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Napokon Pesic ubada u srz!!!! To je prava tema i pitanje a niko od novinara da se dotakne toga....

 

Edit, da pojasnim kontekst. Moj komentar je vezan za ovu Pesicevu izjavu na kraju KZS:

"U Srbiji imamo situaciju da košarka postaje sredstvo za ciljeve, a da nije cilj. Kada je košarka bila cilj, onda smo imali rezultate." 

Edited by MangupIzCivilstva
  • +1 6
Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

A jbg. Niko nije gledao Denver zbog toga što bi Jokić mogao da zaigra na Mundobasketu.

 

Ali ga gledamo zato što je naš, a njega to nimalo ne zanima. Ne verujem da iko odavde toliko prati Janisa ili Batlera.

 

Edited by napadaj
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Ali ga gledamo zato što je naš, a njega to nimalo ne zanima. Ne verujem da iko odavde toliko prati Janisa ili Batlera.

 

Pa dobro, to je normalno da pratimo naše više, mada meni jeste bio zanimljiv i dio priče da se Denver usere u život sklepanim supertimovima, ne bi mi bilo mrsko ni da je Majami uzeo, ili recimo Boston. Opet, to nema nikakve direktne veze sa očekivanjima glede reprezentacije, nije ovo prvi put da nas je odjavio ovako, on nas češće odjavljuje nego što se odazove. Eno već krenuli natpisi u medijima "najbolji na svijetu, a mi nemamo ništa od toga", isto kao da je bilo ko dužan da igra za reprezentaciju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...