Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Tsai said:

 

ko ce nam uopste igrati to? jokic, bogdanovic, micic, kalinic, lucic sigurno ne

milutinov i davidovac bi trebalo da igraju, ako je ovaj prvi jos u cska. mislim da ce stici naredba da partizan i zvezda puste igrace. posto to igra i turska mozda ataman pusti larkina (ako se oporavi) pa samim tim i vasu. neka luda nada mi je da mozda i pesicev sin kao direktor bajerna izboksuje da puste lucica i jaramaza. to je manje vise to i sa najludjim nadama. ristic, marinkovic i mozda jos neko iz EC su neupitni.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

 
Ja sam isto stekao ovaj utisak, a i od novinara koji prate repku dolaze takve informacije. U principu su to sve dobri karakteri (cak i Kalina koji je znao ranije da bude problematican sada je skroz ok), svi su prihvatili svoje role i osetio se duh zajednistva. Bilo bi lepo da ga zadrze..
Potpuno mi je neshvatljivo da kao navijač Zvezde možeš ovako nešto da napišeš.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ostao je u baskoniji na kraju

 

OK. Onda nam preostaje da se molimo bogu da Avram bude zdrav, jer necemo imati nikog drugog na 2..

 

Kari da pojede govno i pozove Andjusica tesko je zamislivo..

Link to comment

za pocetak da vidimo da li ce zvezda i partizan da daju igrace, i koje ce da daju. i nema sta kari da pojede govno, zvace i druge igrace koji nisu sad bili na spisku, ne znam sto je andjusic drugaciji.

Link to comment
14 minutes ago, Joe D said:

za pocetak da vidimo da li ce zvezda i partizan da daju igrace, i koje ce da daju. i nema sta kari da pojede govno, zvace i druge igrace koji nisu sad bili na spisku, ne znam sto je andjusic drugaciji.

 

Pa ako ne daju, onda definitvno nemamo nikakve sanse. Ali sam siguran da ce dati.

 

Zato sto se Andjusic uvek odazivao, pa sad bez obrazlozenja nije bio pozvan ni na siri spisak. Za kvalifikacije je ok, ali nema mesta medju 22. Zato je i imao sarkastican komentar. Tako da se radujem tom razgovoru "alo Danilo, selektor ovde" :D

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Ništa, ja samo da poručim javnosti da malo iskulira sa očekivanjima kako onaj midžet ne bi ostao sam 6 puta za redom, kako bi se neko setio da zagradi i pokupi skok, kako bi Gudura koji na trenignu da 100/100 trojke pogodio barem jednu od pet, kako bi Kari ubacio Jokića kad se lomi, kako bi Lučić dao drugu trojku na prvenstvu, a pritisak javnosti je toliki da me ne bi čudilo ni da se Nedović od njega povredio.

 

Javnosti, javnosti, prokleta da si. :sad:

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...