Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

što mora da bude domaći trener? kolko vidim Špance vodi Talijan. sigurno ima i drugih primera.

 

a pretpostavljam da ima i dosta igrača sa našim korenjem koji igraju po Amerikama ili gde već. ne znam, ne pratim to, pričalo se skoro o nekom liku iz NBA.

 

rukomataše je preuzeo dobar trener stranac, pa nikom nije pala kruna sa glave. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

Vreme je da Bogdanov tvorac preuzme stvar u svoje ruke

gledao se Pink jutros, taman još i Anđusa za predsjednika KSS, ionako su jutros tvrdili kako su oni doveli Đorđevića umjesto umornog Dude. 

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

što mora da bude domaći trener? kolko vidim Špance vodi Talijan. sigurno ima i drugih primera.

 

a pretpostavljam da ima i dosta igrača sa našim korenjem koji igraju po Amerikama ili gde već. ne znam, ne pratim to, pričalo se skoro o nekom liku iz NBA.

 

rukomataše je preuzeo dobar trener stranac, pa nikom nije pala kruna sa glave. 


+1 ал то би онда сматрали за удар на чувену Југословенску/Српску тренерску школу и сл.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

gledao se Pink jutros, taman još i Anđusa za predsjednika KSS, ionako su jutros tvrdili kako su oni doveli Đorđevića umjesto umornog Dude. 

ček ček, šta bilo, nisam ispratio? 

Link to comment

Ta skola vise ne postoji. Ne znam koliko jos eksera u kovceg joj treba zakucati da bi ljudi razmisljali o strancu treneru ili crncu igracu.

 

 

3 minutes ago, johan nagel said:


+1 ал то би онда сматрали за удар на чувену Југословенску/Српску тренерску школу и сл.

 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:


+1 ал то би онда сматрали за удар на чувену Југословенску/Српску тренерску школу и сл.

 

pa neko drugi bi rekao da smo već udareni dosta i da trpimo posledice toga.

 

mislim ok, može i da se sačeka da potonemo totalno, ali realno nema potrebe. treba malo feksibilniji da bude odnos prema realnosti i svim promenama koje su se desile od vremena kada smo bili suvereni. jbg. nije KSS SPC pa da bude tako rigidan oko svojih stavova, da ne kažem dogmi.

Edited by Ted
Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

ček ček, šta bilo, nisam ispratio? 

bio dvojac bez kormilara, komentarišu, kaže Žitko "Sa Jokićem u igri imali smo +11", ritern Sarape "pa bilo je i četrnaest razlike za nas u jednom momentu"

 

jedna jaka emisija

 

Anđus sebi i emisiji pripisao zasluge za dovođenje Đorđevića

  • Wub 1
Link to comment

nije problem naci selektora, problem je sto ce da ti uvale kosku i onda da te izmarsiraju posle prvog neuspeha. zato su valjda i postavili karija od sto ljeta, nece niko tu odgovornost.

 

to je sve dugorocni proces i pocinje od nekog plana na svim nivoima. u nasem savezu su svi ikebane, ja nemam pojma sta oni rade. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

bio dvojac bez kormilara, komentarišu, kaže Žitko "Sa Jokićem u igri imali smo +11", ritern Sarape "pa bilo je i četrnaest razlike za nas u jednom momentu"

 

jedna jaka emisija

 

Anđus sebi i emisiji pripisao zasluge za dovođenje Đorđevića

auf, nisam pratio, ali se rešenje samo nameće 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

nije problem naci selektora, problem je sto ce da ti uvale kosku i onda da te izmarsiraju posle prvog neuspeha. zato su valjda i postavili karija od sto ljeta, nece niko tu odgovornost.

 

to je sve dugorocni proces i pocinje od nekog plana na svim nivoima. u nasem savezu su svi ikebane, ja nemam pojma sta oni rade. 

Apropo toga, duboko verujem da je Igora Kokoskova trebalo ostaviti.

 

I ne mislim da je sam otisao, bilo je tu indirektno svacega rekao bih.

 

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...