Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Izašli su ćupovi za bespotrebno komplikovan sistem WC žrebanja. 

 

177518494564427980c0260025587855_w640.jp

 

Iako smo zvanično u drugom, tehnički je to i dalje prvi ćup pošto su ćupovi 1-3-5-7 i 2-4-6-8 odvojene celine koje popunjavaju 4člane grupe. Dalje nisam gledao jer nemam magistraturu više kombinatorike. Ono što odmah mogu da kažem, a što FIBA mozgovi nisu uspeli da vide na vreme, je da je ćup 3 značajno jači od ćupa 4, pa tako ispadne da je bolje biti u ćupu 2 nego u ćupu 1. Lol. Trebalo je da kombinuju 1-4 i 2-3, što se genralno radi u svakom sportu uvek.

 

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

1 hour ago, goofs said:

Izašli su ćupovi za bespotrebno komplikovan sistem WC žrebanja. 

 

177518494564427980c0260025587855_w640.jp

 

Iako smo zvanično u drugom, tehnički je to i dalje prvi ćup pošto su ćupovi 1-3-5-7 i 2-4-6-8 odvojene celine koje popunjavaju 4člane grupe. Dalje nisam gledao jer nemam magistraturu više kombinatorike. Ono što odmah mogu da kažem, a što FIBA mozgovi nisu uspeli da vide na vreme, je da je ćup 3 značajno jači od ćupa 4, pa tako ispadne da je bolje biti u ćupu 2 nego u ćupu 1. Lol. Trebalo je da kombinuju 1-4 i 2-3, što se genralno radi u svakom sportu uvek.

 

Za prethodno SP je isto bilo 8 šešira, gde su u istu grupu išle ekipe iz 1, 4, 5. i 8. 

 

Nisam još video uputstvo za ovaj žreb, ali trebalo bi da bude isto kao u Kini.

 

Specijalitet FIBA debilizma je ovo biranje domaćina po jedne gostujuće ekipe, tako će Ameri sigurno grupu igrati na Filipinima. Mislim da je jedan domaćin izabrao SLO, a drugi ESP. 

Link to comment

nisu se kvalifikovali

trebali su biti ne znam koji u azijskoj grupi i nisu uspeli

 

jos jedna lepota od fiba, da domacin ne ucestvuje na prvenstvu gde ucestvuje 79 ekipa

  • Haha 1
Link to comment

filipini su ozbiljna kosarkaska nacija :fantom:

jebe ih sto u tom delu sveta zive u proseku najnizi ljudi na svetu

ali i pored toga cudi me da nisu malo napredovali sa obzirom koliko se voli i ulaze u kosarku, a i nije to od juce

Edited by pbg12345
Link to comment

Pricao je Rajko Toroman u podkastu da u njinoj ligi imaju neka luda pravila i ogranicenja sa strancima, da ne smeju da igraju u sve 4 cetvrtine, ima slicna neka zajebancija i u Kini

Ne secam se tacno sad, davno bese 

Al' stvarno je previse ostatka sveta, a uvek neko brkat iz Evrope ispusi ucesce 

Link to comment

Filipinska liga je najjaca na svetu za pracenje. Ono sto je T-Mac dao 13 poena za ne znam koliko sekundi, tamo je to ko dobar dan, kad se lomi svi postaju Rej Alen i Stef Kari, trojke sevaju iz svih mogucih i nemogucih pozicija, nema dalje. Jedan mec ogromna hala, imas utisak da se igra pred 75 000 ljudi, totalna ludnica, a onda sledeci tipa kao hala u Zelezniku. Moj favorit je bila ekipa Rain or Shine Elasto Painters ali ne pratim vec godinama pa ne znam kako stoje sad i da li se uopste zovu tako jer stalno svi menjaju imena po sponzorima. Imaju ogranicenja za strance, valjda nesto do 6'6" visina i ne mogu da igraju svaku cetvrtinu, tako nesto. A ubedljivo najjaci su komentatori, mesavina filipinskog i engleskog, ludnica. 

 

PBA >>> NBA

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
Link to comment

Filipinski basket je moja ruzna i tuzna proslost:ph34r: Mnogo pre Jokica, od neke 2012. pa narednih par godina, svaka prva smena u kladionici gorela zbog filipinskog basketa i odbojke na pesku, stonog tenisa, teniskih turnira u Malom Idjosu i kojekuda... Ne daj Boze nikome. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

jbt, sad sam shvatio da su mentoli odlucili da u drugoj fazi sp ponovo igraju ekipe koje su igrale u prvoj fazi

 

posto se npr grupa I sastavlja od po dve ekipe iz A i B, one ekipe koje su dosle iz iste grupe ponovo igraju

od 24 utakmice druge faze, 8 ce biti "ponovljeni" susreti

 

alal im kurac, svaki put nadmase sebe ovi iz fiba

 

to sto domacini biraju gde ce igrati, odnosno grupu u zrebu je ok

ali ovo sa biranjem jos jednog tima je besmislica

jer ce uz pravilo o broju ekipa sa jednog kontinenta u ogromnoj meri unapred dirigovati zreb

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...