Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, Heaviside said:

Nismo imali sreće, slažem se. Nisam pod fejlom mislio isključivo na naše greške nego celokupno i na maler i na neopreznost i na nespretnu rekaciju. Kao na onim smešnim klipovima kada se neko krajnje neočekivano oklizne. Mada jeste puno toga bilo i do nas. 

 

A za gašenje košarke, šta znam, posle Indijnapolisa i jeste usledio potop, tako da i jeste neki pokazatelj za budućnost to kako izgledaš na velikom takmičenju. Ta generacija je tamo završila svoje. Međutim, ova generacija je izgledala dobro ovog leta i može i da nam donese neku medalju ako uspemo da se kvalifikujemo za SP. Nadam se da će savez uspeti da donese prave odluke i motiviše igrače. Zeznuta je situacija. 

 

Lučić je imao neku pozitivnu izjavu na aerodromu danas. Da su pričali posle utakmice i kao složili se da je atmosfera super i valjda da su pravi tim. E sad, to može da bude kurčinela u fazonu daj da kažem nešto jer su mene samog ostavili ovde ko klipa da nas vadim, a može da bude i da su se skontali i zgotivili pa im ne bi bio problem da ponove. Sa jednom finom lekcijom u glavi od ove godine.

 

 

  • +1 5
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Znate li sta bi bila vrhunska karmicka odgovornost? Da izlijemo celavu glavu u zlatu i posadimo ispred Arene. Postali bismo opet zemlja kosarke dok si reko picka celava.
 

7 minutes ago, Heaviside said:

Međutim, ova generacija je izgledala dobro ovog leta i može i da nam donese neku medalju ako uspemo da se kvalifikujemo za SP. Nadam se da će savez uspeti da donese prave odluke i motiviše igrače. Zeznuta je situacija. 

 

Ne mogu da se setim vaznijih utakmica od tri naredne. Moraju sve snage da se upregnu za ta dva prozora, ako je uopste ostao neko ko je u stanju da to napravi.

 

  • +1 3
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Znate li sta bi bila vrhunska karmicka odgovornost? Da izlijemo celavu glavu u zlatu i posadimo ispred Arene. Postali bismo opet zemlja kosarke dok si reko picka celava.

Palminu glavu.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, pbg12345 said:

Cak i prosecni nba igraci poput markanena prave ogromnu razliku na ovom nivou

Sve stoji, osim ovoga. Markanen nije all star ali nije ni prosecan nba igrac. Vise no solidan starter u bilo kojoj ekipi.

Link to comment

Eno Čović nešto pričao kod Obućine na temu sinoćne utakmice.

Ne podnosim lika pa mu ništa i ne verujem, al eto, pričao je da kod nas ne valja ništa i da je ekipa tu najmanje kriva 

Nije nešto mnogo krivio ni Pešića, kaže ipak da je dosta toga sinoć bilo nerezonski.

 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

To je zato sto je Devica sa Mesecom u Skorpiji.

 

Pesic, Baka Prase i ja.

 

haha ne seri da je pesic muska devica. znao sam da ima nesto.  (mesec u skorpiji ne znam sta tacno znaci, ali ne zvuci dobro)

 

hvala za ovo Milosice!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ne mogu da se setim vaznijih utakmica od tri naredne. Moraju sve snage da se upregnu za ta dva prozora, ako je uopste ostao neko ko je u stanju da to napravi.

 

 

ko ce nam uopste igrati to? jokic, bogdanovic, micic, kalinic, lucic sigurno ne

Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

 

Lučić je imao neku pozitivnu izjavu na aerodromu danas. Da su pričali posle utakmice i kao složili se da je atmosfera super i valjda da su pravi tim. E sad, to može da bude kurčinela u fazonu daj da kažem nešto jer su mene samog ostavili ovde ko klipa da nas vadim, a može da bude i da su se skontali i zgotivili pa im ne bi bio problem da ponove. Sa jednom finom lekcijom u glavi od ove godine.

 

 

 

Ja sam isto stekao ovaj utisak, a i od novinara koji prate repku dolaze takve informacije. U principu su to sve dobri karakteri (cak i Kalina koji je znao ranije da bude problematican sada je skroz ok), svi su prihvatili svoje role i osetio se duh zajednistva. Bilo bi lepo da ga zadrze..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...