Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, J.R. Cash said:

Sto se katovanja Tea tice, na istom sam stanovistu kao tog dana. Ne treba nam previse igracki, ali voleo bih da je to uradjeno s vise stila. Famozni kult reprezentacije bi trebalo da radi u oba smera.

to je to, ni manje ni vise.

 

ne vidim ni da iko ovde tvrdi ista vise od toga, ja svakako ne.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

nacin na koji se postupilo prema teu se postupa u savezima koji su raspadnuti,  i to nema nikakve veze sa rezulatom reprezentacije vec sa minulim radom. teo je gromada, bukvalno primer svima sta znaci biti reprezetnativac jedne od najvecih reprezetnacija na svetu, legenda i nase i evropske kosarke. i samo da nagalsim da tacno moze da bude i ovo sto sam ja napisao kao i to da je pesic odradio odlican posao do sada. videcemo dalje, plasim se da ce nas stici sale-teova kletva. 

dva puta u prvoj petorci svetskog prvenstva. 

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

Sto se katovanja Tea tice, na istom sam stanovistu kao tog dana. Ne treba nam previse igracki, ali voleo bih da je to uradjeno s vise stila. Famozni kult reprezentacije bi trebalo da radi u oba smera.

 

daj neki primer, kako bi ti to izveo?

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

nacin na koji se postupilo prema teu se postupa u savezima koji su raspadnuti,  i to nema nikakve veze sa rezulatom reprezentacije vec sa minulim radom. teo je gromada, bukvalno primer svima sta znaci biti reprezetnativac jedne od najvecih reprezetnacija na svetu, legenda i nase i evropske kosarke. i samo da nagalsim da tacno moze da bude i ovo sto sam ja napisao kao i to da je pesic odradio odlican posao do sada. videcemo dalje, plasim se da ce nas stici sale-teova kletva. 

sta je tacno salova kletva? coveku istekao ugovor.

Link to comment
1 minute ago, Calavera said:

 

daj neki primer, kako bi ti to izveo?


Ne zvati ga da bi ga katovao prvog. Nema sanse da je Kari nesto novo saznao u tih sedam dana. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ма ми смо склони да мењамо причу како ветар дуне. До јуче је Јокић био пичка дебела, издајник, јајара којој се јебе да игра за репрезентацију итд а сутра ако освојимо европско с њим биће легенда, цар, краљ, Јокара мвп наш.

 

Слично је и са Теодосићем сад. Од лика који је имао статус легенде отприлике, оно Тео цар увек је ту за репку, не бира такмичења, муда до пода, како је само јебао Шпанце и сл до матор је, проп’о, бахат, безобразан, егоманијак, реметилачки фактор терај га у курац.

 

Так’и смо ти ми.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

sta je tacno salova kletva? coveku istekao ugovor.

 

salova keltva je moja kovanica, oznacava kaznu koju smo zasluzili za onoliko prosipanih govana po najboljem slektoru u poslednjih 20 godina i onakvoj igrackoj legnedi. ne verujem u karmu ali ako ce negde da proradi to je ovde.

  • +1 3
Link to comment
Just now, johan nagel said:

Ма ми смо склони да мењамо причу како ветар дуне. До јуче је Јокић био пичка дебела, издајник, јајара којој се јебе да игра за репрезентацију итд а сутра ако освојимо европско с њим биће легенда, цар, краљ, Јокара мвп наш.

 

 

pricaj u svoje ime!

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

dva puta u prvoj petorci svetskog prvenstva. 

 

Neka sad sedne sa bratom i kumom ispred TV pored bazena pa neka odgleda ta dva SP preko YT-a, muziku ne mora da zove :)

  • +1 1
Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

 

salova keltva je moja kovanica, oznacava kaznu koju smo zasluzili za onoliko prosipanih govana po najboljem slektoru u poslednjih 20 godina i onakvoj igrackoj legnedi. ne verujem u karmu ali ako ce negde da proradi to je ovde.

aha, sad igrace vreba karmicka pravda jer su internet ratnici kenjali po nekome, razumljivo.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

aha, sad igrace vreba karmicka pravda jer su internet ratnici kenjali po nekome, razumljivo.

da, ja u to iskreno verujem, a gledam i u solju. mozete mi sa javiti u dm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...