Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

3 hours ago, goofs said:

Moka nije toliko pogrešio sa izborom koliko sa celim cirkusom na i oko priprema, pa posle i vodjenja utakmica i nekontrolisanjem jednog od dva Miličića. Takođe, pošto je i sam svojevrsna dileja, nije umeo da prepozna da ključ reprezentacije daje trojici ozbiljnih dileja u ruke - Gurović, Jarić, Miličić.

 

Ima u nekoj epizodi kod Jao Mileta kad se sa posmehom prisećaju kako su izgledale te pripreme i šta se tu radilo, ako se dobro sećam - igrali su košarku bez lopte 


nije to nista neobicno, bilo je takvih vezbi i kod ace nikolica/žoca, kad je Partizan bio prvak Evrope.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ma to novinari loze za Vasu, ta agencija kod koje je navodno presao su Miskovi partneri za NBA, moguce da on nema neku licencu njihovu pa je u talu sa tom agencijom, i za Jokica npr ponegde pise da ga oni zastupaju a ne Misko.

Dan nakon te vesti da je Vasa napustio Miska, Vasa je trenirao u Megi oporavljajuci se od povrede i Misko se time hvalio na instagramu...

 

Sad za Jaramaza ne znam...

Link to comment
5 hours ago, Johny said:

Ma to novinari loze za Vasu, ta agencija kod koje je navodno presao su Miskovi partneri za NBA, moguce da on nema neku licencu njihovu pa je u talu sa tom agencijom, i za Jokica npr ponegde pise da ga oni zastupaju a ne Misko.

Dan nakon te vesti da je Vasa napustio Miska, Vasa je trenirao u Megi oporavljajuci se od povrede i Misko se time hvalio na instagramu...

 

Sad za Jaramaza ne znam...

Ovo nije tacno, Misko ima partnere u Americi ali Vasa je njih napustio sto znaci da je napustioi Miska sto se NBA trzista tice i presao je u agenciju koja se najvise kolje sa Miskom ovde. 
 

btw, to je ista agencija koja je potpisala Jaramaza. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ne znam o kojoj agenciji se radi,ali moram da priznam da vec ima dosta ozbiljnih agencija i agenata,koji ce vremenom uzimati sve veci deo kolaca Misku.

Link to comment

Naravno da ce igrati, sad samo da jokic odbije zato sto su ga nakantali u plejofu pa da mozemo da uzivamo u svetskom prvenstvu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...