Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

1 hour ago, Milošica said:

Možda probati sa Mirotićem.

 

Ima pravo da igra za Srbiju, s obzirom da je prošlo 6 godina od poslednje utakmice koju je odigrao za Španiju.

 

To je pre nekoliko meseci nagovestio Edin, da je moguce da obuce dres druge reprezentacije. Iako je Crna Gora logican izbor, neki su zbog pirotske kombinacije povezali sa Karijem. Mada, s obzirom da dobija pretnje zbog dolaska u Partizan, sumnjam da mu se prolazi kroz slicnu situaciju i zbog repke, pa ce pre iskulirati..

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To je pre nekoliko meseci nagovestio Edin, da je moguce da obuce dres druge reprezentacije. Iako je Crna Gora logican izbor, neki su zbog pirotske kombinacije povezali sa Karijem. Mada, s obzirom da dobija pretnje zbog dolaska u Partizan, sumnjam da mu se prolazi kroz slicnu situaciju i zbog repke, pa ce pre iskulirati..

Од кога добија претње?!

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

Jokić, Vasa, Kalina, Petrušev po meni upitni

 

Meni deluje da bi Debeli to odmah rekao čim je stigao iz Amerika, da skine komentare s kurca što pre ali ko zna šta je u njegovoj paorskoj glavi. 

  • Haha 4
Link to comment
23 minutes ago, Mos said:

 

Meni deluje da bi Debeli to odmah rekao čim je stigao iz Amerika, da skine komentare s kurca što pre ali ko zna šta je u njegovoj paorskoj glavi. 

Ima smisla i daj bože da si u pravu. 

Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

Igraće debeli, proverena informacija, ne bi Dado, konobar iz rafting centra, lagao

 

 

5F547910-DC50-4EFB-A352-1AC81E23669F.jpeg

Jos ceka taj Nektar. Dado izdao.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...