Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Neopoziva ostavka je kad nema šanse za popravkom odnosa i konačna je tj. ne postoji želja jedne strane za komunikacijom sa drugom stranom.

 

Mislim glupa priča, ušli smo u semantiku trač vesti. :D I meni je moguć scenario to što se desilo, ali bih ga ja nazvao pregovor o prevremenom raskidu ugovora

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

Vreme je za originalnu Ćelavu prevaru da se opet prevari i uzme repku. :fantom:

Pa koga drugo duzmemo za selektora, Moćo? Od dostupnih imena...

Link to comment

Bolje da ne idemo, da se ne brukamo. Ne znam sta kazu pravila, jel mozemo da ustupimo svoje pravo nekome, recimo Argentincima? Oni su bas gotivni..

Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

Vreme je za originalnu Ćelavu prevaru da se opet prevari i uzme repku. :fantom:

Pa koga drugo duzmemo za selektora, Moćo? Od dostupnih imena...

E to je zajeb još veći jer sem Saše Obradovića, Dušana Alempijevića i Darka Rajakovića(da ga uzmemo u obzir) mi više nemamo trenera na vrhunskom nivou.

Link to comment

Što se tiče trojice koje si nabrojao, mislim da bi njima najveći problem bio uspostavljanje autoriteta kod naših zvezda. To je, po meni, najveći plus kod Karija

Link to comment

Gde sad da ne idemo kad imamo najboljeg igraca na svetu jbt. Navijamo da Nagetsi ispadnu rano u plejofu i da se lepo odmori a onda dodje nabrijan da ih sve pokida, uz podrsku Bogdanovica i ostalih.

 

Minimum finale a mozda i osvajamo, ako Ameri posalju neki prosecan tim. 

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Neopoziva ostavka je kad nema šanse za popravkom odnosa i konačna je tj. ne postoji želja jedne strane za komunikacijom sa drugom stranom.

 

Mislim glupa priča, ušli smo u semantiku trač vesti. :D I meni je moguć scenario to što se desilo, ali bih ga ja nazvao pregovor o prevremenom raskidu ugovora

Ne bih se složio. Neopoziva ostavka znači da ne želiš više da radiš određeni posao i da se odričeš zarade, a ne da ne postoji želja za komunikacijom. Razlog može biti i često i jeste osećaj lične odgovornosti za loše rezultate. To bi bilo to da se podrazumeva da nema nadoknade. 

 

Ponuđena ostavka = pregovori o raskidu ugovora. Čim je ponuda znači da može da se odbije, što znači da od starta ne želiš da odeš uz 0 dinara nadoknade nego da nastavljaš da radiš ako ostavka ne bude prihvaćena. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

E to je zajeb još veći jer sem Saše Obradovića, Dušana Alempijevića i Darka Rajakovića(da ga uzmemo u obzir) mi više nemamo trenera na vrhunskom nivou.

ako pesic ode, jedino sto ima smisla da ga nasledi pomocnik :fantom:

 

 

rajakovic eventualno kao pomocnik malini da se ucvrsti cacanska linija

 

i zoc u nekadasnjoj ulozi profesora nikolica

 

takav strucni stab sam po sebi garantuje medalju

od toga ko bi se odazvalo od igraca zavisilo bi koja bi bila u pitanju

 

 

Link to comment
Kari vise nema autoritet..
Buahaha, čovek najurio najznačajnijeg reprezentativca od Bodiroge i Dražena i niko mu reč nije rekao, osim talasa hejta sa tastatura.

Kapiram ja da je Kari fanatik, da je kroz svakakve kompromise prolazio ne bi li se bavio košarkom, al ovo da mu Dodik i PSD budu nadređeni baš mu nije trebalo.

Doduše, ovakve igrače, tj, igrača, retko ko je kroz istoriju imao priliku da trenira, pa kapiram da je teško bilo odoleti.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • Haha 6
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Buahaha, čovek najurio najznačajnijeg reprezentativca od Bodiroge i Dražena i niko mu reč nije rekao, osim talasa hejta sa tastatura.

Kapiram ja da je Kari fanatik, da je kroz svakakve kompromise prolazio ne bi li se bavio košarkom, al ovo da mu Dodik i PSD budu nadređeni baš mu nije trebalo.

Doduše, ovakve igrače, tj, igrača, retko ko je kroz istoriju imao priliku da trenira, pa kapiram da je teško bilo odoleti.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

:ajde:

 

Jesi kralj, majke mi..

  • +1 5
Link to comment

Tako lepo, igraci ga ne slusaju. Na tajmautima bukvalno moli igrace da odigraju ono sto trazi od njih. Ponekad ga i poslusaju, ali vise se krsti sta rade..

 

Ali vazno da si ti ubacio Dodika (!?) i PSD-a kao neke faktore koje on jadan mora da trpi. A ima potpuno odresene ruke da sastavlja tim kako hoce i radi kako hoce..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...