Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pešić je za sada otklonio sumnje u to da li će se nešto promeniti, ali je ostavio prostor da se to i desi.

 

“Poslednjih dana me zovu drugari i pitaju da li ću da uzmem stranca. To ti je kao što u Zvezdi ne mogu da igraju muslimani ili Hrvati, a ovde stranci. Nećemo zvati za sada, verovatno dok sam ja trener reprezentacije neće biti stranaca. Nikad ne reci ne, ne zbog toga što sam ja protiv stranaca, baš naprotiv, ali jednog dana to će se desiti. Košarka je globalni sport, a mi živimo u globalnom svetu”, rekao je Pešić u razgovoru sa Igorom Mikljom.

  • Wub 1
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

1 hour ago, kralj said:

Pa vidiš i sam kako mogu. Naravno da je Bodiroga bio bolji igrač i imao veću karijeru, ali govorimo o simbolici. Divac je bolji od obojice pa kao pionir kurcobolje i neodazivanja o kojima i Heaviside govori ne može među afirmativne simbole. 

 

Danilović je isto premalo igaro za reprezentaciju 1995-2000 bez '98, a bio je bolji igrač od Tea/Saleta. 


Divac kao pionir kurcobolje i neodazivanja ima više medalja sa velikih takmičenja nego Teo nastupa, ali ok - za tebe su simboli Teo, Bodiroga i Dražen, to je legitimno, ali takodje i subjektivno mišljenje. Ne moraš da nam dokazuješ da je to tako po nekim objektivnim kriterijumima.

  • +1 3
Link to comment
59 minutes ago, shimpr said:

TV Valjevo

Na ESPN-u, The Decision Part II, Jokic odnosi svoje talente na Somborski hipodrom na kojem je zabranio dzogiranje deci i odraslima:)

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Danilović je isto premalo igaro za reprezentaciju 1995-2000 bez '98, a bio je bolji igrač od Tea/Saleta. 

Danilovic je igrao na evropskom prvenstvu za Jugoslaviju 89. i 91., oba zlata... Poredjenje sa Teom i Saletom nidje veze, drugaciji igraci. 

Link to comment

Sta je bre ovo, kakva je ovo glupost?¿ Jel to Pesic stvarno izjavio ili?¿

 

To ti je kao što u Zvezdi ne mogu da igraju muslimani ili Hrvati, a ovde stranci. Nećemo zvati za sada, verovatno dok sam ja trener reprezentacije neće biti stranaca.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Sta je bre ovo, kakva je ovo glupost?¿ Jel to Pesic stvarno izjavio ili?¿

 

To ti je kao što u Zvezdi ne mogu da igraju muslimani ili Hrvati, a ovde stranci. Nećemo zvati za sada, verovatno dok sam ja trener reprezentacije neće biti stranaca.

Da, izjavio je, ima na b92. Uopšte nema ksenofobije...

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Mos said:

Kelner Dado dobija otkaz zbog dezinformisanja javnosti. 
 

Ma igraće Jokić, ovo nas malo zajebavaju.

Link to comment

Naravno da neće zvati strance (čitaj amerikance sa još jednim pasošem) jer mora savez da ih plati.

A ako se odluče za plaćenog "stranog" igrača, postoji realna situacija da i neko od domaćih traži kintu ili još gora stvar da padne nezadovoljstvo tipa: "ja se lomim preko leta, rizikujem povredu  a ovog dođoša plaćate"

Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Da, izjavio je, ima na b92. Uopšte nema ksenofobije...

Ma uzas, izgubicu svaku volju da pratim nase vesti. Jebena deponija.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Mislim da odavno i domaci dobijaju pare da igraju za repku u bilo kom sportu.

ne bih rekao da dobijaju preko 150k$ koliko je Bo Mekejleb dobio za samo za jedno leto igrajući za severnu makedoniju

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Ma uzas, izgubicu svaku volju da pratim nase vesti. Jebena deponija.

Ja sam zapanjen...

 

Jebo sport i sve, na kuracih nabijem, ako je to tačno preneto i nema neki širi kontekst, koji promiče...

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...