Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

29 minutes ago, Joe D said:

ispalio pirke za konacni spisak, ceka poslednji moguci trenutak

 

Koliko ih ima sad na spisku pa ih skracuje na 12?

Link to comment
36 minutes ago, Joe D said:

ispalio pirke za konacni spisak, ceka poslednji moguci trenutak

 

Ovo je jedno treći put da najavljuju KZŠ sa spiskom a on kaže ima vremena

Link to comment

Pet otpada. Simanic, Aleksa i Ristic ili Petrusev sigurno ne idu. Preostalu dvojicu cemo traziti izmedje Vanje, Dede i Dobrica, ako Nedovic i Bjelica budu isli, a ice :)

Link to comment
12 minutes ago, MiddleClass said:

Pet otpada. Simanic, Aleksa i Ristic ili Petrusev sigurno ne idu. Preostalu dvojicu cemo traziti izmedje Vanje, Dede i Dobrica, ako Nedovic i Bjelica budu isli, a ice :)

Aleksa je već otpao. Od te prve četvorice jasno je da je Ristić u prednosti nad Petruševim. Vanja se meni generalno ne sviđa ali mi deluje da će ga Kari povesti.

Link to comment

Nadam se da ne vaga izmedju Petruseva i Ristica nego da ne idu obojica.

 

Bjelica da ide kao treca petica. Kalinic i Lucic svejedno peglaju po 35 plus minuta kad je bitno.

 

Takodje, nadam se da ide Davidovac, a ne MJK, uz duzno postovanje Marku.

 

Ne raduje me povratak Nedovica, drago mi je sto se oporavio, naravno, ali nije kao da imamo izbora, tako da ce ici. Voleo bih da se nastavi kao sad bez njega, a on da uskoci nekad pa ako ga ide, pustiti ga, ako ga ne ide, vaditi ga sto pre. Plasi me pomisao da ce dobiti bitniju ulogu.

 

Ocekujem da se se Guduric sada ustali kao startna dvojka i primarna opcija i da je Marinkovic pocinjao samo zato sto je Gudura bio povredjen.

 

Micic,  Nedovic, Jaramaz
Guduric, Marinkovic
Lucic, Dobric
Kalinic, Davidovac
Jokic, Milutinov, Bjelica

 

Micic-Guduric-Lucic-Kalinic-Jokic je vrhunska prva petorka i svi mogu da odigraju gotovo celu utakmicu kada budu odlucujuce tekme.

 

Nedovic ume da poludi, Jaramaz isto, kao protiv Grcke, Marinkovic zna da ubode...nekad...Dobric isto, Davidovac proradi uvek na kraju, Milutinov moze da izdominira nad velikom vecinom petica, Bjelica ce isto sigurno nekad bljesnuti.

Tako da, ako nam od sedmorice sa klupe uvek dvojica bar isporuce dobre sekvence, ne bi trebalo da bude problema.

 

Jokic, Lucic i Kalinic se pokazali kao sigurica, svako za ono sto se ocekuje od njega. 

Na Micica se stavlja preveliki pritisak jer je b2b MVP, a mislim da ni nema tolike potrebe i da nam uopste nisu ni potrebne njegove 20 plus poena partije, vise jedna sigurnost, a verujem da ce dici formu. Protiv Turske se nije ni ocekivalo da igra, a covek odigrao, malo je ruzno kritikovati ga, sve i da je bio duplo gori.

 

Tu na kraju Gudura ispada kljucni igrac jer ne znamo mozemo li se osloniti, ako on bude isporucivao neke 10-12 poena partije uz solidan procenat suta, na konju smo.

 

Odlicne pobede protiv Grcke i Turske, cilj ostvaren, da smo igrali bolje i pobedili ubedljivije, ne bi valjalo. Suvise je rano da budemo na vrhuncu.

 

Svidja mi se tim, svidja mi se sta sam do sada video, idemo sada - korak po korak.

 

Pozdrav svim forumasima, nadam se da cemo se druziti i da ce tema biti vrlo  aktivna u nedelju 18.septembra uvece.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...