Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

za milutinova se nada da ce da igra, za marinkovica se nada da ce se prikljuciti... nista ovo ne valja, mi umesto da hvatamo zalet, ne mozemo da se skrpimo za trening, bitni igraci treba da nam se vracaju u ritam u eleminacionim utakmicama, i tako, standardna sranja.

Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Trenirao je Milutinov normalno pa su bar imali za 5 na 5. Deluje mi da se on vratio skroz. Za Vanju mi deluje da neće igrati sutra. 

 

Baš kratka rotacija spolja bez Vanje i Nemanje. Trojica igrača za dve pozicije. 

Link to comment

To jes, igrao čovek od 1 do 5. Čuvao ga matori za sutra :D

 

Za Lučića sam se preznojio, a videlo se da ni Kariju nije svejedno. 

 

Vanjina pauza deluje dugo zbog velikog broja utakmica, ali se radi o nekoliko dana. Tokom sezone ne bi primetili da mu je nešto bilo. Samo da ga nije izmorilo totalno, a ne bi trebalo da bude problem da se napuni infuzijama ako je stvarno obični stomačni virus u pitanju. /jedem govna, pojma nemam o medicini/

 

  • +1 1
Link to comment

Danas je tacno 20 godina otkad smo ukrali Argentini zlatnu medalju u Indijanopolisu... i kao sto se Hrvati nikad nisu vratili na postolje sa kog su sisli, ni mi se posle toga nismo okitili zlatom. :fantom:

 

 

 

 

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

Nemojte više po Nedari...kopao je da udje u selekciju...inače je ultra disciplinovan po pitanju treninga, sportskog života, ishrane...nažalost prečesto i rehabilitacije. Njegovi procenti u Panati i Armaniju su i dalje top level...dečkonja je retka zverka kada je zdrav i operativan. Ako se nekom donekle može zameriti to je Kariju na preuzetom riziku...al jebi ga sad. Dva su sveta šta može pružiti Nedara u napadu pa i organizaciji istog u odnosu na Dobrića...posebno kada ubaci u reli mod a protivnik nema odgovor na taj skilset. Najveći naš peh ove selekcije...čak sada i ispred Tea i Bjelice je Avram...zubima je grizao u kvalifikacijama, izgledao je ozbiljnije kod Pešića nego kod Žoca i njemu je kao i Bogdanu sada najteže. Sa takvim parom kombo bekova matori bi mogao da vrši rotacije kao iz šešira...kog god da izvuče...šarke lete.
Gudurić da stavi prst na čelo...jer je u klubskoj karijeri bukvalno rodjen pod srećnom zvezdom...čak je i kod Kokoškova po povratku u Fener imao neopravdano važnu ulogu i jaku minutažu i prenosio loptu u svim tesnim završnicama...uzimao bazer bitere. Pefiju, repki i svima nama Gudurić sada dodje baš...i ja verujem da će se ako i kada ustreba u njemu probuditi taj mudonja kojeg prizivamo. Kontinuitet nikada nije bio njegova glavna odlika ali mora se priznati da treneri vole i žele takve igrače...jer je niz impresivan.

Ova, do sada, iskreno opravdana fama o fanatičnom izgaranju hrvata protiv Srbije...sa Pefijevom selekcijom i postavljenom igrom ima najmanje prostora za skepsu. Tačno treba cela ekipa da ceremonijalno nagrdi lice noktima ako ih sa ovim potencijalom, vajbom i naletom koji imamo izbace hrvati sa prvenstva. Nou ekskjuz...









  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Kad smo kod nase velike pobede protiv Argentine, jel Bodiroga definitivno nece da bude trener? Cenim da bi bio idealan selektor.

Pa do sad se nije aktivirao, teško da će i od sad kada je uspeo da dodje do prilično visoke funkcije u EL.

Link to comment

Jasno sve, samo se ne secam da sam ikada igde bilo sta procitao o tome sto mi je malo cudno. Mozda malo odmara po foteljama pa ce se aktivira 🤣

 

U svakom slucaju, da se podsetimo 

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...