Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

18 minutes ago, omiljeni said:

random trećepozivci iz 60s, 70s, 80s i 90s imaju više medalja od Teodosića, ali ovde svakih par meseci krene priča kako je Teologija zaštitno lice i Mt Rushmore repstacije :lolol:

 

1 Aljoša Žorga ima više medalja od Tea, a takvih igrača ima na desetine, a možda i više 

 

Kakvo kvalitetno sranje, povračaču 🤮

 

Samo da bi se unizio neko ko je od svog najranijeg detinjstva uvek bio deo reprezentacije, neko ko je bio sinonim za to okupljanje, znaš da je on prvi tu, pa svi ostali. I ko je vukao i vukao, bio predvodnik tima koji se vratio na velika vrata nakon što smo izbrisani sa mape. 

 

Nema dovoljno zlata za tvoj istančani ukus? Srama bilo one što ga uopšte i pominju u ovakvim diskusijama. 

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, nbg1 said:

Savez i Pesic su morali jasniji da budu o slucaju Teodosic. Nesto se desilo, ubedjen sam da nije tek tako iskljucen iz reprezentacije, ako jeste samo da bi Kari gradio autoritet, onda matori stvarno nije normalan.

Opalio šamar kolegi saigraču.

 

Epilog: nikom posle nije bilo do pričanja o tome, posebno Kariju, a posebno i kapitenu

  • +1 1
Link to comment

A mozda, i meni najrealnije kao opcija za sranje sa Teom prosle godine, neslaganje ili neki sukob Tea i Jokica, neko je morao da bude lider sa odresenim rukama u igri i svlacionici. Jokic je preuzeo da bude lider u svakom smislu tek posle izostanka Tea prosle godine na Euru.

 

Edit. Ako je ovo iznad za samar tacno onda je s razlogom izbacen. Nije da nije konfliktan.

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment

Inače Jokara se pojavljuje u dresu sa najdražim grbom u pravilnim razmacima od tri godine (2016, 2019, 2022). To je neki ritam koji može da podnese. Dakle igraće na EP 2025, i tu će verovatno zaključiti svoj repstativni opus

Link to comment
5 minutes ago, J-♣ said:

Opalio šamar kolegi saigraču.

 

Epilog: nikom posle nije bilo do pričanja o tome, posebno Kariju, a posebno i kapitenu

Zalepio jednom i Bjelicu, pa se okumili.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Inače Jokara se pojavljuje u dresu sa najdražim grbom u pravilnim razmacima od tri godine (2016, 2019, 2022). To je neki ritam koji može da podnese. Dakle igraće na EP 2025, i tu će verovatno zaključiti svoj repstativni opus

Igraće mu se olimpijada 2024 ako se repka bez njega kvalifikuje.

Link to comment
21 minutes ago, April said:

A ja mislim da se samo njeno broji, i da je broj devojčica koje su počele da treniraju košarku posle toga petostruko veći nego da smo bili neki sedmi-osmi bez nje.

 

Naravno. Baš će neko pamtiti Lorenco Brauna tamo 2042. kad budu brojali medalje iz ovog perioda. Biće samo još jedan deo statistike nezaustavljive španske repke. Samo lepo bi bilo i da se uspostavi neki sistem pored čistog zvanja jednog stranca da popuni. Ja bih rekao da se ovde više o tome raspravlja nego o ovim neozbiljnostima grupe kukavno srpstvo ugašeno. 

  • +1 3
Link to comment

2042. će FIBA ovim tempom da spadne ne ni na 3x3 već na basket 1 na 1 ovim putem. Do te godine neće se ni igrati reprezentativna košarka. 

Edited by James Marshall
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Rizik od povrede. 
 

Uostalom Vasa je igrao kad mu je majka preminula, njemu se nema šta prigovoriti. 

 

bukvalno svaki sekund kada kroce na parket postoji rizik od povrede. 

 

sga moze igrati ali 1 micic ne moze jer ce se mozda povrediti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...