Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Još jedna stvar,za mene je totalna nebuloza totalno preslikati igru iz Denvera  (ili Milvokija) na reprezentaciju Srbije (Grčke). Drugačiji je tip i struktura igrača u njihovim klubovima, a drugačija u reprezentacijama. Posebno jer ti drugi pomoćni igrači moraju da prilagode svoje stilove igre Jokiću (Janisu). 

A za to treba vremena i vremena i treninga koje nemamo.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Ali opet je i glupo koristiti najboljeg pasera među centrima svih vremena tako što ćeš mu dati da zida (a bogme su se bekovi mučili da mu dodaju loptu i za to, potpuno nevjerovatno), iako je i tu bio nenormalno efikasan koliko meku ruku ima. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

A šta li se dešava u Jokarinoj glavi?... Ok, jebali ste me što nisam igrao, sada dođem, natrpam 30 i naguze me jebeni žabari... Duvajte ga, i am gone. 

Da, potpuni preokret. Od jebanja majke Jokiću i pohvale svima, sada pohvale dobija samo Jokić. Šteta što mi deluje kao tip igrača kome generalno šište jaja za te pohvale, pa ne verujem da će to uticati da dođe ili ne.

 

Na kraju krajeva on trenutno i nije problem. Prvo se mora rešiti pitanje selektora i kvalifikacija, jer ako se to ne odradi kako treba, neće ni imati gde da ga pozovu sem na Ljubičevske konjičke igre.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, James Marshall said:

Prosječni igrač Markanen je (sa Koponenom i Sasu Salinom) u 2 mjeseca dvaput otresao u utakmici na ispadanje ekipu u kojoj igraju 4 ledžit NBA igrača (ajde tri, Hezonja je tu čudna voćka), tako da ima malo i do ekipe. :lolol:

Ne zajebavaj

Poenta je u tome kako koristis ono sto imas

Markanen shodno svojoj reputaciji i reputaciji ostatka finske ekipe ima svu slobodu u igri

Kao doncic u sloveniji, janis u grckoj itd...

Mi jokica trosimo tako sto na sp igra u petorci pored bjelice na 3 i raduljice/bobana na 5 ili sinoc tako sto igra 29 minuta jer eto imamo mvp evrolige i najboljeg centra evrolige iako je i svakom amateru bilo jasno samo da nam jokicevo prisustvo drzi glavu iznad vode

Edited by pbg12345
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

Ne zajebavaj

Poenta je u tome kako koristis ono sto imas

Markanen shodno svojoj reputaciji i reputaciji ostatka fonske ekipe ima svu slobodu u igri

Kao doncic u sloveniji, janis u grckoj itd...

Mi jokica trosimo tako sto na sp igra u petorci pored bjelice na 3 i raduljice/bobana na 5 ili sinoc tako sto igra 29minuta jer eto imamo mvp evrolige i najboljeg centra evrolige iako je i svakom amateru bilo jasno samo da nam jokicevo prisustvo drzi glavu iznad vode

Hrvati imaju Babu (vrhunskog šutera i dokazanog lidera reprezentacije), Zupca (vrlo dobrog startnog centra ozbiljne NBA ekipe), Šarića (smetlara kakvog bi poželjela svaka ekipa, ne za nosioca, već za nekog trećeg, četvrtog), Hezonju (atletu). Imaju 4 legitimna komplementarna (!) igrača, ne sudaraju se na pozicijama, doveli crnca, znači po tome je trebalo da ih riješe opušteno. Markanen nije bolji ni od jednog od ove trojice, iako je meni vrlo gotivan, obožavam da ga gledam, plemenit igrač. Ali Hrvati imaju četvoricu, no nije to dovoljno. 

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Hrvati imaju Babu (vrhunskog šutera i dokazanog lidera reprezentacije), Zupca (vrlo dobrog startnog centra ozbiljne NBA ekipe), Šarića (smetlara kakvog bi poželjela svaka ekipa, ne za nosioca, već za nekog trećeg, četvrtog), Hezonju (atletu). Imaju 4 legitimna komplementarna (!) igrača, ne sudaraju se na pozicijama, doveli crnca, znači po tome je trebalo da ih riješe opušteno. Markanen nije bolji ni od jednog od ove trojice, iako je meni vrlo gotivan, obožavam da ga gledam, plemenit igrač. Ali Hrvati imaju četvoricu, no nije to dovoljno. 

Opet se ne razumemo, ali nema veze

Btw hrvatska bi bila bolja sa manje hezonje npr, ali ni to nije poenta

Link to comment
44 minutes ago, J.R. Cash said:

Zato sto je poenta da vidimo ko je najbolji tim, zar ne?

Prva utakmica proslog NBA finala je bila preslikana ova od juce. Ali avaj, umesto da pricamo o Draymondu kesi, Stephu chokeru i propasti severnokalifornijske kosarke, dobili smo najbolji tim kao prvaka. 

 

Taj tvoj stav isključuje svako moguće iznenađenje, a to uništava draž sporta.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

Opet se ne razumemo, ali nema veze

Btw hrvatska bi bila bolja sa manje hezonje npr, ali ni to nije poenta

krenuli smo od toga kako NBA igrači, čak i prosječni, prave razliku, i slažem se s tim. Ali nije sve ni u tome, mora biti i neke hemije, taktike, psihe, svega. Samo prisustvo NBA igrača diže ekipe kvalitativno. Po rosteru, pogotovo NBA, Hrvatska je možda i najjača ekipa na prvenstvu, no znali smo svi da to kod njih neće ići, ispali su na prvoj prepreci. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

krenuli smo od toga kako NBA igrači, čak i prosječni, prave razliku, i slažem se s tim. Ali nije sve ni u tome, mora biti i neke hemije, taktike, psihe, svega. Samo prisustvo NBA igrača diže ekipe kvalitativno. Po rosteru, pogotovo NBA, Hrvatska je možda i najjača ekipa na prvenstvu, no znali smo svi da to kod njih neće ići, ispali su na prvoj prepreci. 

Ne, nismo krenuli od toga

Krenulo smo od suludosti nabrajanja mvp, imamo mvp prve , druge, trece lige, zapadne grupe... 

Super

Dodao sam i to da na ovom takmicenju nesto prvoligaskih, mahom drugoligaskih i treceligaskih igraca cak i poneki prosecan prvoligaski pravi razliku

Da bi me ti sad ubedjivao kako svaki prvoligaski ne pravi nuzno razliku uzevsi usput za primer najraspaliju ekipu igraca kao primer

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...