Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

13 hours ago, bradilko said:

ma kakav on.

nije on kalibar.

zna cake, cita mnogo ali nema licnost.

npr ne daj boze da mi dodje u partizan.

pre bih pozeleo canka nego miloja.

Lik gostuje na Balkaninfu jbg

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

6 hours ago, Djolle said:

Iznenadio me podatak da ovaj tim i onaj koji je izgubio od Italije za plasman na OI ima samo 3 ista igrača. Micić Kalinić i Davidovac.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 s time da je Micic igrao s pokidanim misicem a Kalina jos nije izasao iz povrede i imao snage za 10-15 min... to su inace minuti koje smo dobili. ako se ne varam, Kalinic je bio nekih +15 na toj tekmi.

  • +1 1
Link to comment

Petrusev i Andjusic bili najefikasniji, nema tu sreće. Ključna razlika, pored Jokića, je što imamo bekove kompatibilne sa Vasom, koji pre svega kidaju u odbrani, umesto Tea i Andjusica. Ako ovako igramo i stignemo daleko, svi će na kraju aplaudirati matorom sto nije poveo Tea.

Link to comment
7 minutes ago, Djolle said:

Ako ovako igramo i stignemo daleko, svi će na kraju aplaudirati matorom sto nije poveo Tea.

 

aplaudirali su mu i pre nego sto smo odigrali prvu utakmicu. vladace vucic 1000 godina.

 

micic je bio kardinalan na toj utakmici protiv italije. tu sam ga zamrzeo.

Link to comment
7 hours ago, harper said:

Ono sto ohrabruje pred pocetak eliminacione faze je da smo dve najbolje utakmice odigrali posle dana pauze jer se u Berlinu nece igrati dan za danom.

 

:D 

 

valjda ohrabruje to sto momci trce kao navijeni 40 minuta

mi smo nadtrcali finsku. svakako da je za takvu igru neophodno da ne igras dve utakmice u 3 dana

uopste se ne plasim nikoga

dobili smo i grke i i turke kuci  kad smo morali

ne strepim uopste a cak se i ne zamaram rezultatom jer momci igraju full, sa vicom i daju sve od sebe ... divota 

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, fancy claps said:

 

aplaudirali su mu i pre nego sto smo odigrali prvu utakmicu. vladace vucic 1000 godina.

 

micic je bio kardinalan na toj utakmici protiv italije. tu sam ga zamrzeo.

Micic je igrao sa pokidanim misicem(povreda na zagrevanju). covek bukvalno nije imao jednu nogu na toj tekmi.

Link to comment

i najbolje je da se selektoru ne aplaudira kad osvoji nešto jer je odstranio igrača kog nije vidio svom planiranom timu, moram priznati da ne pratim logiku

Link to comment
Just now, James Marshall said:

i najbolje je da se selektoru ne aplaudira kad osvoji nešto jer je odstranio igrača kog nije vidio svom planiranom timu, moram priznati da ne pratim logiku

 

vucic ce vladati 1000 zato sto mu se aplaudiralo samo zato sto je odstranio kapitena, pre nego sto smo odigrali ijednu utakmicu.

 

profesionalni klubovi u svetu, mislim na nba klubove - dakle timovi za koje se ne igra volonterski kao za reprezentaciju, vec placaju igrace visemilionskim ugovorima - produzavaju ugovore sa svojim legendama i kad im vise nisu potrebne za rezultat, i kad ih preplacuju, jer je tako sportski red, jer se tako gradi kult dobre organizacije. u srbiji, sta radimo, non-stop kukamo za nepostojecim kultom reprezentacije, kako niko nece da se odazove, nikog ne zanima zemlja vec samo pare, itd. i onda pojavi se pesic, posece mimo svakog sportskog bontona coveka koji se uvek odaziva i 15 godina herojski nosi reprezentaciju. i kako srbi reaguju? bravo majstore, to je cvrsta ruka! da se zna ko je gazda!

 

zato ce vucic da vlada 100 godina. mozda i 1000.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...