Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Uz svo ovo palamudjenje niko da kaze da ovaj tim trenutno igra najmoderniju kosarku od svih ekipa na prvenstvu a to je pre svega Pesiceva zasluga. 

 

Ja volim Tea mnogo i zao mi je za sve ovo; ali realno on se u ovaj tim ne uklapa. 

Edited by NevenMan
  • +1 5
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Može, samo je pitanje da li hoće :fantom: i da li hoće a da on nije glavni indijanac, ako bih se kladio na razlog pucanja tikve, rekao bih da je to. Moje mišljenje, svako ima pravo da iznese svoje i da se ne složi sa tim. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Može, samo je pitanje da li hoće :fantom: i da li hoće a da on nije glavni indijanac, ako bih se kladio na razlog pucanja tikve, rekao bih da je to.

i verovatno bi izgubio opkladu

  • +1 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

i verovatno bi izgubio opkladu

ako ikada saznamo, naravno da ne mislim da je to jedini razlog zašto ga je selektor otpisao, ali bih rekao jedan od prelomnih. 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

 

4 hours ago, J.R. Cash said:

Bobi -17 za nepunih 9 minuta.

 

Bjelica -22

Kalina +20

 

Ladno sam potisnuo ovo...

 

3 hours ago, Filozof manijak said:

Moguće da je odluku o odstranjivanju doneo nakon okupljanja  reprezentacije, i sve sam više sklon da poverujem kako je u pitanju disciplinska odluka,

 

Naravno da je disciplinska odluka u pitanju, jasno je to na osnovu šlagera sezone na bazenu.

 

Kari jednostavno radi samo po jednom - my way or highway.

 

Setimo se tretmana Nedare u Zvezdi, kaširanja Šćepanovića splavara i Radmana Bananamena.

 

Dakle, ili radiš kako kažem i ponašaš se kako želim, ili sreću tražiš na drugom mestu. To je čitava filozofija.

 

Teo je teo:Jova: nešto da istera po svome, Kari je rekao ćao zdravo doviđenja i to je to.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

ako ikada saznamo, naravno da ne mislim da je to jedini razlog zašto ga je selektor otpisao, ali bih rekao jedan od prelomnih. 

ja mislim da nema razloga da se o njemu prica kao da je neki aleksej sved.

  • +1 1
Link to comment

Selektor bio mišljenja da ovaj ne donosi koristi više nego štete nakon što su proveli nekoliko dana zajedno na terenu, pokušalo se, nije išlo, ajmo dalje. Ova post festuma sranja da ostavimo po strani. 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Može, samo je pitanje da li hoće :fantom: i da li hoće a da on nije glavni indijanac, ako bih se kladio na razlog pucanja tikve, rekao bih da je to. Moje mišljenje, svako ima pravo da iznese svoje i da se ne složi sa tim. 

 

Da li stvarno misliš da je Teo očekivao da pored ovakvog Vase igra 30 minuta? Nema šanse da je toliko glup i bahat, jednostavno nema šanse. Mislim da je on dovoljno inteligentan da shvati gde mu je mesto u ovakvoj situaciji i da bi pre igrao 10, 15 minuta, 20, po tekmi u ovako jakoj ekipi, nego da ne igra uopšte.

 

Da ne pričam da tek pored Jokare ne može biti glavni indijanac, dupli MVP NBA lige u punoj snazi dok on ulazi u 36u...

 

Moguće da je neki ego issue, možda se Teo nešto usprotivio, kurčio, možda ga je Kari nešto shvatio pogrešno kao Radmana za Bananu (ne znam čiji intervju sam odgledao pre neki dan, Možda Gurovićev, rekao je da su svi tada jeli banane, ali se ovaj samo na njega zalepio), ali sumnjam da su pričali o raspodeli uloga i da je ovaj rekao nećeš biti glavni a Teo reko ok idem kući. Pogotovu ne 6i dan priprema. 

A i mislim da nema većeg proseravanja od Karijevog "on nije igrač za sa klupe", gimme a fucking break.

 

  • +1 1
Link to comment

lepo je covek rekao: imam bolje igrace na toj poziciji.

i bio je u pravu, izgleda, ako se po jutru dan poznaje. igramo brze nego ikad. Bogdan bi tu upao ko kec na 10, a Teo sigurno ne bi (vrv ni Bjelica).

u ovoj ekipi Jokara i Vasa su gazde, i to je pun pogodak.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

lepo je covek rekao: imam bolje igrace na toj poziciji.

i bio je u pravu, izgleda, ako se po jutru dan poznaje. igramo brze nego ikad. Bogdan bi tu upao ko kec na 10, a Teo sigurno ne bi (vrv ni Bjelica).

u ovoj ekipi Jokara i Vasa su gazde, i to je pun pogodak.

A Kalina je njihov Beba Popovic.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Djuro said:

lepo je covek rekao: imam bolje igrace na toj poziciji.

i bio je u pravu, izgleda, ako se po jutru dan poznaje. igramo brze nego ikad. Bogdan bi tu upao ko kec na 10, a Teo sigurno ne bi (vrv ni Bjelica).

u ovoj ekipi Jokara i Vasa su gazde, i to je pun pogodak.

nista mi brze ne igramo nego inace.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Da li stvarno misliš da je Teo očekivao da pored ovakvog Vase igra 30 minuta? Nema šanse da je toliko glup i bahat, jednostavno nema šanse. Mislim da je on dovoljno inteligentan da shvati gde mu je mesto u ovakvoj situaciji i da bi pre igrao 10, 15 minuta, 20, po tekmi u ovako jakoj ekipi, nego da ne igra uopšte.

Ti stvarno misliš da to ima veze sa glupošću, pameću i inteligencijom a ne sa karakternim osobinama drugog tipa? Pa Džordan koga ti obožavaš je bio glavni indijanac sa većim usage rateom u Vašingtonu nego u Bulsima.

 

A opet, imamo i one snimke "Svetislave" i Šekija Turkovića, pa ti vidi koliki je ego u pitanju. Zašto tu opciju tako rezolutno odbacujemo.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...