Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, Filozof manijak said:

Nigde ne vidim odgovor na moje konkretno pitanje.

 

Zato što pitaš nevidljivog čoveka. Niko ne tvrdi da Danilovića treba smeniti zbog poraza protiv Italije.

 

Košarka nam je lošem stanju i treba neko drugi da pokuša da stanje popravi. Da ti sad objašnjavam u detalje nemam volje. Pogledaj rezultate mlađih selekcija, A tima, šta se desilo sa KLS-om, kakvu je podršku imao naš najbolji trener srednje generacije Kokoškov i koliko su ljudi iz saveza bili svesni kako takvog čoveka da integrišu i sa njim dugoročno sarađuju. Dalje, ova garnitura je odradila jedno 8 godina u fotelji i vreme bi bilo za promenu sve i da rade dobro, a ne rade. Pre treba tražiti razlog šta to oni toliko fantastično rade pa da treba da sede tu više od decenije nego obrnuto.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

pljuju ljudi po savezu a ni ne znaju koliko se dobro radi.

protutnjali do zlata u B kategoriji. prvog u modernoj istoriji. pa bronza za u18. bilo je i jedno peto mesto. đavolu malo bilo

svaka čast savezu

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Kuzmu za predsednika saveza! Vreme je da se uspori ova nenormalno brza igra, stane na loptu i vrati pravim vrednostima srpske košarke. 

Ukinuti liniju za 3 poena u KLS-u...a da, savez se tu više ne pita ništa jer je Danilović mnogo dobro radio. U mlađim kategorijama onda. I napad da se vrati na 30 sekundi. I da se bonus pomeri na 6 faula.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

savez se tu više ne pita ništa jer je Danilović mnogo dobro radio

tu već mislim da nisi u pravu, drugi su razlozi zašto KLS nije pod okriljem KSS; ali to ne znači da ne treba da se radi na tome da se vrati pod KSS.

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

tu već mislim da nisi u pravu, drugi su razlozi zašto KLS nije pod okriljem KSS; ali to ne znači da ne treba da se radi na tome da se vrati pod KSS.

Znam koji su razlozi ali nije moj posao bio da to sprečim.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Zato što pitaš nevidljivog čoveka. Niko ne tvrdi da Danilovića treba smeniti zbog poraza protiv Italije.

 

Košarka nam je lošem stanju i treba neko drugi da pokuša da stanje popravi. Da ti sad objašnjavam u detalje nemam volje. Pogledaj rezultate mlađih selekcija, A tima, šta se desilo sa KLS-om, kakvu je podršku imao naš najbolji trener srednje generacije Kokoškov i koliko su ljudi iz saveza bili svesni kako takvog čoveka da integrišu i sa njim dugoročno sarađuju. Dalje, ova garnitura je odradila jedno 8 godina u fotelji i vreme bi bilo za promenu sve i da rade dobro, a ne rade. Pre treba tražiti razlog šta to oni toliko fantastično rade pa da treba da sede tu više od decenije nego obrnuto.

Košarka nam je u lošem stanju jer nam je sav sport u lošem stanju, posledično od stanja u samoj državi. 

Ne znam kakvu je podršku imao ili nemao Kokoškov, obezbeđene su mu kvalifikacije u Bgdu, ali pojedini igrači nisu hteli da se odazovu. Čisto sumnjam da nije imao podršku pošto se nikom iz Saveza verovatno nije išlo na OI.

 

Što se tiče uspeha mlađih selekcija, kakva nam je baza i struka, takvi su nam i uspesi. Jedino ako se i dalje ložimo kako smo neka zemlja košarke.

  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Filozof manijak said:

Uopšte nije poenta u samom Šmrkaču preko Sabonisa, ali bih voleo neki realan argument o lošem radu KSS da neko napiše.

Dakle, kakve veze ima (ne)rad Saveza sa neuspehom na EP?

savez treba da obezbedi uslove za sve selekcije i odlicne trenere.

treba da spreci ove situacije kao sa teodosicem, tu su trebali da posreduju.

da se unapredi rad mladjih kategorija, zasto ne bi imali nesto kao francuzi, najbolje trenere ( npr crnogorci su ispustili jadrana vujacica i sad je valda u pirotu), lekare, kondicione trenere..

evo sad, kriju se iza karija za neuspeh a tek kako im je dobro doslo sto su ispali litvanci, grci i narocito slovenci. posle njihovog ispadanja su se i raskokodakli po medijima.

isto treba nekakav strucni savet ali ozbiljan kojem bi svi selektori ponekad i objasnili svoje poteze. i tu skripi pa dolazi i do toga da pojedini imaju preveliku autonomiju. 

 

Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Ukinuti liniju za 3 poena u KLS-u...a da, savez se tu više ne pita ništa jer je Danilović mnogo dobro radio. U mlađim kategorijama onda. I napad da se vrati na 30 sekundi. I da se bonus pomeri na 6 faula.


I da se ukinu cetvrtine i placa extra porez ako se ubaci vise od 80

2 centra, 1 krilo, 1 plej i 1 zadnji vezni, drugi centar i zadnji vezni ne smeju da pucaju na kos osim u zadnje 3 sekunde napada

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

Košarka nam je u lošem stanju jer nam je sav sport u lošem stanju, posledično od stanja u samoj državi. 

Ne znam kakvu je podršku imao ili nemao Kokoškov, obezbeđene su mu kvalifikacije u Bgdu, ali pojedini igrači nisu hteli da se odazovu. Čisto sumnjam da nije imao podršku pošto se nikom iz Saveza verovatno nije išlo na OI.

 

Što se tiče uspeha mlađih selekcija, kakva nam je baza i struka, takvi su nam i uspesi. Jedino ako se i dalje ložimo kako smo neka zemlja košarke.

ok, niko ne moze nista da uradi po pitanju bilo cega, znaci nema odgovornoeti. tako mozemo i mi ovde da vodimo savez.

  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

Što se tiče uspeha mlađih selekcija, kakva nam je baza i struka, takvi su nam i uspesi. Jedino ako se i dalje ložimo kako smo neka zemlja košarke.

+1

navrli na PSD kao da bi on trebao pačati u bazu i struku.

njegovo je da kupi domaćinstvo za kvalifikacije i da za taj turnir ima dovoljno propisno napumpanih lopti, da kreveti nisu prekratki, da su sobe klimatizovane i ostalo: hrana, topla voda

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

+1

navrli na PSD kao da bi on trebao pačati u bazu i struku.

njegovo je da kupi domaćinstvo za kvalifikacije i da za taj turnir ima dovoljno propisno napumpanih lopti, da kreveti nisu prekratki, da su sobe klimatizovane i ostalo: hrana, topla voda

 

Srećom za takav posao mi imamo legendu košarke, u zemljama nekošarke to radi neki lik sa Više turističke. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...