Jump to content

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

18 minutes ago, garmonbozia said:

Baš htedoh da napišem to danas. Verovatno ima neki "insajd" info. Kakvo pravilo, ako naturalizovani igrač nije igrao 5 godina za A selekciju, onda može da je promeni. 


Usrano pravilo, pretvaraju kosarku u rukomet :isuse: 

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    955

  • pbg12345

    910

Cestitke repstaciji na uspehu i plasmanu kao 32 ekipa od ukupnp 32. Ali zato blizu 200 nacija ne ucestvuje. Sada smo prosli, ali ne bi bilo lose da izboksujemo 64 ucesnika u buducnosti.

Link to comment
19 hours ago, MiddleClass said:

32. godine. Sumnjam da mu se ljeti lomata po Staaaroj planini :fantom:

Ne bacaj zagonetke poštenom svetu ovde :fantom:

Link to comment

Tabloidi pišu da je Sveth Curry dao ostavku još u novembru, pred prozore, ali da nije bio zadovoljan odštetom za raskid ugovora pa je nastavio da bude selektor.

 

Lično mislim da je to gomila baljezgarija, Kari jeste pomalo lud, ali ne bi mu išlo na čast da ostavlja ekipu dve nedelje pred krucijalne utakmice. A i izvukao je dve zajebane pobede tada.

Link to comment

Jedna stvar kod te ponuđene ostavke mi nije jasna, valjda je logika kada daješ ostavku da ne postoji nadoknada? Jedino kada poslodavac hoće da ti udeli otkaz onda se dogovarate oko finansijskih uslova raskida ugovora :unsure:

Link to comment
10 minutes ago, Profesionalac said:

Jedna stvar kod te ponuđene ostavke mi nije jasna, valjda je logika kada daješ ostavku da ne postoji nadoknada? Jedino kada poslodavac hoće da ti udeli otkaz onda se dogovarate oko finansijskih uslova raskida ugovora :unsure:

To bi bila neopoziva™ ostavka, a nuđenje ostavke je upravo to što trač kaže - pokušaj da se dogovori o kraju saradnje. 

 

Nemam nikakav insajd info ali me ne bi čudilo da se tako nešto desilo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...