Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

2 minutes ago, Mos said:

Po toj varijanti bi i kojota trebalo da stigne kosmička karma da mu Debeli donese titulu posle 20 godina :lolol:

jos uvek psihicki nisam spreman na to, ako se dogodi tek tada cu videti sta ce mi srce reci. 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

7 minutes ago, J.R. Cash said:


Ne zvati ga da bi ga katovao prvog. Nema sanse da je Kari nesto novo saznao u tih sedam dana. 

 

Kada bi pravili gradaciju, najgora opcija je da ga je katovao pred put u Cesku. Da ga nije uopste zvao, opet bi bilo pljuvacine na Karijev racun sto se odrekao jednog Tea, trazilo bi se objasnjenje koje bi izostalo osim onog uobicajenog "moja odluka kao selektora, bitan je tim, ne pojedinci". Imali smo to i sa prethodnim selektorima i nekim drugim igracima, i opet se ponavljalo "to se tako ne radi, ne odrices se vaznih igraca bez razloga" i sl..

Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:


Ne zvati ga da bi ga katovao prvog. Nema sanse da je Kari nesto novo saznao u tih sedam dana. 

 

stvarno ti je nemoguće da mu je teo remetio atmosferu ili nije hteo da prihvati smanjenu ulogu koju mu je kari pripremio?

 

ja sad samo nagađam, ali možda bi njegovo katovanje prošlo s više stila™ da nismo o tome saznali preko tabloida i da odmah nije krenulo ispaljivanje hot tejkova bez da smo išta znali o tome šta se stvarno desilo. dok se kari nije nakanio da tea i zvanično prekriži™, 95% foruma se već odlučilo na kojoj je strani.

Edited by Calavera
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Sednu Pesic i Danilovic sa Teom i kazu mu - Vidi .....

 

Da, da, daaaaa, ...

bas tako se na miru razgovara sa covekom kojem si smanjio godisnji ugovor za nekih pola miliona necega.

Link to comment
4 minutes ago, zmanic said:

 

Da, da, daaaaa, ...

bas tako se na miru razgovara sa covekom kojem si smanjio godisnji ugovor za nekih pola miliona necega.

 

Teodosic ima ugovor i odlican status u Bolonji, nista ovo ne menja.

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Sednu Pesic i Danilovic sa Teom i kazu mu - Vidi, naša košarkaška javnost je dozlaboga toksična, šta kažeš na to da ti mi insceniramo™ neku povredicu, u fazonu jebiga moraš da propustiš ovaj eurobasket, pa posle da ti priredimo neki superkul oproštaj? šta kažeš? pa ne, ZNAMO mi da je to potpuno ludilo i da bi u normalnoj zemlji bilo dovoljno lepo reći da više nisi onaj igrač kao nekad i da samo zato nećeš ići na prvenstvo, ali i ti i mi znamo gde živimo i da bi posle toga tebi kenjali kako si govno a nama da ne znamo da tretiramo legende. bolje ovako, jebiga, šta ćeš kad imamo taj neki kult repstacije da održavamo. može? e super, onda ćemo tako, samo ako u međuvremenu ovo ne procuri u javnost...

 

popravio sam ti ovo malo

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, zmanic said:

 

Neka sad sedne sa bratom i kumom ispred TV pored bazena pa neka odgleda ta dva SP preko YT-a, muziku ne mora da zove :)

Ništa ne razumeš. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

cinjenica je jedino da su prema njemu ogromno postovanje imali svi treneri koji su ga vodili i saigraci iz reprezentacije. to sto je deo navijaca resio da je on ovakav ili onakav nije cinjenicno bazirano. 

 

Deo navijača i Pešić

Link to comment

 

4 minutes ago, napadaj said:

 

Deo navijača i Pešić

Pešiću on igrački ne treba. Da mu treba, imao bi status kao i kod Dude - bogovski. Bilo bi udvaranje™ samo takvo. 

 

Polako se otkriva da nam je podela ovde u stvari Zvezda - Partizan.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, pantelia said:

Larkin na operaciji prsta, nema ga 2 meseca

 

Kad igramo sa Turskom ovde?

 

To znaci da nece igrati ni protiv Belgije sa kojom igraju par dana pre nas. Ne svidja mi se to, mada je upitno i ovako da li bi igrao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...