Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Legendaran potez. I naravno kucanje preko Sabonisa. Mudonja pravi je bio PSD. Zbog takvih poteza i utiska da je bio veći alfa od Bogdana mi je on iznad njega. Nekako ne znači sada Bogdan ono što je PSD značio devedesetih.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Mozda ne bi dobili ali bi utakmica bila mnogo zanimljivija . Stavarno je delovao kao amater na tom mecu ali na drugoj strani veci deo utakmice Djordjevic  i Bodiroga su odigrali bas ekstra. Falio je Danilovic da ih rastereti malo.

Edited by Micko8
Link to comment

Moze neki poll da se otvori pa da glasamo. Za mene je Bogdanovic mnogo kompletniji i talentovaniji igrac od Danilovica. Zna  i moze mnogo vise sa loptom u rukama  od njega. Danilovic je bio bolji i eksplozivniji atleta, tu je jedina prednost koju vidim kod Danilovica u odnosu na Bogdanovica.

Edited by Micko8
Link to comment

Bez nekog analiziranja i razmisljanja, PSD mi je onako intuitivno bolji od Bogdana. Toliko, da me iznenade postovi kada neko stavi Bogdana isped. Penzionisanje PSD,  mi je za evropsku kosarku bilo uporedivo sa onim sto je za NBA znacilo prvo povlacenje MJ23.

  • +1 1
Link to comment

Bogdanovic poseduje i plejmejkerske sposobnosti. To se najvise videlo na evrobasketu 2017 godine. Ima i bolji range u sutu za tri poena, generalno je kreativniji u napadu  od Danilovica

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Bez nekog analiziranja i razmisljanja, PSD mi je onako intuitivno bolji od Bogdana. Toliko, da me iznenade postovi kada neko stavi Bogdana isped. Penzionisanje PSD,  mi je za evropsku kosarku bilo uporedivo sa onim sto je za NBA znacilo prvo povlacenje MJ23.

Tačno tako 

Link to comment

jos malo pa psd bolji od dzordana :hihi:

 

a covek bio rezervni bek u reprezentaciji, zapravo klao se sa komazecom za to mesto :fantom:

 

inace komazec je bio glavni igrac njihove juniorske generacije, psd pomocnik

komazec, bek, takodje visok 201, takodje  rodjen 1970

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
33 minutes ago, pbg12345 said:

jos malo pa psd bolji od dzordana :hihi:

 

a covek bio rezervni bek u reprezentaciji, zapravo klao se sa komazecom za to mesto :fantom:

 

inace komazec je bio glavni igrac njihove juniorske generacije, psd pomocnik

komazec, bek, takodje visok 201, takodje  rodjen 1970

 

Zaboga Medžik igrao pleja celu karijeru sa 205cm, došao u NBA 1979 godine.

 

Ako je sve ovo sa visokim bekovima neko trolovanje/zajebancija unapred se izvinjavam.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, pbg12345 said:

jos malo pa psd bolji od dzordana :hihi:

 

a covek bio rezervni bek u reprezentaciji, zapravo klao se sa komazecom za to mesto :fantom:

 

inace komazec je bio glavni igrac njihove juniorske generacije, psd pomocnik

komazec, bek, takodje visok 201, takodje  rodjen 1970

 

ovo (bold) se šališ, je li tako? pošto nema puno veze sa realnošću... Komazec i PSD su posljednji put bili na približno istom nivou upravo na tom juniorskom prvenstvu (u Srbobranu, ko se ne varam), Danilović je negdje u to vrijeme jednostavno eksplodirao, dok je Komazec kroz cijelu karijeru ostao nekako nedorečen, sa aurom talenta od koga se očekivalo više...

 

opetkažemponavljam™, meni Bogi masovno draži od PSD-a, ali nikad mi nije palo na pamet ne da ga smatram boljim igračem, nego čak ni igračem u istoj kategoriji sa Danilovićem...

 

inače, naravno da @kud u maglu Simoviću pretjeruje sa onim revolucionarnim mijenjanjem košarke u Evropi i što je već ispisao, ničega takvog nije bilo... ali ono čega je bilo je da se u tih nekoliko godina PSD-ovog vrhunca nije postavljalo pitanje ko je najbolja "dvojka" u Evropi...

 

sjećam se i ja te utakmice kad je dao trojku uz faul za produžetak, u kome je kinder pobijedio... činjenica je da su PSD-a uvijek odlikovala ta 1 muda u igri , utoliko mi je tužnije bilo što ih nije ponio sa sobom na finale OI sa amerima 

Link to comment

Ni Bogdanovic nema nista manja muda, uvek opali neku trojku sa desetak metara, koja prelomi mec ili promeni tok utakmice, tako je uvek bilo u reprezentaciji. Kao sto je neko vec rekao, Bogdan ima  tu nesrecu   sto nije igrao u all star reprezentaciji kao sto  je Danilovic, fali to zlato u rezimeu  ,pa su njegove partije sa reprezentacijom debelo potcenjene.  Ono sto je on pruzio na poslednja dva velika takmicenja na kojim je igrao , ide  pod istu  ravan sa performansima svih nasih legendi koje su igrali na poziciji bek sutera u proslosti. A imao je fantasticnih partija i pre ta dva turnira.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...