Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

I tako povređen igra normalno na pripremama Bajerna?

 

Isto kao i Dangubić na pripremama Zvezde.

 

Vasa i nije osećao neku povredu već su mu našli tu vodu u kolenu u Minhenu pa je onda odmarao zbog nje.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Braduljica - što luđi, to bogu miliji!*

 

 

 

 

 

* - iz kojeg ono filma bješe, mislim da je neki Živko Nikolić, đe je određeni perverzni pop komentarisao da li Savinu Geršak ili koga već sa "Što golije, to Bogu milije!"

Link to comment

vasa je povrdjen, a videli smo tokom sezone da je klasa za jovica...

krajnje subjektivna konstatacija. pratim sta pises za njega u poslednjih par godina i imam utisak da zbog neke romansirane slike koju si izgradio o njemu dok je bio klinac, tj. nagovestavao potencijal koji (je mogao da) ima, sada ti je jednostavno tesko da se pomiris s tim da je mali nazalost (p)ostao samo tezak prosek. ne ulazim u to koliko je bio povredjen, tj. sta je razlog njegovog sporog napretka, ali mi se u ovom momentu cini da bi tesko imao ikakav kvalitativno bolji efekat na ovu reprezentaciju od jednog jovica. nazalost.

Link to comment

krajnje subjektivna konstatacija. pratim sta pises za njega u poslednjih par godina i imam utisak da zbog neke romansirane slike koju si izgradio o njemu dok je bio klinac, tj. nagovestavao potencijal koji (je mogao da) ima, sada ti je jednostavno tesko da se pomiris s tim da je mali nazalost (p)ostao samo tezak prosek. ne ulazim u to koliko je bio povredjen, tj. sta je razlog njegovog sporog napretka, ali mi se u ovom momentu cini da bi tesko imao ikakav kvalitativno bolji efekat na ovu reprezentaciju od jednog jovica. nazalost.

 

:isuse:

 

trebao si onda da pratis jadransku ligu pa bi mozda video razliku.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

kako nas drugi vide

 

 

STRENGHTS: Size. Traditionally, Serbian teams are gigantic at every position. So is this squad at an average height of 6'8" and just one player shorter than 6'3. Plus, the team is stacked with offensive talent. After missing EuroBasket, evil genius and Wolves destroyer Milos Teodosic is back with the team. In his absence, Bogdan Bogdanovic, Nemanja Nedovic and Vasilie Micic gained experience and led Serbia to a good result at the Euro championship. Unfortunately both Nedovic and Micic have been ruled out for the World Cup due to injury, but Milos and Bogdan should be a terror on their own with guys like Bjelica and Krstic heping with the shot creation and playmaking. 

WEAKNESSES: Serbia's defense has been underwhelming for a few years now as Nenad Krstic has become a liability with age. Teodosic/Krstic didn't quite work as a defensive pairing at CSKA and it shouldn't work here either against the top teams. The coaching staff might give the guys behind Krstic more responsibiliyt but at least Milwaukee Buck  Raduljica is not the quickest guy either. Also, the Serbs lack quality spacing but the shot creation should help offset some of that. Bjelica should be a key factor as a glue guy addressing the warts in Serbia's gameplan.

KEY QUESTIONS: Can the Serbs defend?

WHY SHOLD I WATCH THEM? You watched Mlos Teodosic destroy the Timberwolves, scoring more points in that game than Rubio in his Wolves career, and throw the franchise' corpse into a burning dumpster. He's a super fun player doing all sorts of crazy cojones stuff. Watch him. Suns fans might want to take a look at Bogdan Bogdanovic who should thrive in the off-guard role. Nemanja "Sabonis of the Wolves" Bjelica is playing too.

Link to comment

krajnje subjektivna konstatacija. pratim sta pises za njega u poslednjih par godina i imam utisak da zbog neke romansirane slike koju si izgradio o njemu dok je bio klinac, tj. nagovestavao potencijal koji (je mogao da) ima, sada ti je jednostavno tesko da se pomiris s tim da je mali nazalost (p)ostao samo tezak prosek. ne ulazim u to koliko je bio povredjen, tj. sta je razlog njegovog sporog napretka, ali mi se u ovom momentu cini da bi tesko imao ikakav kvalitativno bolji efekat na ovu reprezentaciju od jednog jovica. nazalost.

:frust:  Vasa je decko `94...Pesic ga doveo u evroligasa...proslu sezonu odigrao vise no korektno u Megi (zavrsila u sredini tabele, ne kao fenjeras) kao prvi pg...draftovan na NBA draftu...kako da ti kazem, odavno nesto gluplje ne procitah ovde

Link to comment

ok, posto sam glup, koju ulogu bi vasa imao u ovom sastavu reprezentacije, sta bi igrao?

posto bi po meni najcesce bio treca opcija, bilo na 1 ili 2, tj. druga u najboljem slucaju (po njega) - doprinos koji bi tako imao ne bi bio znacajno veci od onoga sto moze da ponudi 1 jovic. zato ne vidim da bi salence napravio bilo kakvu gresku da je i njega zvanicno otpisao.

 

al stvarno mi nije jasno cime je zasluzio toliku ljubav nekoliko forumasa ovde  :cry:

Link to comment

ono sto napisah u prethodnom postu stavi u odnos prema Jovicu (anonimus, stariji 4 godine, u raspalom Radnickom bio treci plej u rotaciji itd.)...ne znam sta ti ostaje nejasno zaista

Link to comment

Od Vasilija će u budućnosti zavisiti igra reprezentacije, tj trebalo bi. Verovatno i od Mitrovića. Takmičenje koje nije kvalifikaciono ni za šta, je idealno da takvi igrači uđu u reprezentaciju. Po Joviću se ništa neće zvati

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...