Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Opet gledam one šešire jakosne grupe, i opet sam popizdeo, žreb je maltene izdirigovan. Imamo 4 grupe i domaćine koji su već odabrali protivnike, zatim Španiju koja kao jedini preostali predstavnik prvog šešira ide u nemačku grupu. Pa to za sada izgleda ovako

 

- francuska grupa: FRA, FIN

- nemačka grupa: SPA, GER, TUR

- letonska grupa: LIT, LET

- hrvatska grupa: CRO, SLO

 

Dakle mi idemo u grupu gde nema drugog jakosnog, znači nemačka ili letonija. Ono što me dalje nervira je što nisu dodeljeni nazivi grupama pa se ne zna koja se sa kojom ukršta. Pravedno i logično bi bilo da se to odredi žrebom, ali ja mogu da potpišem da će oni u FIBAi da se prave ludi, da lupe francuzima grupu A, špancima (tj. nemačkoj) grupu C i udri, nema sastajanja pre finala.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pa jeste, i zaista zvuci kao car. Samo mi sve to ne ide nekako uz ono "Zivim za blud" i psovanje igraca, zajebavanje sa Dudom i slicno. Verovatno je da je istina tu negde izmedju. 

Link to comment

Ma nije on bio na tapetu zbog splavarenja i bludničenja, to se samo nadovezalo na njegov učinak na parketu. Lik je na ovom prvenstvu prvi put izgledao kao da ga ne boli kurac za ono što se dešava na terenu.

Link to comment

Salic vec ima gotovu centarsku masu, sa dobrim niskim tezistem ... mocice od njega da se izdelje™ pristojna patica (ako sredi glavu) ...

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...