Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    963

15 minutes ago, pbg12345 said:

@kraljdanilovic je igrao od 89

divac je prvo takmicenje propustio sa 30 godina, igrao od 86

djordjevic je igrao 87 i 91 kad nije bilo drazena, prica je da u medjuvremenu nije igrao upravo zbog drazena

 

ta generacije je svoje odradila u onoj sledecoj su krenuli masovni otkazi, kalkulacije, pristigli su i svi oni igraci sa grckim pasosem 

 

Divac je na prvenstva od odlaska u Nba dolazio da se zajebava ili češće nije ni dolazio. 97 je propustio prvo i posle toga na narednih 5 prvenstava igrao je 2 puta. 99 bolje da nije, a 2002 je odigrao samo protiv Amera. Tu ga je Bodiroga izvadio samo tako.

 

Na stranu što se za svake pripreme mesecima prenemagao, izmislio posebne uslove itd. 

 

Za Danilovića se slažem, ako se ne varam i rešio je da završi karijeru posle Sidneja kad je polomio nešto na stopalu šutirajući po svlačionici pošto nas je Neš unakazio. 

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Rekao bih da su Sale i Teo bili u dosta dobrim odnosima. To mi je super stvar.

Ali Sale nije bio u dobrim odnosima sa Kalinom i verovatno Jokicem.

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Koga bi zvali '92. u tim protiv amera, Saleta ili Teoa? Diskutujmo kvalitetno do 16h. :fantom:

sad mi jezdući ka poslu palo na pamet da li bi dobili hrvate ‘92 u nekom hipotetičkom polufinalu

 

mislim da ne bi

 

cro su tada imali dražena u piku, mi na to tada nismo imali odgovor. i čini mi se da su imali širi roster

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Celavi ima 6 reprezentativnih medalja, od toga cetiri zlata. Teodosic ima 3 srebra, o cemu pricamo ovde jbt.

random trećepozivci iz 60s, 70s, 80s i 90s imaju više medalja od Teodosića, ali ovde svakih par meseci krene priča kako je Teologija zaštitno lice i Mt Rushmore repstacije :lolol:

 

1 Aljoša Žorga ima više medalja od Tea, a takvih igrača ima na desetine, a možda i više od 100

  • +1 1
Link to comment

Savez i Pesic su morali jasniji da budu o slucaju Teodosic. Nesto se desilo, ubedjen sam da nije tek tako iskljucen iz reprezentacije, ako jeste samo da bi Kari gradio autoritet, onda matori stvarno nije normalan.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, nbg1 said:

Ali Sale nije bio u dobrim odnosima sa Kalinom i verovatno Jokicem.

Namirisao da nemaju tu napaljenost na repku :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sad mi jezdući ka poslu palo na pamet da li bi dobili hrvate ‘92 u nekom hipotetičkom polufinalu

 

mislim da ne bi

 

cro su tada imali dražena u piku, mi na to tada nismo imali odgovor. i čini mi se da su imali širi roster

Bili su bolji u tom momentu, sigurno.

Sad, razlika ni blizu nije bila tako velika da bi oni bili apsolutni favoriti.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, nbg1 said:

Ali Sale nije bio u dobrim odnosima sa Kalinom i verovatno Jokicem.

Za taj odnos je najvise bio kriv Jokic. Covek je dosao utovljen na pipreme pred SP , ono je bilo velika  sramota, pa je iste te pipreme napustio dok je trajao pipremni turnir u Grckoj. Sasvim neprofesionalno ponasanje jednog profesionalnog sportiste.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, omiljeni said:

random trećepozivci iz 60s, 70s, 80s i 90s imaju više medalja od Teodosića, ali ovde svakih par meseci krene priča kako je Teologija zaštitno lice i Mt Rushmore repstacije :lolol:

 

1 Aljoša Žorga ima više medalja od Tea, a takvih igrača ima na desetine, a možda i više od 100

Duda i Teodosic su nas ucinili relevantnim nakon 4 godine reprezentativnog mraka, koji je nastao posle Obradovicevog reprezentativnog mandata. Porediti zlatne medalje osvojene 90 ih godina i Teodosicevo neosvajanje ni jedne je mnogo glupa rabota iz vise razloga. Teodosic jeste bio zastitno lice reprezentacije desetak godina,

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, goofs said:

Celavi ima 6 reprezentativnih medalja, od toga cetiri zlata. Teodosic ima 3 srebra, o cemu pricamo ovde jbt.

Kakav kvalitetan conversation ender. Šta tek reći za drugog ćelavog Sašu. 

Link to comment
12 hours ago, Lancia said:

Ne znam o kakvom isterivanju pravde pricas, nigde nisam pominjao ni to, ni FIBU. Mislim da nisi razumeo o cemu pricam.

Btw, pet Lorenco Brauna u nasoj selekciji i zlatna medalja, radovao bih se kao da je to Bugarska osvojila.

 

Da, ali moja ćerka se jednako radovala kad smo postali šampioni sa Ivon Anderson.

 

A ja mislim da se samo njeno broji, i da je broj devojčica koje su počele da treniraju košarku posle toga petostruko veći nego da smo bili neki sedmi-osmi bez nje.

 

 

 

 

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...