Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    951

  • б1lme3

    909

15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa ima jednake veze, tacnije svaki izbor ima logiku (na to sam i reagovao u freakns postu). Nije da je jedna odluka logicna, a druga nelogicna. Po caletovoj liniji vuce srpsko poreklo, po kevinoj grcko. Rodjen u Grckoj, odrastao i skolovao se u Americi, pika basket u Americi.

nagadjao sam koja je klincu zemlja bliza. slazem se da bi jedan i drugi izbor bili podjenako legitimni.

Link to comment

Tuzno je i ruzno je, legendarni reprezentativac Srbije prvak sveta  ima sina koji bira grcku umesto drzavu sa kojom je bio prvak sveta:rolleyes: Cak je i Zufer Avdija nudio svog sina nasem kosarkaskom savezu a ovaj izrod:sad:

Edited by Micko8
Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Tuzno je i ruzno je, legendarni reprezentativac Srbije prvak sveta  ima sina koji bira grcku umesto drzavu sa kojom je bio prvak sveta:rolleyes: Cak je i Zufer Avdija nudio svog sina nasem kosarkaskom savezu a ovaj izrod:sad:

Ne kenjaj leba ti. Nije ni tužno ni ružno.

  • +1 2
Link to comment

Zoran Savic nije se rodio u Srbiji, i sve do skoro nije ni ziveo u Srbiji. Igracka karijera mu je isla od Zenice, preko Splita do raznih inostranih klubova. Potom nastavlja da zivi i radi u insotranstvu i po zavrsetku igracke karijere.

 

Ali covek je Srbin i potpuno bi bilo normalno da je nekim slucajem igrao duze da je nastupao i za Srbiju. I ne bi bilo nista nenormalno da ima sina u braku sa nekom strankinjom, rodjenim negde u inostranstvu (Italija, Spanija nebitno) da se danas prica o tome da zaigra za nasu reprezentaciju. Cisto hipoteticki, ne znam nista o njegovom privatnom zivotu ni da li ima sina, prosto konstruisem scenario.

Link to comment
18 hours ago, Heaviside said:

Otac se odselio iz Srbije u Grčku kao tinejdžer i kasnije pričao da se u Solunu oseća najlepše i tamo provodi većinu slobodnog vremena. 


Pa je i pored toga odlucio da igra za Jugoslaviju. I on i Gurovic i Tarlac, a mislim da je i Marko Jaric imao izbor.

Link to comment

ne vidim sta si dobio uvodjenjem zorana savica u pricu

osim da bi teoretski mogao biti isti slucaj kao sa sinom pedje stojakovica ako bi se poklopilo ovo ostalo

 

 

sta andreja stojakovica tacno veze za srbiju?

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:


Pa je i pored toga odlucio da igra za Jugoslaviju. I on i Gurovic i Tarlac, a mislim da je i Marko Jaric imao izbor.

Hteo sam da kažem da ovaj dečko ima majku grkinju i oca srbina koji ima jake veze sa Grčkom i njihovo državljanstvo. Žive na relaciji Grčka - Amerika i meni je bilo očekivano da izabere Grčku. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

ne vidim sta si dobio uvodjenjem zorana savica u pricu

osim da bi teoretski mogao biti isti slucaj kao sa sinom pedje stojakovica ako bi se poklopilo ovo ostalo

 

 

sta andreja stojakovica tacno veze za srbiju?

 

To sto po ocu ima srpsko poreklo. Zasto postavljas pitanje na koje je vec odgovoreno?

 

Uzgred, Pedja je i ziveo i igrao u Srbiji. Sasvim sigurno bi igrao duze da nije dosao u najgore vreme, kada smo bili pod sankcijama, pa su resili da odu u inostranstvo. Ali je najnormalnije nastupao za tu drzavu..

Link to comment
18 minutes ago, goofs said:


Pa je i pored toga odlucio da igra za Jugoslaviju. I on i Gurovic i Tarlac, a mislim da je i Marko Jaric imao izbor.

 

Eto i deca Marka Jarica iz braka sa Limom. Ako odluce da se bave kosarkom/odbojkom nebitno, mogu da biraju da li ce nastupati za Srbiju, Brazil ili SAD (mislim da su rodjeni tamo). I svaki izbor je ok i ima logike. 

Link to comment

Ma super Stojakovic se rodio u tamo nekoj hrvatskoj, ko ga jebe nikada i nije bio nas, jadni smo mi kao narod sa takvim stavom:unsure: Mali itekako treba da bude vezan za srpski narod, otac mu jedna od najvecih srpskih kosarkaskih legendi ali kao sto sam vec rekao sve je do odgoja. Postavljao sam na mladjim kategorijama video decka, mesanog iz Cikaga koji zeli da igra za nase mladje reprezentativne kategorije, i da bi to bilo ostvarenje sna njegove majke :)

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...