Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Jebes reprezentaciju ako titramo oce li ili nece igrat jedan covjek, koj i ako bi odlucio da igra, igrao preko qrtza.

 

Jokara zaista netreba da igra. Nije da nevoli kosarku, naravno da voli i naravno da voli da pobjeduje, ali on mrzi obavezu. Vidilo se to i sa svim intervjuima koje daje medijima u americi. Denver Nuggets je posao i on tu obavezu trpi jer mu omogucuje da u slobodnom veremenu radi oni sto voli, druzi se sa svojom rajom, lezerno ispija pivo, i trka konje. De nemora radit pripreme i da mu kazu ajd dodji samo na 5 dana na prvenstvo da odigras on bi to urado, ali daj dodji 4 nedelje ranije, pripremaj se, treniraj a da nemas nista od toga, njegov odgovor je naravno pusti me na miru. 

 

Zbog toga netreba ga ni zvati ni moliti jerbo i da se predomisli i odluci da igra, igrao bi preko qrtza. Ja mu tu nista ne zamjeram. Vise zamjeram savezu jer su lenji i nemaju nikakvu viziju za unapredjenje kosarke u Srbiji, Vucicu i blizancima za trosenje meleona da gomila stranaca igra evroligu bez nade da mogu nesto tamo napraviti, i Pesicu sto se bruka i sto daje svoje veliko ime jazavcima iz saveza da kriju sav svoj nerad i neznanje iza njega.

 

Nema ko da nam igra. i naravno da ce igrati stranac, ako ne ovo ljeto onda sledece. Lakse je napraviti nakaradno i hitro rjesenja umjsto da se gleda zasto nemamo kvalitetnih igraca da popunimo reprezentaciju, zasto imamo sve manje talentovane dece i zasto oni koji su talentovani se izgube u tranziciji iz juniorske u seniorsku kosarku.

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

U jbt, narod da sudi, i šta su opcije, vješanje, strijeljanje i kamenovanje? 

 

Društvo nam se raspalo odavno, a i  dalje najveći grijeh neodazivanje za reprezentaciju 

  • +1 5
Link to comment

dal je moguće da se duboko u 21. veku razmatra u kss i među selektorima dal treba da igra tzv. stranac, i zašto jeste?

 

prvo, nije/nisu stranac/stranci, ima/imaju pasoš Srbije. i tu se cela priča završava. ili bi barem tako trebalo, odnosno moralo da bude.

 

jel možda problem rasa, poreklo, šta? ako se John rodio negde na Menhetnu i crnac je pa je stekao pasoš Srbije, to nikako. al ako se beli Radojko rodio na Menhetnu i Srbiju vido u životu nije, to je extra, to može.

 

za ove naše što neće ili ne mogu da igraju, aman više, ista priča hilljaditi put. španske serije i meksičke sapunice govna da jedu. 

Edited by Ted
  • +1 4
  • Hvala 2
  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

U jbt, narod da sudi, i šta su opcije, vješanje, strijeljanje i kamenovanje? 

 

Društvo nam se raspalo odavno, a i  dalje najveći grijeh neodazivanje za reprezentaciju 

 

 

Nismo imali državu ni društvo 90tih pa su se svi redom odazivali i osvajali medalje kao od šale. Da li je tu presudan faktor bio Bora Stanković ili patriotizam igrača ne znam, ali ja nekako ne mogu ni da zamislim da je kod nekog iz tih generacija bila ovakva kurcobolja.

 

Iskreno ne znam ni što ga se poziva kad je ishod svima u napred poznat. Ono što je loše po repku je što se ostali "ugledaju" na Jokaru pa i njih boli patka.

  • +1 3
Link to comment

Za OVAJ I OVAKAV NAROD neko:

 

 "  1. mora da obuče dres kako bi __________________ , 

    2.  da bi se taj isti narod osećao _____________________ , 

    3.  pa njemu pričao __________________ u slučaju ____________________,  a u slučaju da ne bude tako, 

    4.  pričao ____________________." 

 

Pazi da ne !?! ;)

 

 

  • +1 1
Link to comment

Došla nova vremena, igraju sve više za pare, igraju te enbijeve, plejofove, evrolige, 100 utakmica godišnje, bila bolja država, igralo im se više za istu, manje menadžerskih upliva, jebiga, šta sad. Kakav narod, kakva država, takav i odnos prema istoj.

  • +1 1
Link to comment

Ma daj Raznatovicu da vodi kosarku, Terzicu fudbal i gotovo. Da budu i predsednik i selektor i da igraju ako im se hoce.

Normalno i da vode sve klubove.

Edited by W.F.C.
  • Tužno 1
Link to comment

Mislio sam vise na javno mjenje. Lepse ja kada si voljen i kada te ljudi cene nego kada te preziru i kunu ti  buduca pokoljenja:)

Edited by Micko8
Link to comment

Ne kapiram što bi se bilo ko ugledao na Jokića, koji je on faktor u srpskoj košarci, reko PSD da nije najbolji igrač čak ni sa ovih prostora :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

U jbt, kunjenje budućih pokoljenja, ovom narodu treba jedan onaj fleš reset iz Men in black, ne znam po kom osnovu bilo ko od tih što kunu daju sebi pravo za tako nešto, jer su eto odvojili 2 sata života pred TV-om da isprate utakmicu 

Edited by James Marshall
Link to comment

Fiba i ne zaslužuje da joj 1 Jokic igra na prvenstvu, sa prošlog su sami eliminisali Dončića itdioti, ako njima nisu potrebni ti igrači ne bih ih ni zvao. Ne bih zvao nikog iz Nba i EL, poslao bi onu ekipu  koja je igrala u prozorima tokom sezone

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

dal je moguće da se duboko u 21. veku razmatra u kss i među selektorima dal treba da igra tzv. stranac, i zašto jeste?

 

prvo, nije/nisu stranac/stranci, ima/imaju pasoš Srbije. i tu se cela priča završava. ili bi barem tako trebalo, odnosno moralo da bude.

 

jel možda problem rasa, poreklo, šta? ako se John rodio negde na Menhetnu i crnac je pa je stekao pasoš Srbije, to nikako. al ako se beli Radojko rodio na Menhetnu i Srbiju vido u životu nije, to je extra, to može.

 

za ove naše što neće ili ne mogu da igraju, aman više, ista priča hilljaditi put. španske serije i meksičke sapunice govna da jedu. 

Kao prvo, ako necemo da gledamo da igra stranac ili ne onda treba i da batalimo reprezentativni sport kao koncept. A kao drugo pasos se djeli sakom i kapom. To sto neki igraci sto igraju u Srbiji imaju Srpski pasos ne znaci da nisu stranci. Nit su ovdje odrasli nit ce ovdje zivjeti nakon okoncanja karijere.  

 

nema to nikakve veze sa 21im vekom ili rasizmom. Ako bi kojim slucajem bio neki junior stranac koji prozivi svoje afirmativne godine u Srbiji, voli srbiju i smatra Srbiju svojom, ja nemam nikakvi problem da takav igra za Srbiju. Ali imamo problem sa nekim ko je ovdje privremeno i nemam nikakve doticaje sa Srbijom. Ja bi radje gledao Novaka ili Iliju na pleju pa i da gubimo nego nekog ko je tu zbog ko zna cega, ko moze dati pobjedu ali da nastavimo sa pobjedama moramo naci nekog novog stranca... 

  • +1 2
Link to comment

Što jedan stranac, što ne 12 stranaca, pa onda da nas tambura neki Katar dogodine kad skupi drugu ekipu SAD ili ponudi Durantuli 200 miliona godišnje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...