Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

48 minutes ago, Joe D said:

lik je razlog zasto smo uopste imali kompetentnu reprezentaciju u poslednjih 20 godina, tako da mozes da iskuliras malo sa tim karakterizacijama

 

Što ne menja činjenicu da su oba opisa tačna.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

Ono što sam ja čuo, od ljudi kojisu upućeni u te događaje, da ni sam Pešić nije "na prvu" verovao ljudima u kom fizičkom stanju i stanju uma je Teodosić.
Onda je na okupljanju video i presekao.
Ja prvi sam bio u fazonu "što ga je zvao"...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Jasno da je vec godinama u padu, ali je osvojio Evrokup i pakovao dobro u finalu, kapirao sam da je to ok nivo za repstaciju 

Ako uzmemo tozla nece ga vise niko ni spominjati, ako ne... joj isuse ko ce sve po medijima da se pojavi da likuje i tupi. 
 

Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Jasno da je vec godinama u padu, ali je osvojio Evrokup i pakovao dobro u finalu, kapirao sam da je to ok nivo za repstaciju 

Ako uzmemo tozla nece ga vise niko ni spominjati, ako ne... joj isuse ko ce sve po medijima da se pojavi da likuje i tupi. 
 

 

Pesicu se sralo i kad je osvojio zlato u Indijanapolisu da smo igrali ruznu kosarku i osvojili titulu pljackom, tako da se na to ne treba obazirati. U igrackom smislu vec sada je jasno da je odstranjivanje Teodosica bila dobra odluka, sta god da uradimo na ovom prvenstvu. Druga je stvar to sto je trebalo da sedne par ljudi iz kosarke sa autoritetom sa Teom i dogovori nacin kako da se to bezbolno izvede da se ne bi konsternirala javnost u Srbiji. Sve je to vec prezvakano toliko puta, nema neke prevelike potrebe baviti se time dok se prvenstvo ne zavrsi.

  • +1 6
  • Hvala 2
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

 

Što ne menja činjenicu da su oba opisa tačna.

cinjenica je jedino da su prema njemu ogromno postovanje imali svi treneri koji su ga vodili i saigraci iz reprezentacije. to sto je deo navijaca resio da je on ovakav ili onakav nije cinjenicno bazirano. 

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

nema neke prevelike potrebe baviti se time dok se prvenstvo ne zavrsi.


Cak ni kad se zavrsi, kako god se bude zavrsilo :D 

Stavise, mnogo mi je vise stalo da uzmemo tozla nego ikada u skorije vreme, bas zbog toga. Meni je jasno, ali narod™

Popizdecu nacisto ako bude Vuk Draskovic Nikad Izvini 'Etooooo' 

Igralo se i kad su Kica i Praja batalili, igralo se i kad su Picka Celava 1, Paspalj, Savic, Divac i PSD batalili, igralo se i kad su Bodiroga i Peja batalili, igrace se i posle Teoa, mos misliti

 

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Meni je jasno, ali narod™
 

 

Ama, ovaj narod je drzao lekcije Novaku Djokovicu sta treba da jede, kako treba da trenira i s kim treba da bude u braku kad je upao u prvu veliku igracku krizu pre 5-6 godina. Drustvene mreze su dale pristup javnosti svakoj budali da iznese "svoje misljenje". Te stvari prosto treba ignorisati.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Ama, ovaj narod je drzao lekcije Novaku Djokovicu sta treba da jede, kako treba da trenira i s kim treba da bude u braku kad je upao u prvu veliku igracku krizu pre 5-6 godina. Drustvene mreze su dale pristup javnosti svakoj budali da iznese "svoje misljenje". Te stvari prosto treba ignorisati.

Ovo je prisutno i dalje.

 

U bolesnoj meri.

Link to comment

Posle prikazane igre izgleda da su i nevernici počeli polako fa veruju da uzimamo i bez Tea. Što je lepo, ali im je izgleda u isto vreme žao svojih unapred spremljenih "E, da je Teo tu" postova pa su i oni počeli da se pojavljuju.

 

Što se mene tiče, jasno je da je Pešić doneo dobru odluku. I u tom smislu je dosta indikativan ne samo onaj snimak da pevanjem već i Gudurin intervju gde pominje novu tradiciju po kojoj im Jokić održi govor pred svaku tekmu. Sva je prilika da projektovana minutaža + to da se volan da u ruke Jokiću nije najbolje selo kod Tea.

  • +1 3
Link to comment

Sto se katovanja Tea tice, na istom sam stanovistu kao tog dana. Ne treba nam previse igracki, ali voleo bih da je to uradjeno s vise stila. Famozni kult reprezentacije bi trebalo da radi u oba smera.

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Slobodno me zaprati

 

Najbolje da se pravimo blesavi da je razlog mrznje prema Teu njegov tezak karakter, a ne sipkatm protiv Rendzersa

 

Pri tome za sada izgleda da je Pesic doneo pravu odluku, i super ako dodjemo sa medaljom, bilo kojom. Ali Pesic je ekipici dao slagvort da kulja sve sto su gutali u proteklih 10-ak godina, inace su bili u fazonu

 

 

B294yi7CQAAeD01.jpeg

Edited by pantelia
Link to comment

nacin na koji se postupilo prema teu se postupa u savezima koji su raspadnuti,  i to nema nikakve veze sa rezulatom reprezentacije vec sa minulim radom. teo je gromada, bukvalno primer svima sta znaci biti reprezetnativac jedne od najvecih reprezetnacija na svetu, legenda i nase i evropske kosarke. i samo da nagalsim da tacno moze da bude i ovo sto sam ja napisao kao i to da je pesic odradio odlican posao do sada. videcemo dalje, plasim se da ce nas stici sale-teova kletva. 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...