Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

59 minutes ago, Joe D said:

nista mi brze ne igramo nego inace.

 

Igramo mnogo brže i mnogo se više krećemo u napadu. Ne znam da li je to karijeva zasluga ili činejnica da nam je Jokic glavni plejmejker, ali je tako. 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, spaceploitator said:

cuo sam da je teo na treningu osamario avramovica 


Sapic vs. Sefik, pukne noga, pukne ruka, tradicionalna repstativna svadja medju prijateljima :wub:

  • Wub 1
Link to comment
11 minutes ago, steins said:

 

Igramo mnogo brže i mnogo se više krećemo u napadu. Ne znam da li je to karijeva zasluga ili činejnica da nam je Jokic glavni plejmejker, ali je tako. 

ako poredis sa poslednjom reprezentativnom akcijom sa tri dana priprema. a ljudi pamte naravno samo ono poslednje. 

 

mi smo u prve tri godine saletovog mandata umeli da podignemo na svemirski nivo igre. a ovde tek treba da igramo sa pravim reprezentacijama, tako da bih iskulirao sa tim ocenama. 

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

ako poredis sa poslednjom reprezentativnom akcijom sa tri dana priprema. a ljudi pamte naravno samo ono poslednje. 

 

mi smo u prve tri godine saletovog mandata umeli da podignemo na svemirski nivo igre. a ovde tek treba da igramo sa pravim reprezentacijama, tako da bih iskulirao sa tim ocenama. 

 

dobili smo grke u bg-u bez micića i turke u turskoj pred 17k ljudi.. ako to nisu ozbiljne reprezentacije ja ne znam koje su

 

pritom i da nismo igrali sa njima i ovo što smo videli dovoljno govori. ne znam da li džinksujete ili se bojite iracionalno 

Link to comment

Ono urnisanje Australije sam gledao na preskoke odvaljen u kafani, a posle me mrzelo da gledam celu

99% naroda se slaze da je to bila najbolja tekma koju smo odigrali u zadnjih 20 godina

Link to comment

+1 na 99% naroda

 

čak i one utakmice iz perikletm perioda su uvek bile povuci potegni s tim da mi potegnemo više taman kad treba

 

ononu sidneju je bilo bukvalno goldshower

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

 

dobili smo grke u bg-u bez micića i turke u turskoj pred 17k ljudi.. ako to nisu ozbiljne reprezentacije ja ne znam koje su

 

pritom i da nismo igrali sa njima i ovo što smo videli dovoljno govori. ne znam da li džinksujete ili se bojite iracionalno 

ne razumes, pricam o tome da je reprezentacija srbije igrala i ranije odlicnu kosarku, ali se to vrlo lako zaboravi jer se ide od euforije kad se napuni poljsko, do potpunog zaborava ako dozivis neuspeh. ako se slucajno desi da izgubimo u nekom od sledeca dva meca, sta mislis kako ce se za neku godinu secati ljubitelji kosarke nase nikad brze igre? ko se seca kako smo izgledali na svetskom dok nismo naleteli na tvrdo?

 

one utakmice iz eliminacija sa svetskog 2014. su jos uvek vrhunac nase reprezentacije od samostalnosti dok se ne dokaze suprotno. to i mec protiv australije, od koga mozda nikad bolje nismo ni videli. 

  • +1 3
Link to comment

Ono sto malo hrabri ili makar smanjuje zebnju zbog ove setnje kroz grupu je cinjenica da smo imali ove dve kvalifikacione utakmice sa Grckom i Turskom koje smo resili kad smo bili u losijem stanju nego sto smo danas. Takodje smo pre toga dobili na turniru u Nemackoj i Italiju ali hajde da tu utakmicu uzmemo kao prijateljsku. Mada uopste nije delovala prijateljski. Tako da nije bas da ne znamo kako ova ekipa reaguje na tvrdo, tvrdje od Janisa i turske publike skoro i da ne postoji.

 

Nismo mi zaista odavno izgledali ovako dobro, bar ne od SP iz 2014 kad smo posle mucenja u grupi otkacili u eliminacijama. Jeste da su nam protivnici u grupi bili slabiji ali nacin na koji smo igrali pokazuje da ova ekipa ima ogromne rezerve koje mozda jos nije ni bila u potrebi da upotrebi. Ja sam gotovo siguran da bismo sa zdravim Bogijem osvojili ovo EP bez poraza.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

Ono sto malo hrabri ili makar smanjuje zebnju zbog ove setnje kroz grupu je cinjenica da smo imali ove dve kvalifikacione utakmice sa Grckom i Turskom koje smo resili kad smo bili u losijem stanju nego sto smo danas. Takodje smo pre toga dobili na turniru u Nemackoj i Italiju ali hajde da tu utakmicu uzmemo kao prijateljsku. Mada uopste nije delovala prijateljski. Tako da nije bas da ne znamo kako ova ekipa reaguje na tvrdo, tvrdje od Janisa i turske publike skoro i da ne postoji.

 

Nismo mi zaista odavno izgledali ovako dobro, bar ne od SP iz 2014 kad smo posle mucenja u grupi otkacili u eliminacijama. Jeste da su nam protivnici u grupi bili slabiji ali nacin na koji smo igrali pokazuje da ova ekipa ima ogromne rezerve koje mozda jos nije ni bila u potrebi da upotrebi. Ja sam gotovo siguran da bismo sa zdravim Bogijem osvojili ovo EP bez poraza.


Zaboravio sam na kojoj tekmi je Teo vikao ajmo kuci jebite se bre, mozda Brazil?

Izivljavali smo se na njima u 1/4 

A i draga mi ona sikira i klinc Bdzelike i Burusisa :D Jadan covek, Srbinini ga tuku stolicama, kucaju mu u facu, lome mu ruke i jos ga na kraju i Tegi zajebava

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...