Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Ma, igrace Kalina, Jokara, Vasara i Lucara 30 plus minuta kad bude bitno. Jaramaz valjda more tih par minuta dizdrzi, sa Milutinovom problem resen, jedan od Marinkovic/Nedovic/Guduric ce da proradi na svakoj tekmi, kao i od tandema Kuridza/Davidovac ili nek njih dvojica bar udaraju po rukama iz sve snage ako numeju nista drugo. 

Link to comment

Ceka nas ludilo do kraja takmicenja u grupama. Moze da nam se poklopi tipa Ukrajina osmina, Crna Gora/Bosna cetvrtfinale, a moze i fazon Hrvatska osmina, Slovenija cetvrtfinale.

  • +1 1
Link to comment

Kaze Kari da Milutinov ne dolazi danas jer nije uspeo da dobije mesto u avionu, da čeka već tri dana. Pošto je Prag na drugom kontinentu i nemoguće je kolima doći do ist...no, wait

  • Haha 2
Link to comment

iznenadjujuce dobar vanja. to je karijev rad tj motivacija 100 posto. kao i jkuridza.

od svih me najvise nervira guduric. 

potpuno odsutan.

on moze da bude cudo a moze da bude kao i sad, pasivan i glup.

on koliko znam ne pati od toga da li je clan prve petorke ili ne, minutaza kolika mu je i sl.

koji mu je ne znam ali znam da ume da pokida i kad igra minut ili 30.

za nedovica ne brinem. uci ce mu par lopti i  to je to. .lucic ne moze vola da ubode ali ima on druge stvari koje odlicno radi. njega i kalinica nema niko.

kalinic veteranski oflican, potpuno podredjen ekipi, nema uloge koju nece dobro odraditi.

ristic sve slobodniji.

jaramaz je imao problema da prevede loptu. mora mnogo bolje to svoje da odigra.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Vanja mi je otkrovenje u poslednjih par utakmica, ali imam utisak da ce zaribati kada krenu eliminacije. Daj boze da gresim

Edited by Arthur Kirkland
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

 

 

Kod Gudurića je trenutno najveći raskorak između očekivanja i onog što pokazuje na parketu, uz Nedovića. Gomila gluposti, nerezonskih poteza i pogubljenosti.

Link to comment

Imamo dovoljno vremena i tekmi da budemo sve bolji jer su energija i timski duh na jako visokom nivou. Sa druge strane još nismo odigrali susret u kojem je tvrdo i nismo jurili rezultat a možda i nećemo do kraja prvenstva, al šta sad...ne mož' sve.









  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...