Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ono sto sada treba da se desi je da se smiri lopta i ne dodje do totalnog kolapsa svega ako ne prodje onako kako smo zamislili, tako poznato u Srba.

Mozmo jos na SP i Oi a to je najvaznije.

Pesica naravno mora da ide.

Edited by pasha
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Da ne bi bilo zatvaranja čitavog podforuma, znam da su visoki nivoi stresa ali neće biti gledanja kroz prste zbog toga. Pazite šta pišete, pogotovo jedni drugima.

  • +1 1
Link to comment

Ali mi smo ovo kontrolisali do sredine 3/4. Neke odluke Pesica su nas ukanalile. Ne mozes da odmaras Jokica kada pocinje poslednja cetvrtina a ti imas samo +2, razumem da imas 10+.

Link to comment

Iskreno ne znam koga sem ćelave prevare. On je slobodan, Kokoškov i Milojević su u NBA a druga ćelava prevara vodi EL klub. Ne znam da li sam nekog trenutno zaboravio...

Link to comment
3 minutes ago, pasha said:

Bilo bi dobro da sada Pesic kaze, ja sam za sve kriv i tako rastereti igrace. Ali mislim da se to nece desiti.

Ne sme sada doci do raspada celog sistema.

 

Zasto bi rekao da je on kriv, Nije on fulao otvorene suteve.  Neka izadje kapiten i MVP evrolige pa nek objasne sta su radili naterenu.

 

Kad ti je kapiten najgori igrac, nemas sta da trazis.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, pasha said:

Zato sto smo na pocetku 4/4 imali +2, Jokic je na kupi naredna skoro 4 minuta, kada je on usao Italija je bila oko 10 razlike za njih.

 

 

Sta su radili ostali igraci

 

Cime se u zivotu bavi Nikola Milutinov?

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Iskreno ne znam koga sem ćelave prevare. On je slobodan, Kokoškov i Milojević su u NBA a druga ćelava prevara vodi EL klub. Ne znam da li sam nekog trenutno zaboravio...

 

Ataman.

Bounce-back i za njega i nas.

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Iskreno ne znam koga sem ćelave prevare. On je slobodan, Kokoškov i Milojević su u NBA a druga ćelava prevara vodi EL klub. Ne znam da li sam nekog trenutno zaboravio...


dsc-8418.jpg

Carls Menson za sirotilju

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, tsva said:

 

 

Sta su radili ostali igraci

 

Cime se u zivotu bavi Nikola Milutinov?

 

Svima je teze igrati u napadu bez Jokica. I Vasi je tesko da sam vuce. Ne moze se ocekivati da ti Jagoda i Guduric resavaju poslednju 4/4 na tako izjednacenom rezultatu.
Naravno, njih je krenulo jer se mi raspadamo i onda...

Link to comment
20 minutes ago, tsva said:

 

Zasto bi rekao da je on kriv, Nije on fulao otvorene suteve.  Neka izadje kapiten i MVP evrolige pa nek objasne sta su radili naterenu.

 

Kad ti je kapiten najgori igrac, nemas sta da trazis.

 

Kada ocajno spremis ekipu za nokatu fazu, posle tri dana pripreme, niko drugi nije kriv do trenera..

  • +1 2
Link to comment

Zašto se mi palimo da neka ekipa koja faktički ima dva polulidera, a ostatak ekipe predstavlja 10 neborbenih i plašljivih košarkaških mediokriterta može nešto ozbiljno da uradi u timskom sportu kao što je košarka. Pri tome imaš i trenera kojeg je prevazišlo vreme, kojem reakcije na dešavanja na terenu, kasne jedno 3-4 minuta, njegova jedina reakcija je bila u toku priprema kada se rešio jedinog lidera koga ima ova reprezentacija. Ciljevi visoki, međutim mogućnosti slabe!  

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...