Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    951

  • б1lme3

    909

Ponavljam, nigde ga nisam hvalio, samo sam pisao da treba da se raspitamo za njegov status. Meni licno nije ostavio utisak nekog preterano  velikog talenta.  Mozda gresim ali nevidim nista specijalno u njegovoj igri , solidan suter , ne  preterano kreativan sa loptom u rukama.

Edited by Micko8
Link to comment

rodjen u Grckoj, majka mu Grkinja, zivi u USA... Srbiju verovatno video na razglednici, ako i to. meni logicno da igra za Grcku... a to sto Micko misli da nije nesto talentovan, a jbg. jos je losiji od Doncica. zamisli koja baba, nije ni Doncicev nivo 

 

btw, decko je 5 star recruit. 205 visok suter, ako je pola suter od tate i odluci se da ozbiljno pika basket ovih godinu dana, ima da igra u NBA. ne mora da dodje do all star nivoa, ali moze da ima karijeru. malo li je?!

Link to comment

upisali malog na neku nadrkanu jezuitsku školu, pa je kao top15 igrač u naciji izabrao Stanford. aa na Stanfordu otprilike pjevaju od sreće kad zabodu top 40-50 recruita. imali su pre par godina onog Zaire Williamsa što je sad u Grizzlies, a pre njega verovatno nikog sve tamo do braće Lopez, što je bilo pre maltene 20 godina. 

dečko je textbook primer za "školovanje je jedini prioritet, a jedino drugo što je bitno je da sinčić bude što bliže kući i mamički i tatici, a od tog sporta ako nešto bude super, a ako ne bude koga boli uvo" tip ncaa karijere. a i roditelji deluju baš kao tačno taj neki profil ljudi što ne mogu dočekati dan da im na gajbu bane delegacija u sastavu PPD, Suzi & kamarila, da se malo razgovara o budućnosti njihovog deteta. :laugh:

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
46 minutes ago, freakns said:

rodjen u Grckoj, majka mu Grkinja, zivi u USA... Srbiju verovatno video na razglednici, ako i to. meni logicno da igra za Grcku...

 

 

Otac mu Srbin, kosarkas, bivsi reprezentativac Jugoslavije (tj SCG), mali nastavlja njegovim putem. Kako god da se izjasni ima logike..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Otac mu Srbin, kosarkas, bivsi reprezentativac Jugoslavije (tj SCG), mali nastavlja njegovim putem. Kako god da se izjasni ima logike..

Otac se odselio iz Srbije u Grčku kao tinejdžer i kasnije pričao da se u Solunu oseća najlepše i tamo provodi većinu slobodnog vremena. 

Link to comment

isto sto i sa tim da je enticki srbin

iz tvog posta bi se dalo zakljuciti da potice iz porodice koja ima podjenake veze prema grckoj i srbiji sa cime se ne slazem.

naravno, draze bi mi bilo da je mali odabrao srbiju ali ovo mi ima vise logike.

Edited by Heaviside
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

isto sto i sa tim da je enticki srbin

iz tvog posta bi se dalo zakljuciti da potice iz porodice koja ima podjenake veze prema grckoj i srbiji sa cime se ne slazem.

naravno, draze bi mi bilo da je mali odabrao srbiju ali ovo mi ima vise logike.

 

Pa ima jednake veze, tacnije svaki izbor ima logiku (na to sam i reagovao u freakns postu). Nije da je jedna odluka logicna, a druga nelogicna. Po caletovoj liniji vuce srpsko poreklo, po kevinoj grcko. Rodjen u Grckoj, odrastao i skolovao se u Americi, pika basket u Americi.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Svako ko nece da igra za napredjnacku repku Predraga Sase Danilovica ima naklon do poda...

 

I za repku ciji vodja je AV fan..

 

Fala bogu..

Link to comment

Koji kurac nosi srpsko ime, neka ga opet prekrsti u Kinis ili  tako nesto , ako se oseca grkom, neka mu i dete bude kompletan grk:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...