Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

zato sam i napisao PRVI ključni meč :D

 

šalu na stranu,koja je tačno bila priča na leto oko Ercega,sad sam i zaboravio? 

Edited by theanswer
Link to comment

hahhahaha majstori iz fibe su sjebali draw za žene,sad ide neki muzički intermezzo,ne znam šta su sjebali,ali izvukli su prva dva šešira i onda su valjda izvukli rusiju koja uopšte nije u trećem,to je moj neki guess,sad pokušavaju da saznaju šta će dalje.. koji su ovo majstooori

Link to comment

Kazite im da mogu da im outsource-ujem zrebanje. Imam sve potrebne kvalifikacije:

 

1) dugogodisnje iskustvo odrzavanja draft lottery-ja za raznorazne fantasy lige.

2) webcam, za prenos uzivo.

 

Jedino mi nedostaje top model da sa svojim sisama odvuce paznju auditorijumu dok ja namestam zreb onako kako oni hoce, al resice se i to nekako. Nek mi posalju Hajdi uostalom. Novi Sad nije Monte Karlo, al nije ni za baciti, ne bi se smorila.

Link to comment

http://mondo.rs/a749600/Sport/Kosarka/Vasa-Micic-u-gipsu.html

 

Мирише на таленат који никад није достигао максимум.

 

 

едит:

Shandong Venus are not too happy for Miroslav Raduljica's performances and attitude. He'll be monitored by the coach

 

Цео свет мрзо овог Радуљицу а он фин дечко :fantom:

Edited by EmptyClip
Link to comment

Slabo sam gledao Zvezdu, kakav je Bobo u odbrani, 1 na 1 i to? Ima li izgleda da ga Sale pozove u rep'staciju?

pa najveci problem ima sa brzima od sebe, posebno ako imaju ok sut sa distance, al to nije nista novo

 

ne znam koga ce zvati, ako ne njega, posebno kad se krstic oprostio

Link to comment

Слажем се Тими, умор. Зато би било добро већ против Валенсије пребринути и лагано приступити ресетовању екипе, што је и ЈМ написо.

 

Ово што Боби показује ов есезоне је доста добро, са аспекта репстације. Поправио је ноге, стиже неке ствари, боље се сналази у одбрани пика, и мислим да би могао бити озбиљно разамтран за национални тим. Ако се Крле стварно опростио онда нам, поред Радуље, остају Штимара, деда Рашким, Јокић, Раковић који неће да игра из не знам ког разлога.... Ко још? Мислим да има места за Бобија.

Link to comment

Slabo sam gledao Zvezdu, kakav je Bobo u odbrani, 1 na 1 i to? Ima li izgleda da ga Sale pozove u rep'staciju?

 

Boban je strašno napredovao, mnogo je pokretljiviji, pametnije se kreće, bolje koristi one ručerde, fizički je bolji. Naravno, dešavaju mu se i dalje situacije da je neko jednostavno prebrz, ali sve ređe i uglavnom kad se umori. Realno, ne vidim da imamo boljeg centra od njega u ovom trenutku, mada nešto sumnjam a će ga Sale zvati.

Link to comment

Boban je strašno napredovao, mnogo je pokretljiviji, pametnije se kreće, bolje koristi one ručerde, fizički je bolji. Naravno, dešavaju mu se i dalje situacije da je neko jednostavno prebrz, ali sve ređe i uglavnom kad se umori. Realno, ne vidim da imamo boljeg centra od njega u ovom trenutku, mada nešto sumnjam a će ga Sale zvati.

sto?
Link to comment

pa dao je izjavu da ce ga zvati, ako se dobro secam.

 

Posle SP? Onda super. Ja sam išao rezonom da ga nije zvao prošle sezone, jer nije hteo da se bakće sa rizicima koje takav igrač na turnirskom takmičenju nosi. Mislim, realno je on i prošle sezone bio bolji od Katića i Štimca (mada je ovaj potonji imao solidnu sezonu).

 

edit: Super, ako je tako. Voleo bih da vidim Bobija sa Teodosićem u timu. U stvari, kad malo bolje razmislim, jedva čekam. :)

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ok, cool. Po meni Boban je bio odlican i prosle sezone u EL i bilo je iznenadjenje za mene sto nije bio na spisku, cak ni na onom super sirokom gde su bili Peno, Jaramaz i kompanija.

 

Nesto mi u glavi ostalo kako je Krle demantovao to da se povlaci, tj. da ga je Sale nagovarao da se predomisli. U svakom slucaju, sa ili bez Krla, Boban bi bio sasvim validan kandidat, pogotovo posto ne znamo na sta ce liciti ovaj bradati kad se vrati iz Kine. Ostali klasicni centri su nam trenutno dosta slabiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...