Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

forumas koji je najvece moguce bljuvotine pisao o dudi ivkovicu sad deli lekcije o poverenju i odnosu prema jednoj trenerskoj velicini sasi djordjevicu. ej zivote...

Edited by Joe D
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

nije zasluzio pljuvacinu, slazem se, samo kazem da jovic sigurno nje bio bolji od markovica, dok je vasa bio povredjen. ponavljam, jovic jednostavno niej imao sta da trazi na spisku. da je stavio tepica recimo sada ne bi imao ovoliko problema.

 

Markovića sam namerno pomenuo jer je glavni anti-Jović argument šut koji nema.

 

Epizoda sa Micovim pokazuje da Đorđević pokušava da timom prevaziđe problem individualnog kvaliteta koga nema u dovoljnim količinama. Zato mi njegovi izbori nisu čudni.

Edited by April
Link to comment

Markovića sam namerno pomenuo jer je glavni anti-Jović argument šut koji nema.

 

Epizoda sa Micovim pokazuje da Đorđević pokušava da timom prevaziđe problem individualnog kvaliteta koga nema u dovoljnim količinama. Zato mi njegovi izbori nisu čudni.

 

cekaj, sad misko raznatovic ne utice na izbor? to prolazilo samo kod onog matorog dude?

Link to comment

cekaj, sad misko raznatovic ne utice na izbor? to prolazilo samo kod onog matorog dude?

 

Nema razloga za takav ton. Tvoje postove uvek pažljivo pročitam i trudim se da ozbiljno odgovorim, za razliku od nekih drugih.

Link to comment

Nema razloga za takav ton. Tvoje postove uvek pažljivo pročitam i trudim se da ozbiljno odgovorim, za razliku od nekih drugih.

 

pa morao sam, nervirao si me kada si pisao da dudi misko sastavlja tim, sad si se namestio :D

 

nego, pazite ovo, moram u mali off - milisavljevic u reprezentaciji iz prve b lige - sad na probu u kahi i onda zabode ugovor u nekoj ukrajini, francuskoj ili turskoj  - :misko:  wins :D

Link to comment

@iverson

bas to. Ali ako moze 3-5-2 opet da zavlada fudbalskim svijetom, zasto ne i ovo. :D mada mi ovi nasi bas ne izgledaju kao vizionari. Sama ideja da ovo bude odgovor na protivnicke visoke je tek sumanuta, mi brazilu i spaniji necemo uci u reket.

 

čak i španci za koje se obično spominje da su jaki dole taj old school način razmišljanja igraju sa pauom mnogo daleko od koša. i to ne od ovih priprema.

Link to comment

čak i španci za koje se obično spominje da su jaki dole taj old school način razmišljanja igraju sa pauom mnogo daleko od koša. i to ne od ovih priprema.

 

da, jedno 2 metra daleko od kosa u vaznim utakmicama odakle pisa po sirotinji. spanci sigurno nisu primer za small ball.

Link to comment

da, jedno 2 metra daleko od kosa u vaznim utakmicama odakle pisa po sirotinji. spanci sigurno nisu primer za small ball.

 

pa gde sam napisao da su primer? živi bili pa videli koliko će pau igrati blizu koša.

Link to comment

pa gde sam napisao da su primer? živi bili pa videli koliko će pau igrati blizu koša.

 

naravno da ce igrati i na visokom i na niskom postu, oba brata to igraju, s tim sto moze da okine i trojku sada. njegova najveca snaga je na postu, sigurno to nece menjati sada.

Link to comment

vasa je povrdjen, a videli smo tokom sezone da je klasa za jovica, dok je neupitni markovic bio 5 puta bolji od jovica. jovic je posteno odradio pripreme, ali relano on nije imao sta da trazi na prirpemama.

 

I tako povređen igra normalno na pripremama Bajerna?

 

Isto kao i Dangubić na pripremama Zvezde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...