Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Molim vas stvarno, za vase dobro, da ne ispadate smesni i petljate se u stvari o kojima veze nemate. Ispadate kao pijanci ispred dragstora ili ana rs forumasice tracare.

 

Niko nema pojma sta se tacno desilo sa Teom i svaka dalja prica je neozbiljna.

 

Kao da komentarisemo tudji brak i pretpostavljamo sta se desava u necijoj spavacoj sobi.

 

Obe strane nemaju argumente jer se nista ne zna. Apsolutno se nista ne moze pisati na temu kad se ne zna koji je razlog odstranjivanja Teu.

 

Kao navijac reprezentancije, do mene je da pruzim podrsku 11 ili 12 igraca koji su sad u Berlinu. Bezuslovnu.

Kao navijac reprezentacije i postovalac Tea, sto mu dodje na isto, zelim zlato i Tea sa njima na balkonu.

Kao postovalac Tea, zelim mu velicanstven oprostaj u prepunoj Areni od reprezentacije. Mada ni to ne znamo, ko kaze da se oprostio? U svakom slucaju, kad se oprosti.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

^^ Aj malo smanji taj patronizirajući doživljaj, naravno da niko ne zna. Ako znaš šta se desilo i možeš to da potkrijepiš nečim opipljivim, izvoli, podijum je tvoj. Ako ne, pridruži se zabavi nagađanja. Ali ove generalizacije i pijačarske uvrede neće te daleko odvesti, bar ne na ovom forumu.

Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:


Zaboravio sam na kojoj tekmi je Teo vikao ajmo kuci jebite se bre, mozda Brazil?

Izivljavali smo se na njima u 1/4 

A i draga mi ona sikira i klinc Bdzelike i Burusisa :D Jadan covek, Srbinini ga tuku stolicama, kucaju mu u facu, lome mu ruke i jos ga na kraju i Tegi zajebava

Sta se sve sa tim Grcima desavalo, Atina i zvizdanje, Milicic psuje sudije, Krletova stolica, Bjelica protiv Burisisa, Kalinicevo zakucavanje, sad ova tekma u Areni koji je jedan od najvecih kosarkaskih spektakala ikada u Beogradu...

 

Ocekujem i sada epsko finale. Epsko u smislu nase lagane pobede 😁

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

ako poredis sa poslednjom reprezentativnom akcijom sa tri dana priprema. a ljudi pamte naravno samo ono poslednje. 

 

mi smo u prve tri godine saletovog mandata umeli da podignemo na svemirski nivo igre. a ovde tek treba da igramo sa pravim reprezentacijama, tako da bih iskulirao sa tim ocenama. 

 

uzimam u obzir sve utakmice koje je vodio Kari Pešić a naročito ovim u kojima smo, da kažemo, kompletni. 

 

Link to comment
Iznenadio me podatak da ovaj tim i onaj koji je izgubio od Italije za plasman na OI ima samo 3 ista igrača. Micić Kalinić i Davidovac.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk


Takoe breee !

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

^^ Aj malo smanji taj patronizirajući doživljaj, naravno da niko ne zna. Ako znaš šta se desilo i možeš to da potkrijepiš nečim opipljivim, izvoli, podijum je tvoj. Ako ne, pridruži se zabavi nagađanja. Ali ove generalizacije i pijačarske uvrede neće te daleko odvesti, bar ne na ovom forumu.

I dalje smara sto nije vreme ni mesto sada kada je sve vise nego u redu, ali ok, izvinjavam se na poredjenjima.

Link to comment

Logično.

Vlade Đurovic je prije par godina govorio da visoki momci rastu u zapadnoj Srbiji i Vojvodini, dok je preostali dio zemlje (sem Beograda) naseljen ljudima preniskim za košarku.

Iz navedenog je izveo zaključak da nam je baza sužena.

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Vlade Đurovic je prije par godina govorio da visoki momci rastu u zapadnoj Srbiji i Vojvodini, dok je preostali dio zemlje (sem Beograda) naseljen ljudima preniskim za košarku.


w.jpg

  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

salova keltva je moja kovanica, oznacava kaznu koju smo zasluzili za onoliko prosipanih govana po najboljem slektoru u poslednjih 20 godina i onakvoj igrackoj legnedi. ne verujem u karmu ali ako ce negde da proradi to je ovde.

 

Super mi je to pozivanje na Saletovu igracku karijeru. Jbg, vrhunski igrac i osrednji trener / selektor. Ni prvi ni potonji...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...