Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Pa ni to nije tačno.

 

Finci očito imaju nekog Boru Stankovića iz senke. Prvo wc za wc, a sad ovo jakosno sranje.

 

Gledao sam prva 4 pa reko to je to. Nisam ni naleteo do Finaca. Ovo je misterija ko Lost.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Cek bre, jel to sa biranjem protivnika neka zajebancija?! Pokusavam da se setim slicnog primera iz bilo kog sporta, al ne ide.

 

 

A hrvatski izbor ocigledno potpomognut lokalnom patkometrijom :isuse:

Link to comment

Svi biraju kako da zarade nešto. Hrvatima da dođu Slovenci,Letoncima Litvanci a Nemcima Turci. Samo Francuze boli patka i biraju Fince jer je to sportski najpametnije. A mi u suštini znamo da ćemo u grupu ili sa Litvancima ili sa Špancima.

 

Evo grupe u najavi. Francuska,Finska,Bosna,Belgija,Češka,Estonija

 

Ili Španija,Srbija,Turska,Nemačka,Italija,Rusija

Edited by theanswer
Link to comment

Potpuno neverovatno. Prvo grupnu fazu rase(l)javaju duljem kontinenta zbog bojazni da će hala u Vilerbanu biti prazna na Belgija-Letonija spektaklu, a onda plašeći se da u Rigi niko živi neće gledati Tursku i Srbiju, dovlače regionalne jakosti da vade stvar.

 

Ja da sam Turska nacionalna ogromnina, izbojkotovao bih takmičenje, te pustio Preldžića da na suvo kara i Nemce i Fibu i njen sistem takmičenja.

Link to comment

Je l "jakosna" uopšte reč?  :huh:

 

Pare bih dao da vidim te sastanke borda FIBAe, zamišljam ih ko decu u vrtiću koja se đoraju za klikere.

 

Znači mi na Španiju ili Litvu, zna li se format ovog veličanstvenog takmičenja? Oće opet biti teniskih kostura, u jednom Francuska u drugom Španija?

 

edit: mislim da je bolje da idemo na Španiju, em što bismo je izbegli u kasnijem ukrštanju, em što bismo igrali u Nemačkoj, bliže je Francuskoj gde se igra završnica.

Edited by goofs
Link to comment

Je l "jakosna" uopšte reč?  :huh:

 

Pare bih dao da vidim te sastanke borda FIBAe, zamišljam ih ko decu u vrtiću koja se đoraju za klikere.

 

Znači mi na Španiju ili Litvu, zna li se format ovog veličanstvenog takmičenja? Oće opet biti teniskih kostura, u jednom Francuska u drugom Španija?

 

edit: mislim da je bolje da idemo na Španiju, em što bismo je izbegli u kasnijem ukrštanju, em što bismo igrali u Nemačkoj, bliže je Francuskoj gde se igra završnica.

U našem jeziku nije sigurno. 

Mislim da sam negde pročitao da će biti sistem takmičenja ko na svetskom prvenstvu samo ne znam jel će i kosturi biti tako odvojeni. Znači iz ove preliminarne grupe se ide odmah u eliminacije,osmina finala itd. Nadam se da će bar kosture pomešati da ne bude opet istočna i zapadna konferencija.

Edited by theanswer
Link to comment
"Imam ja svoje rituale. Na primer, dva minuta pre početka utakmice priđem Braduljici. Napiši to tako tamo – Braduljici, ne Raduljici! Dakle, pošto znam da je mnogo emotivan, da voli da se mazi, ja mu priđem, počeškam ga po bradi i kažem mu sve što treba, ukažem na to kako bi trebalo da odigra, da bi nam unutrašnja igra bila što bolja. Onda Bjelici malo obrve mrdam...

 

hahahahahaha

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/muta-za-mozzart-sport-najvise-mrzim-naziv-vicesampioni-to-je-ime-za-gubitnike-i-mnogo-me-nervira/85668

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...