Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

sustina je da kod nas nema sistema. sve se radi stihijski, na improvizaciju i inspiraciju. korupcija na svakom koraku, a pocinje od najmladjih kategorija. dok se nesto u drzavi ne promeni ni kosarki nece svanuti. poslednji koji je pokusao da uvede neki sistem bio je sasa radulovic, ali nije uspeo.

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Heaviside said:

ma, ta dvojica su totalni nemaci pojma. sramota kakve gluposti umeju da pricaju, pogotovu kuzmanovic. besmisleno je uopste ih komentarisati.

 

Kaže Kuzma, pa kako su bre mogli 90ih kad je ono najgore vreme bilo da odigraju za svoju zemlju, da izvuku tu neku snagu, da nam osvetlaju obraz, ovo sada ih ne treba kriviti ali nema te želje iako se isto loše živi. 

 

Mnogo je jako što on misli da to devedesetih nije bila zakasnela posledica Jugoslavije nego su oni našli specijalnu snagu baš :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

A da su juce Italijani bili malo nesrecniji, te da smo prosli, bila bi to odlicna lekcija koja bi nas odvela do zlata. Izmedju 1/8 i finala linija je tanka. 

Druga bi se pesma pevala...

Sad ce se ozboljno shvatiti prozori... Idemo i na SP i na OI

Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

 

@Heaviside

 

Znam da su ti smetale u prvoj epizodi digresije nevezane za kosarku, ali sve ih je manje bilo kako su epizode isle. Nisam jos odgledao ovu, ali kapiram da moze biti zanimljivo.

e, gledao sam skoro sve. nema boljih od njih dvojice na srpskom. u toj prvoj su pojacano jeli govna sa foricama, ali sta da se radi.

za ovu poslednju u ovom trenutku nemam snage. mislio sam da me boli kurac, ali sam pisajuci ovde poceo da osecam duboki dusevni bol.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Heaviside said:

e, gledao sam skoro sve. nema boljih od njih dvojice na srpskom. u toj prvoj su pojacano jeli govna sa foricama, ali sta da se radi.

za ovu poslednju u ovom trenutku nemam snage. mislio sam da me boli kurac, ali sam pisajuci ovde poceo da osecam duboki dusevni bol.


Pogledaj ovu epizodu
Lepo sazvakano sve

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Svarog said:

meni je impresivno kako mi trošimo svoje legende. neverovatno.

 

evo sad i Kari.

jbt, umesto da čovek ostane upamćen kao legenda. kao tvorac one možda i najbolje SFRJ generacije, kao trener čiji je tim igrao najdominantniju košarku (Euro 2001) i kao trener koji je tukao maltene Dream Team na njihovom terenu... ne, on će ostati upamćen kao senilni dedica koji je izgubio kvalifikacije od Belgije i zaboravio NBA MVPa na klupi.

 

pre toga smo zgužvali i bacili Kokoškova. možda i najtalentovanijeg trenera (ako sme on više da se vodi kao talentovan a ne ostavareni). uvalili smo mu kosku sa ovim usranim FIBA prozorima i to bez prave podrške.

 

Đorđevića smo oterali jer eto nije imao najbolje rezultate.

 

Tea ispraćamo kako ispraćamo. 

 

s Jokićem i Micićem smo verovatno završili. sinoć sam gledao na nekom druženju utakmici i čuo masovnu pljuvačinu po njima. oni i kad bi hteli da igraju pitanje je da li ćemo biti u prilici da igramo turnire u narednih 2-3 godine. izgubili smo najbolje godine 2 MVPa.

 

Obradović se sam spalio na lomači nakon Evropskog kad smo bili domaćini. taj ne verujem da će se ikad više vratiti reprezentaciji.

 

Stojaković ima maltene nula respekta među običnim narodom, jer nekako ga ne doživljavamo kao heroja reprezentacije već se večito izvlači argument da je mogao više da igra a nije hteo. čovek nije ni prisutan u našoj košarci.

 

neverovatno.

 

ja ne znam za neku drugu reprezentaciju u bilo kom sportu da se ovako kvalitetno samoubija i odriče resursa koje ima. a samo na ta imena bi mogli da vozimo i budemo u vrhu stalno.

 

Sve si lepo rekao 

Problem su velika očekivanja javnosti i nepraštanja prvog neuspeha već odmah hitac u čelo i ajmo sledeći. 

Nestrpljivi smo, hoćemo odmah uspeh, sada, sve , ne sutra. 

Kada se čovek presabere, pogleda dosta unazad, one srebrne medalje Đorđevićeve sve sijaju zlatnim sjajem. Neverovatno je da smo i to izvukli kakva je zatrovana atmosfera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...